Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Ja wiem Liska, ale jeżeli z 3 zarodków nie wyszło to z 1 jest marna szansa, ale oczywiscie mam malutką nadzieje, ze moze się uda, ale nie nastawiam się tak bardzo jak teraz byłam, pozniej jest wielkie rozczarowanie....musze powoli się przygotowywac psychicznie na kolejne podejście.. Jeszcze z mrozaka zawsze są mniejsze szanse, jedynie to mnie cieszy, ze jest on już w stadium blastocysty, ale nie wiadomo co będzie po odmrożeniu.... Ty masz super sytuacje, bo masz aż 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanse są na pewno mniejsze ale nie są zerowe:) Ja uspokoiłam się już trochę po tym nieudanym podejściu, kolejne na pewno będzie na większym luzie, i na pewno nie będę się nastawiać na powodzenie tak jak to było teraz, a może jednak choć jedno ze mną zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli nie bede miała owulacji to wtedy wszystko odbywa się na cyklu sztucznym czyli ty dostałas zastrzyk wyciszający, a teraz normalnie robisz sobie znów zastrzyki jak do stymulacji, jak to wygląda? kiedy bedziesz miała transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wtedy w 20dc zastrzyk z diphereliny i po dwóch tygodniach trzeba się pojawić z LH I Estradiolem, a potem bierze się tylko progynovę i transfer, u mnie jest planowany na początku czerwca.Nie ma zastrzyków poza dipherką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy crio na bezowulacyjnym cyklu nie jest ważny pęcherzyk a tylko endometrium. Tylko, że jak nie ma owulacji i nie ma pęcherzyka to endometrium też nie pogrubia się. Progynova jest po to, aby się pogrubiało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska dzięki za informacje, to tyle dobrze, że crio nie jest już takie skomplikowane i obciążające organizm jak normale przygotowania do zabiegu... ja niestety dostałam @, wiec moge już zacząc odliczanie, ale jestem taka zła, że się nie udało, za bardzo bylam pewna, że się uda i tak wyszło, teraz będe podchodzić luźniej i nie tak emocjonalnie jak teraz....ale my Liske bedziemy doświadczone w tym temacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odliczaj teraz kochana:) Wyluzuj, jeszcze sporo czasu do kolejnych przygotowań, odpocznij sobie:) Wtedy szybciej zleci:)Oj będziemy, będziemy tylko mam nadzieję, że nasze doświadczenie na tym się zakończy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko 1,5 miesiąca, więc nie wiem czy tak dużo, zleci szybko... wiesz co próbuje o tym nie myśleć i odpoczywac, ale się nie da, nawet miałam przestać wchodzić na forum i cokolowiek czytać czy pisac, ale się nie da to jest silnijesze ode mnie.... ciekawe czy pozostałym dziewczynom się uda, ale przesledziłam ta naszą liste i szczerze, to statystyki Polmedu nie są pomyślne, wiem, że jeszcze jest wiele innych dziewczyn, które się nie udzielają na forum, a im się udalo, ale na tyle osób tylko 3 dziewczynom się udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku myślałam, że te 1,5 miesiąca to wieczność. calkowicie przestać myśleć się nie da:) Choć fajnie by było:) Myślę, że z tymi statystykami na forum nie jest tak źle:) Odkąd tu jestem to 3 dziewczynom się udało a chyba 4 się nie udało. A, że barberka ma bliźniaki to się liczy jako 4:) A Polmed jako jedna z niewielu klinik publikuje swoje wyniki i na tle innych klinik całkiem dobrze wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, taka pogoda, że dziewczyny się pewnie opalają i nie mają czasu na pisania:) Barberka gdzie Ty nam się kochana zagubiłaś:) Ja wiem, że masz teraz inny wątek ale odwiedź nas czasami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , jestem, ale odezwę się jutro po wizycie (ostatniej :) ) i pewnie zakończę ten wątek w moim życiu . Skupiam się teraz na ciąży a niestety na tym forum ze względu na niektóre prostaczki nie można spokojnie podyskutować. Współczuje Wam kochane takiego towarzystwa i cały czas trzymam mocno kciuki za kolejne podejścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny upalny dzień:) Barbera mam do ciebie pytanko,we wczesniejszych postach pisałaś,że po transferze boli cię mocno brzuch.Jeśli możesz to opisz ten ból, jak na @ ,kłujący,ciagnacy itd. A co u was dziewczynki,jak samopoczucie? Madziara076 ty już jestes po transferze? jak się czujesz? daj znać messii82 a ty jak się czujesz po punkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianko to była taki jak przy okresie i w sumie wszystko co opisałaś a póżniej to już bardziej straszne kłucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co , a mi już mdłości powoli mijają, ale i tak przeważnie leżę bo jakiś spacer i już plamienia a do tego zawroty głowy, więc za dużo sama z domu się nie ruszam bo nie mam zamiaru paść na ulicy a ktoś pomysli, że baba się nawaliła od rana :D bo brzucha jeszcze nie widać na tyle żeby stwierdzić na oko czy jestem w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, a ja dalej mam depresje,jestem zła na to wszystko, nie moge się z tym pogodzić, tak bym chciała, zeby czas szybko zleciał... Bobika jak tam po wizycie? wszystko ok? Bkasia kiedy robisz bete? Fabianna, który dzien? kiedy beta? Mam nadzieje, ze w koncu pojawi sie jakaś dobra wiadomość na forum, bo zaczynam tracic wiare i nadzieje :-) Wiem, ze wkoncu kiedyś się uda, ale to czekanie na następne podejście jest straszne...nie wiem liska jak ty to przetrwałaś, ciągle mysle tylko o jednym, nie potrafie przestać....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona rano robiłam b-hcg ale nieweim cy dzis bedzie wynik, bo robiłam u siebie . Niewiem jak wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, nie pisałam, bo po wizycie uleciało ze mnie powietrze trochę. Zarodek ma tylko 3mm a jest to 6/7 tydz. ciąży. Przesądzone jeszcze nic nie jest, bo serce bije, ale musze czekać 2 tyg. czy uda mu sie nadgonić. W dodatku piersi sa "normalne". Czytam was uwaznie i z niecierpliwością czekam na betę Fabianny, Bkasi, hiperkę (ale taka leciutką - "informacyjną") Madziary i wszelkie inne informacje o samopoczuciu dziewczyn. Jak napisała zrozpaczona - dziewczyny, dawajcie dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak Bkasia masz juz wynik? jak już cos bedziesz wiedziec to daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny ja mam 6 dpt,w piatek mam robic bete.Napiszcie mi proszę czy to normalne,że mam wzdety brzuch jak balon? Sama juz nie wiem czy mam dzwonić do kliniki z tą dolęgliwością.Zresztą co oni mi powiedzą? Oprócz tego kłują mnie jajnki i pobolewa brzuch. Barberko dbaj o sobie i dużo odpoczywaj:) Bobika trzymam mocno kciuki za twoje maleństwo Bkasia daj znać co z wynikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabianna to może być hiperką napędzona dzidzią:) Musisz pić duuuuuuuużo wody, ale to bardzo dużo, dziewczyny na pewno dadzą Ci więcej rad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barberka doskonale Cie rozumiem, ale nie opuszczaj nas, jesteś tu nam potrzebna a tacy debile mogą się zdarzyć na każdym wątku, ale jak chcesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona melduje się z wynikiem B-hcg 210 , przepraszam że dopiero dziś ale wczoraj jak wróciłam , nie wiedziałam co robic i zasnełam . Teraz za dwa tygodnie usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, No to super gratuluje bety :-) fajnie, że ci się udało :-) Robiłas bete w 14 dpt? wczesniej robiłas, czy ci nie kazali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest wynik z 12 d.p.t wcześniej nie robiłam a teraz nie kazali sie denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bkasia a mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie, czy mogłabys mi powiedziec jaki miałas estradiol już przed samą punkcją? Bo to mnie interesuje... jakiej klasy miałas zarodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mam pytanie czy po punkcji wśród leków jakie należy brac po zpabiegu miałyście może Progynova? Dostalam zalecenie aby brać 2 tabl dziennie, dziwnie troche, bo na ulotce napisali że 1 dziennie i zastanawiam się czy dr nie pomylił się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz niewiem jaki miałam estradiol bo rano zrobiłam a wynik trafił do lekarza a ja usłyszałam tylko że jest dobrze a odnośnie zarodków to było tak z 15 pobranych komórek zapłodniło się tylko 8 zaznaczam ze miałam IVF_ICSI a 6 zarodków było pierwszej klasy 2komórkowych i i 2 drugiej odnośnie tych dwóch dowiem sie na wizycie co i jak , miałam podane dwa ale z AZH ( niewiem czy to dobra nazwa chodzi o nacięcie) bo miały zbyt gruba otoczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×