Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Jestem jestem i ja zaglądam tutaj regularnie tylko nie zawszę piszę bo czasem weny brak ;)) U mnie z nowości to w piątek zrobiłam hormony w sobotę całą resztę badań i dziś czekam na wyniki. Nas hormony muszę czekać do piątku. No i za dwa tyg wizyta i jeśli torbiele się wchłoną to zaczynamy ;) Co zaglądam to jakaś nowa "ciężaróweczka" dołącza do tego grona ;)) Mam nadzieję że tak już pozostanie i same dobre wiadomości będą dalej napływać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie a propos luteiny można brać doustną po transferze czy raczej dowcipną :)zalecają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale rozumiem jak się uda zajść to można zmienić:)straszny kłopot z nią miałam w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego to nie wiem, jak jest stan zapalny to chyba można zmienić ale na pewno trzeba to z lekarzem uzgodnić, ale jest jeszcze inny problem z doustną, jak Cię dopadną mdłości itp to możesz nie przetrwać smaku lutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam,że jest ble:(ale w porównaniu do tego co przeszłam już to będzie pikuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka a napisz cos o sobie bo tak przeszukiwałam forum i nic nie znalazłam. Masz już za sobą inv? Czy dopiero będziesz miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka a napisz cos o sobie bo przeszukałam troche forum i nic nie znalazłam. Jestaś juz po inv? Czy dopiero planujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisałam wcześniej jak Liska25 się pytała,chyba 15 lutego jakoś tak nie pamiętam,ale chyba nikt mnie nie zauważa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiecień/maj zobaczę, muszę troszkę jeszcze odpocząć:)a Wy też macie problem z nasieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak my też mamy problem z nasiemiem:( próbowaliśmy poprawić coś witaminkami ale bez rezultatów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój teraz bierze witaminy,a korzystaliście z tej nowej metody selekcji plemników bo nikt mi nie napisał,a chciałabym wiedzieć czy komuś się udało dzięki tej metodzie. Widziałam na stronie Polmedu reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie. ale puźniej jak okazało się że nam sie nie udało poszliśmy na wizyte bo chcieliśmy sie dowiedziec jaka mogła być przyczyna że tak mało komórek sie rozwinęło (bo na punkcji pobrali mi 25 z czego 12 sie zapłodniło ale niestety tylko 3 nam pozostały) to rozmawaialiśmy o tej metodzie to lakarz nam powiedział że to jest u nich nowa metoda i że jeszcze nie wiedza jaki sa rezultaty.a wizyte miałam w pazdzierniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dużo miałaś,ja miałam o wiele mniej komórek i żadnych zarodków do zamrożenia, a miałaś tylko ivf czy icsi też parę zapłodnionych.Kurcze z 12 zostało tylko 3,aż mam stresa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam icsi, na to mi sie wydaje nie ma reguły siostra miała dużo mniej komórek pobranych bo miała 9 z czego 6 się zapłodniłya 4 się rozwinęły a teraz ma śliczną czteromiesięczną córeczke no i jeszcze 2 blastusie zamrożone:) trzeba mieć nadzieje że bedzie dobrze i że w koncu nam wszystkim się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie,że masz siostrę doświadczoną i masz z kim pogadać:)ja teraz będę już miała icsi, ale jeszcze mam czas muszę się w środku uspokoić bo to ważne, inaczej się nie uda w stresie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie lepiej poczekać i psychicznie dojść do siebie i na spokojnie do tego wszystkiego podjść ja też troche zwlekałam z tym crio bo chciałam sie uspokoic i dojść do siebie bo szczerze to sądziłam że mi sie uda a tu lipa.... ale nic tym razem to juz musi sie udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie stres nie jest naszym sprzymierzeńcem. Trzeba troszkę wyluzować chociaż sama nie wiem jak to zrobić ;) Teraz to stresuje się wszystkim od badań z krwi (jak wyjdą) po stymulację kończąc na tym czy się uda. Masakra ciężko jest ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jedym z forum które czytałam jedna z dziewczyn napisała ż e najpierw to stresujemy sie stymulacja , potem punkcja potem ile będzie zarodków, potem po transferze czy się udało, potem pierwszym usg....... stres będzie nam towarzyszył cały czas najważniejsze to znaleźć sposób żeby sobie z nim jakoś radzić i mieć ludzi którzy będą nas wspierali i pocieszali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to już w ogóle mam stresa dziewczyny nie dość,że się udało to później to wszystko,kiedyś myślałam,że jak się uda to już będzie wszystko ok.Muszę znaleźć jakiś złoty środek;)nastawie się,że będą bliźniaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja też jestem :) ostatnio dopadły mnie bóle nerek ale na szczęście jest już dobrze :) łykam przepisane tabletki i jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki mam prośbę dostałam wyniki męża badanie nasienia i mam pytanie czy mogła by mi któraś doradzić czy jest strasznie źle? nie wiem jakie dane podać bo faktycznie badania są szczegółowe : liczba plemników 1,05*10do potęgi 6 /ml nie wiem za bardzo jakie dane pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska ja też mnie miałam pawika codziennie, u mnie pojawiał się co drugi dzień, z kolei moja kumpela miała codziennie do 5 m-ca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja ci niestety nie pomogę, bo my nie mieliśmy wykonywanych badań nasienia więc nie mam nic na porównanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka wg mnie ważna jest liczba plemników i liczba plemników w ejakulacie, ruchliwość i liczby o prawidłowej budowie konsystencja, aglutynacja, czas upłynnienia, ph i liczba leukocytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×