Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Hej dziewczyny ;-) Jutro podchodzimy do pierwszej IUI ale niestety tylko na jednym pęcherzyku,są dwa ale jeden ma 15 mm a drugi 20 mm więc dr.E powiedziała,że nie powinniśmy czekać na tego drugiego.Powiedziała też,że na jednym też się udaje ale bardziej się cieszą jak jest ich więcej bo wiadomo większe szanse...myślę pozytywnie ale liczę się z tym ,że szanse marne...;-( Więc trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba próbować, ważne żebyś podeszła do tego na luzie,a widzę, że masz duże szanse bo byłaś już w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała,bedę jutro myślami z Wami i będę ściskała kciuki.Musi się Wam udać:) Ja Ci powiem,że mi dr.Elias przyniosła szczęscie,wypadł mi transfer na Jej dyżurze/ jestem pacjentką dr.Siejkowskiego/.Tego szczęścia i Wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała trzymam również wszystkie kciuki ;) Musi się udać. Ja połowę wyników już mam dziś pozostałe dostanę. Jak bede mieć wszystkie to napiszę. Na razie wszystko wygląda ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dziewczyki, nie mialam wczoraj czasu zajrzeć po południu a tu tyle naprodukowane:) Myszka wyniki macie baaardzo podobne do naszych, a raczej nasze emki:) I doktor zalecił nam albo spróbować ICSI nasieniem emka albo IUI nasieniem dawcy. A jeśli nie wyjdzie ICSI nasieniem emka, to spróbować nasieniem dawcy, chyba, że nie chcemy ryzykować nieudanego zabiegu to od razu IVF nasieniem dawcy. Nie zastanawialiśmy się w ogóle, oczywiście ICSI nasieniem emka, kolejnym razem też nasieniem emka. Do ICSI nie potrzeba wielu plemników, tlyko tylu dobrych ile komórek, a tyle na pewno się znajdzie, u Was także. Tylko genetykę musieliśmy robić, a to niestety trwa, Wy też robicie? emilia u mnie problem z imionami, trzeba wybrać 4 a z dwoma mamy problem:)Ale coś się znajdzie jeszcze niecale pól roku zostało:) A tak w ogóle to masz wizytę serduszkową razem ze Szczęściarą:) Co to będzie za piątek:) Co do nowych pielęgniarek to jest ich trochę, ja naliczyłam chyba 3, są o wiele mniej pomocne niż te nam znane, a przynajmniej tak to odczulam jak dzwoniłam z pewnym problemem i kazała mi się umówić na wizytę. Fakt wiem, że nie są lekarzami, ale chyba wiecie o co mi chodzi:) jeśli chodzi o selekcję plemników to potrzeba do niej przynajmniej jakiś 200000 pprawidłowych plemników, u nas tyle nie znaleziono więc nie miałam. Sylwia z tą lutką to faktycznie miałaś problem, ja stwierdziłam, że jak będę miala dlużej to zapalenie to wezmę sobie te aplikatory do tamponów i wtedy niczego nią nie będę dotykać, ale na szczęście szybko mi przeszło) A Polmedis to właśnie jak Barberka pisze zapewne dlatego, że Polmed wszedł do Wrocławia, pewnie podkupili nazwę:) małaf17 będzie dobrze trzymam kciuk za IUI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziweczyny ja już po badaniach:) krewka oddana i za 3-4 tygodnie powinny być wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie ;-) I już jesteśmy po...dziwne uczucie,nie wiem co myśleć,wiem,że trzeba zachowywać się normalnie ale jakoś tak dziwnie...jakoś nie mogę uwierzyć,że może się udać...na razie się nie nakręcam,co będzie to będzie ale dr.E powiedziała,żę pozytywne nastawienie jest bardzo ważne więc tak też myślę ;-) I my też jesteśmy pacjentami dr. S ale ostatnie trzy wizyty miałam z dr.E i dzisiaj IUI też dr E robiła bo dr.S był dziś chory. EwelkaB trzymam kciuki by pozostałe wyniki były dobre ;-) sylwia0406 Kalinka2012 anulka126 liska25 DZIĘKI!!! Trzymajcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanie ,czy to tak jest ,że jak dochodzi do powulacji to pęchęrzyk jest mniejszy? W sobotę miał 20 mm a dziś 16 mm.Czy tak powinno być?Bo nie wiem już nic ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala nie chce cie matrwic ale z tego co mi sie wydaje to powinien rosnąć a nie maleć...ale może się myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki liska za wsparcie:-) przed nami jeszcze długa droga, hormony wszystkie mamy już zrobione to co nam dr napisał, teraz musimy umówić się na badania genetyczne. Tylko że mój mąż pracuje za granicą i to tez nie jest łatwe ale musimy dać radę.pytałam w łodzi trzeba czekać na badania 3 tygodnie, to się znowu przedłuży.Nie wiem czy się zdecyduje na nasienie dawcy, może uda się nasieniem meża.Pozdrawiam i gratuluje wszystkim mamusiom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
sylwia..Ja jestem (choć myślałam że o mnie zapomniałyście), podczytuję Was cichutko. Zazdroszczę i gratuluję Wam radości i sama oczekuję..Sylwa..Ja od Ciebie chętnie mdłości przyjmę :) Z całym dobrodziejstwem :) Uf...Ale się rozpisałyście od niedzieli! Kalinka..Ja korzystałam z tej selekcji plemników, pytaj.. Anulka..To są badania genetyczne, nawet jakby się zataczał, to nie wplynie na wynik :) Anulka..Przy tych wynikach nasienie dawcy??? Po co? Przy 10 mln? Moim zdaniem śmiało in vitro. Przecież przy gorszych wynikach robią punkcję z jąder! Uff.. skończyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Z tym nasieniem miało byc do Myszki. A nasz dr chory... Pewnie po urodzinach :) Żartuję oczywiście :) Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!! :) Co do zmiany nazwy.. Nie lubie takich zmian bo mi się kojarzy z przekrętami (nie chodzi mi tu o naszą klinikę) -chodzi mi o nasze hipermarkety i inne zagraniczne nowopowstałe centra które zmieniają nazwę aby ominąć podatki. Ale tutaj chyba jakieś centra medyczne mogły zastrzec nazwę. Szkoda, przyzwyczaiłam się już. Przyzwyczaję się znów :) Ale pewnie i tak dla nas (a przynajmniej dla mnie) zostanie Polmed. Z tego co kiedyś szukałam to była dość popularna nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Mam nadzieję że Pan dr nie obrazi się za żart :) Z całego serca życzę wszystkiego dobrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulk126
natasza a ty o ile dobrze pamiętam przygotowujesz się do crio tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Jakos tak zlecialo,nie mialam zbyt duzo czasu .bo wzielam sie za porzadki prawie wiosenne z myciem okien wlacznie.W sobote mam transfer crio,i przygotowuje sie..Dziewczyny trzymajcie kciuki..... Sa faktycznie nowe dwie dziewczyny,ale jeszcze musza jeszcze nabrac wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
anulka..tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
:) jeszcze nie wiem. Na razie się szprycuję, moja dawka prygenovy to już 4 tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała,mam nadzieję że dzisiejszy dzień będzie dla Was szczęśliwy:) Natasza,jeszcze mnie mdłości nie dopadły i oby tak zostało;)Dzisiaj za to ledwo stałam na nogach,cały dzień jakaś osłabiona chodzę i ogólnie cieniutko się czuję:(Mam nadzieję,że wkrótce dołączysz do grona ciężaróweczek i na własnej skórze odczujesz te wszystkie "pozdrowienia" od dzidziusia;) Irewen,pewnie że będziemy trzymać kciuki;do soboty już tylko kilka dni... nie na darmo tą chatę tak picujesz, nie na darmo:) Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie może głupie ale ja dopiero w tym wszystkim raczkuje:-( co to znaczy ICSI i czym się różni od INV , czy to podobne koszty i o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natasza a na czym polega ta selekcja oni wybierają plemniki bez uszkodzonego DNA i nimi zapładniają bo słyszałam,że tylko grupy nie kumam:(a czy za drugim razem z tą selekcją mieliście lepsze jakościowo zarodeczki w porównaniu do tego pierwszego podejścia?Dawno nie odzywała się Iren co tam u Ciebie kochana?jak tam w nowej w pracy, a Szczęściara to tak zajęta piątkową wizytą,że o nas zapomniała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na sekundkę, myszka to Wy macie 10mln czy 1 mln bo ja zrozumiałam, że 1 mln, ale uważam, że trzeba swoim nasieniem, ICSI to dokladniejsza metoda IVF, przy IVf plemnik sam wybiera sobie komórkę i ją zpladnia a przy ICSI każda konórka zapładniana jest jednym plemnikiem, czy jakoś tak, koszt ten sam! uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
cześć!!! Liska potrzebujesz 4 imiona? 2 jak urodzisz chłopców, 2 dla dziewczynek lub opcja - 1 dziewczynka i 1 chłopczyk a wtedy wybierzesz z tych imion które już masz? jest nad czym się zastanawiać-:) Sylwia imiona super korzystacie z książki imion? np jakie imię - jaki charakter? szczęściara czekamy na wpis na necie w piątek trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny które się starają - ma się udać!!! pozdrawiam 2008-2011 bezowocne starania listopad 2011-pierwsza wizyta w Polmedzie listopad 2011- słabe plemniki emka 26 grudzien- diphereline 9 styczeń 2012-start stymulacji 24 styczeń-punkcja 28 styczeń-transfer 2 zarodków 7 dpt-Hcg - 38.66,10 dpt- Hcg - 139.10,13 dpt - Hcg - 525.60 -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Czesc, dziewczyny. Mam pytanko, powiedzcie mi jak to jest zaczelam brac regulon( podejscie do in vitro) kiedy go sie odstawia? a kiedy jest zastrzyk? po odstawieniu??? czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imiona wybierane bez ksiazki,raczej takie niewydziwione,zeby sie potem dziecko nie wstydzilo;) Tak,Liska musi miec liste imion w pogotowiu,tak jak mowi 4 musza byc,po dwa dla dziewczynki i chlopca:) Irenn,tabsy bierzesz do konca,a 19 lub 20 dnia dostajesz diphereline.Potem dwa tygodni wyciszenia no i zaczynasz stymulacje. Sorki za byki ale klikam z telefonu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×