Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

semb beta to beta HCG badanie z krwi:) Nadziejka nie martw się, nie jest znów taka ogromniasta, jak wrócisz sporo wstecz to sprawdź jaką teryiaki miała przy rojazkach ale z tego co pamiętam to po pierwszej weryfikacji było chyba ponad 10000 ale nie jestem pewna. Moja beta jak na bliźniakową to dość niska była, na prawdę nie martw się na zapas. ja jak napatrzylam się na bliźniakowe bety to bylam przekonana, że mam jednego dzieciaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb,fajnie że już rozpoczęłaś stymulację,teraz czas szybko zleci do punkcji,potem transfer no i pozostanie Ci oczekiwanie na zrobienie bety:) Mi też mąż robił zastrzyki,bezboleśnie zresztą:) Jeśli chodzi o betę czyli beta hcg to hormon wytwarzany przez kobiety w ciąży,bada się go z krwii i jeśli odpowiednio przyrasta to znaczy ,że ciąża się rozwija prawidłowo.Też niedługo będziesz wykonywać takie badanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa teraz kumam HCG to juz wiem ;-) dzieki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak patrze na bete Liski i Szczęściary to moja wskazywała odrazu na jednego maluszka:)Wasze cyferki są konkretne;)Powiem Wam,że na kilka dni przed usg czułam ,że będzie jedno maleństwo,to się nazywa intuicja matki:) Jeśli chodzi o wysokość bety to gdzieś czytałam ,że jak szybko przyrasta to wskazuje na dziewczynkę,na chłopca ten przyrost jest bliski granicy minimum.Gdyby iść tym tropem to powinnam mieć dziewczynkę,zobaczymy za jakiś czas ile w tym prawdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZESCIARA coz za wynik!!!Super ;-) Ja dzisiaj jade na wizyte zobaczyc pęcherzyki czy urosły. W środę miały 8 mm,ciekawe jak dużo urosną po dwóch zastrzykach z fostimonu ;-/ Miłego dnia Wam życzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mam wizyte na wtorek to wziasc te zastrzyki czy czekac na wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb,a czy dostalaś taką rozpiskę od lekarza?tzn.kartkę z dawkami leków? Ja jak byłam stymulowana do ivf to musiałam brać codziennie zastrzyki,dopóki lekarz nie odwołał,nie rozumiem dlaczego chcesz odstawić leki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb jak masz wizyte we wtorek, to rano robisz estradiol, z wynikiem idziesz na wizyte i zastrzyk robisz dopiero po wizycie w zależności jaką dawkę zaleci lekarz, na pewno nie masz w rozpisce dawki na ten dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 28
Hej dziewczyny, a ja mam do was dziwne pytanie, bo już sie w tym wszystki pogubiłam, a wy z pewnością bedziecie znać odpowiedz na nurtujące mnie pytanie. Chodzi o to jaka jest różnica między HCG a beta HCG? Dziewczyny a wy które robiłyście badanie HCG czy bHCG? Bo widze, że to jest różnica i inne są normy..ja robiłam zwykłe HCG...a wy? dziekuje za odp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, mogę źle pisać, ale HCG to jest chyba całościowe a bHCg to badanie samej podjednostki b, ja robiłam ogólne HCG::) Nie zadręczaj się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,to ja zle zrozumiałam.Semb pytała czy brać we wtorek przed wizytą a ja myślałam,że pytała czy teraz wogóle brać;bez sensu...ah,rozkojarzona jestem,dobrze że Liska czujna:) Jak już wiesz- nie brać we wtorek,bo lekarz albo zwiekszy dawkę albo zmmniejszy albo zostawi taką samą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-) No i byłam na wizycie u dr.E,są dwa pęcherzyki,na razie mają po 15 mm i dwa zastrzyki więcej muszę wziąść,jutro rano mam zrobić test owulacyjny i przyjechać na wizytę i wtedy będzie wiadomo kiedy IUI ;-)Ogólnie pęcherzyków mniejszych jest więcej ale powiedziano mi ,że trzeba mnie stymulować ostrożnie bo jak one zaczną szybko rosnąć w jednym czasie to wtedy może do IUI nie dojść bo po prostu będzie ich za dużo. Mam stresa troszeczkę ale w zasadzie jestem nastawiona pozytywnie. Dziewczyny myślicie,że dwa dominujące to dużo?Czy nie za bardzo, bo w sumie nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaG, mi dr S powiedział, że nie ma reguły.. Czasami jest dużo pęcherzyków, a IUI się nie udaje, a czasami jeden jedyny wystarczy.. Ostatnio miałam 3 pęcherzyki i klapa:-( Teraz miałam IUI w piątek na 4 pęcherzykach. Widzę, że kilka dni będziemy razem oczekiwały na 2 II:-) Już trzymam za nas kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara, a Ty jak się czujesz? Masz już jakieś objawy ciążowe?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała,dwa to dobry wynik:)Powodzenia:) Lenka,trzymam kciuki.Oby się udało:) No i życzę Wam żebyście wkrótce ujrzały 2 wymarzone kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
hey dziewczynki, Trzymam kciuki gorące za was wszystkie. Lena jeśli chodzi o objawy to czasami brzuch boli i piersi mam nabrzmiałe. Nie mozemy sie doczekać piątkowej wizyty,jesteśmy bardzo ciekawi ile zobaczymy serduszek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki ;-) Podtrzymałyście mnie na duchu bo myślałam,że dwa to słaby wynik.Jutro mam znowu wizytę,rano mam zrobić test owulacyjny ;-) Lena no to trzymam kciuki i za Ciebie i za mnie i za wszystkie inne starające się!!! Dobranoc!!! Jutro napiszę co i jak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś sie tu ostatnio pusto zrobiło!!!Gdzie się podziała reszta dziewczyn???Emilia,Anula,Myszka,Margi,Mania,Irewen,Natasza,Ewelka,Nicol,Irenn i inne????towarzystwo nam się wykrusza czy jak:(((Wracać tu wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja JESTEM! Jestem z wszystkim na bieżąco co o której słychać :) Ja dostałam @,2 dni temu, to był już cykl bezstarankowy, ten takze i kolejne narazie tez, zaczynam juz na 100% prace od 1 marca,rusza salon infinity spa i jestem szczęśliwa:) moja praca,moje hobby :))) ALe jestem tutaj z Wami cały czas ,bo wierze w Polmed i tutaj są same dobre nowiny:) Mam nadzieje,ze i ja kiedys powiem Wam o takiej dobrej nowinie :) ps.Która z dziewczyn ma teraz wizyte i podgląd ile dzidzi ma w sobie? hmm...zapomniałam.. aaaaaaaa wiem SZCZĘŚCIARA kiedy wizyta? :) Sylwia jak sie czujecie? Liska a TY? Ewelka chyba tez jak dobrze zapamietalam? BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie,że układa Ci się w pracy,troszke się oderwiesz od tej rutyny dnia codziennego no i z zupełnie innym nastawieniem rozpoczniesz starania:) Dziękuję,że pytasz.Czuję sie całkiem niezle,nie mam mdłości/narazie i oby tak zostało/,apetyt normalny ,ale ciągnie mnie do pikantnego i kwaśnego,na słodycze w sumie bardzo bardzo rzadko mam ochotę.Problemy mam tylko ze snem,bo kładę się pózno a wcześnie rano jestem już na ruchach,no i budzę się często w nocy a w dzień jakoś nie mam ochoty odsypiać. U mnie w sobote zaczął się 7 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też obecna:) kamkrzem fajnie, że znalazłaś pracę marzeń:) u mnie ok, dziękuję, wczoraj pierwszego pawika liczyłam, ale chyba otatniego, bo już nawet mnie nie mdli:)No i zaczynam rosnąć w brzuszku, choć waga stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia u mnie dolegliwości przyszły z dnia na dzień i to dopieo kilka dni po serduszkach:) Ale Ciebie może to w ogóle nie dotyczyć:)Oby, bo to nic fajnego na prawdę:)Choć ja i tak lagodnie to przechodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwczyny:) no ja na razie nic nie pisze bo nie ma o czym ale cały czas was podczytuje teraz czekam na@ ma przyjść za jakieś 2 albo3 dni tak dokładnie nie wiem bo mam nieregularne cykle i potem czekanie na 10dc na wizyte i może będe wiedziała kiedy transfer:). A jutro jedziemy z mężem na badanie genetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska,nie strasz mnie;)Ja wszystko zniose,bóle główy,brzucha,senność,bezsenność ale za mdłości to ja serdecznie dziękuję;)Znając moje szczęście pewnie wkrótce bedę czule ściskać kibelek domowy:(A wczoraj mówiłam do mojego em ,że nawet niezle ciąże znoszę;pewnie za wcześnie się cieszę. Na ostatniej wizycie poskarżyłam sie doktorkowi na luteinę i skutki jej aplikowania no i zamienił mi na tą doustną,no to inna bajka;wprawdzie smakowo nie powala ale przynajmniej swędziawki nie mam i nic mnie nie piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jak ładnie...wywołane do tablicy sie zgłaszają;) Liski i Kamkrzem nie wymieniałam,bo one pisują regularnie, ta reszta gdzieś nam przepadła bez słuchu;)Wracać tu do nas,bo nam smutno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi nie zmieniono na doustną!!! a też nei byłam zadowolona z dowcipnej:) hehe ale swędziawki zlapały mnie na kilka dni, potem przeszły, teraz już ją odstawilam i mam spokój. Powiem Ci, że wiem jaka jest różnica między mdłościami a wymiotami, hehe ja mdłości miałam, cofało mnie na myśl o jedzeniu, ale na kibelku dopiero wczoraj pierwszy raz wyladowałam. każdy inaczej ciążę przechodzi, ja np do kibelka częściej nie latam niż przed, a wiem, że z reguły wstaje się z 6 razy w nocy na siusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamkrzem gratuluje ci pracy fajnie jest robić w życiu to co się lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje bardzo się ciesze że to już niedługo ale jednocześnie bardzo się boje że się nie uda....najpierw będzie stres czy przeżyje rozmrożenie a potem czy zostanie ze mna...ale jestem pozytywnie nastawiona i mam nadzieje ze ta wiosna i dla mnie bedzie szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×