Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

No ale teraz te 3 kg to na pewno nie wynik mojego obżarstwa....mam nadzieję, że szybko zejdzie, ciepło się robi, trzeba sie rozebrać, jak będę w ciąży to przynajmniej będę miała wymówke na dodatkowe kg:)No ale to jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre zobaczymy kochane jak zajdziecie, jak was od 4 rano będzie budzi burczenie brzucha i mdłości, chociaż nie wiadomo co zjeść to trzeba jeść bo jest jeszcze gorzej a wszystko zależy od tendencji a biorąc pod uwagę jeszcze to, że jest się na hormonach przez pierwsze miesiące, brak ruchu i waga leci :D niestety u mnie brak ruchu jest zabójczy i od początku stymulacji 5 kg do przodu i teraz staram się jeszcze bardziej uważać, ale trudno jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem ale ja jakośc jeszcze nie przytyłam, wręcz przeciwnie straciłam 2 kg, bez wymiotów, bez katowannia się. Nie mam szczególnego apetytu a nawet odwrotnie jedzenie przestało mnie kręcić. Może to przez ten stres w oczekiwaniu na wyniki badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko dziewczyny odliczam dni do kolejnego podejścia, aby tylko nasz blastuś chciał z nami zostać :-) gorzej bedzie jak nie zostanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz melita każdy jest inny , ja byłam wcześniej bardzo aktywne b o5 razy w tygodniu chodziłam na siłownię, ale bardziej kardio na spalanie i jak tylko przestałam się ruszać to idę do przodu a jedzonko zostało to samo i już się zastanawiam nad dietetykiem bo może robię coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ndziejka zostanie, zostanie i da ci porządnie w kość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki odebrałam już wynik 11 dpt beta hcg-81 kolejne badanie mam zrobić w czwartek Bkasia gratuluje pieknej bety:) Nadziejka to piękny sobie sprawiliście prezent:) Messi82 nie przejmuj się brakiem objawóe,bo ja je tez na początku nie miałam,pojawiły się dopiero w 5dpt i to był malutki ból brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa Fabianna to chyba mozna juz gratulowac:))) Same dobre wieści dziś:) Mnie czasem coś tak zakłuje w brzuchu, ale juz troche się przyzwyczaiłam do większego bólu i dziwnie mi tak teraz i przez to wymyślam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabianna to już można gratulować oby tak dalej to będą bliźniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny dziękuje wam:) Jeszcze do mnie to wszystko nie dociera.Jak dzwoniłam do Polmedu i podałam wynik to pani powiedziała,ze to super wynik!!! Barberko powróce do tematu zwolnien lekarskich:( zapytałam sie grzecznie o zwolnienie czy mi dadzą,dadzą,ale powiedzieli to tak,ze czuje sie wyłudzaczka zwolnien:( Barberko czy ty po wynikach tez brałaś od razu zwolnienie,czy wróciłaś do pracy i potem poszłas na zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bkasia i fabianna - ładnie poprawiłyście statystyki forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianna ja poszłam po tych dwóch tygodniach po transferze do pracy, ale po trzech tygodniach spowrotem L4 które też "wyłudziłam" a plamienie mi się zaczęło, bliźniaki się pojawiły i na koniec zapalenie :D więc sama sobie wykrakałam :D a teraz pani doktor sama zaproponowała i od razu na 30 dni mi dała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się posypało tych ciężarówek teraz :D super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Fabianna, super wynik :-) Liska teraz to tylko my zostałyśmy :-( wszystkim się udaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianna- ja oczywiście nie znam się...ale wydaje mi się, że na bliźniaki to beta za mała, wynik wskazuje na super jednego mena/lub menkę:) Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Przyznam sie wam ze podczytuje was od jakiegos czasu :) bo tez z M staramy sie juz od ponad 1,5 roku o dziedzie. Najpierw bylo bez stresu ale od kilku miesiecy juz na powaznie. No i nie widzac efektu naszych staran poszlam do gin. zeby porobic jakiegos badania bo cos nie tak bylo wg. mnie. Na pewno jednym powodem utrudniajacym zaciazyc jest moja endometrioza- wykryta w 2007r. Leczona farmakologicznie. Ale mniejsza z tym ...tak woec porobilam badania i okazalo sie ze mam obnizona rezerwe jajnikowa :(. Potwierdzone bedaniem krwi i usg :(... i nie mam tez owulacji (mierzylam temp.) Bylismy u lekarza i powiedzial nam ze jedyna szansa to fiv...i to jeszcze nie wiadomo czy bedzie mozna :( :( :( I mam do was pytanie czy ktoras z was tez ma obnizona rezerwe jajnikowa i milal lub bedzie miec fiv ? Jakie sa szanse wg. was na zajscie jesli jest malo pecherzylow? Wiem ze oni stymuluja owulke ale czy przy obnizonej rezerwie to cos da ? Od dwoch tyg. zyje w ciaglym stresie i mam dola :(. Zebysmy my mieli szanse chociaz na fiv ! Co wy o tym myslicie ekspertki ze sie tak wyraze ;) Jeszcze raz mam powtorzyc usg w 3dc bo ostatnio robilam w 7dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jeszcze raz bardzo wam dziekuje:) Barberka,ale z nas wyłudzaczki zwolnien,pewnie o nas głosno w Plmedzie:) ja rozmawiałam z dziewczynami i kolezankami z pracy o moim powrocie do pracy,kategorycznie mi zabroniły!!!:) Nadziejko ja wierze,ze Tobie i Lisce uda sie!!! Evian 2010 witaj w naszym gronie:) Ja też mam obniżoną rezerwe jajnikową a mimo to udało sie wyhodować 9 komórek,wiec sie nie martw tą obniżoną rezerwą jajnikową,po prostu bedziesz silniej stymulowana hormonalnie. Melita jak ci pisłam wczesniej, ja sie ciesze,ze choć jeden embrion sie zagnieżdził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Evian 2010:) bylas juz na wizycie w jakiejs klinice specjalizującej się w leczeniu niepłodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza-n
Hej kobietki.. Mogę się przyłączyć? Ja czekam aż mi się sytuacja z macicą wyjaśni i pędem do kliniki. Dziś odebrałam wynik. FSH 10,3 mIU/ml. Popłakałam się. A ile u Was wynosi FSH że mówicie o obniżonej rezerwie? Czy u Polaka stosuje się krótki protokół przy takim wyniku? Evian2010, Fabianna jaki ty masz FSH? Fabianna jaki miałaś protokół? Acha..I jeszcze jedno..Brałyście zwolnienie na stymulację? Nie jestem z Wrocławia więc ciężko tak brać wolne w pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj natasza :D właśnie sprawdziłam swój wynik i miałam 5,32 , a w Polmedzie raczej stosują długi protokół bo jest bardziej skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Natasza:) Ja FSH miałam 10,31,oprócz tego doktor zlecił mi badanie hormonu AMH na podstawie,którego można własnie sprawdzic rezerwe jajnikową, no i mi ten AMH wyszedł niski:) doktor powiedzial,ze jak na mój wiek jest to bardzo niska rezerwa jajnikowa. Ja miałam protokół długi,z tego co sie orientuje,wiekszosc klinik stosuje ten protokół,bo jak napisała Barbera jest skuteczniejszy. Ja zwolnienie wziełam dopiero na punkcje i transfer.Przyznam,ze jest to troche kłopotliwe stawiac sie w klinice praktycznie co drugi dzien na monitorowanie a w dodoatku w tym samym dniu trzeba z rana zrobić badanie estradiolu. Barbero a ty,w którym jesteś tygodniu ciąży? Nadal boli cie brzuch? Bo mnie pobolewa nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, mam przerwe w buczeniu wiec napisze moje wyniki: HCG mnij niz 2, estrad. 296, progester. 30 :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara tak mi przykro :( trzymaj się kobieto ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianna za dwa dni zaczynam 12 tydzień i jak on minie to już będę spokojniejsza. Jajniki jeszcze pobolewają czasami bardziej, czasami mniej, ale da się przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara nie masz sie czym przejmowac, tak czasami wychodzi i nie wiadomo od czego to zależy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara Strasznie mi przykro:( Trzymaj sie kochana!!!Najważniejsze,żebyś sie nie poddawała,walczyła nadal o swoje szczescie. Barbero wow,wow,wow jak ten czas leci:) Mnie znajome powtarzają,ze pierwsze 3 miesiące są NAJWAŻNIEJSZE,potem to można odetchnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarka strasznie mi przykro!!! Jesteśmy z Tobą całymi serduszkami!!! Bądź silna!! Nadziejka, wszystkim nam się uda i w to trzeba wierzyć i to najmocniej jak potrafimy!!! A wszystkim nam się uda i Tobie i Madziarce i całej reszcie!!! Witam nowe dziewczynki, moje FSH 5,36, nasz problem bardziej męski, choć chyba nie tylko bo owulki też narazie u mnie brak;/ Barbera jak ten czas leci już 12 tydzień.... zaraz zaczniesz 2 trymestr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na szczęście mam nadzieję dotrwać :D i wszystkim Wam tego życzę bo jak już zajdziecie to póżniej jeszcze dwa miesiące stresu czeka , ale będzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×