Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Witajcie w ten tłusty, zimowy czwartek :) Szczęściara widzę, że umówiłaś się w piątek na wizytę. Ja też mam w piątek ;) może się spotkamy, ja mam na 16.20 bo później nie było miejsca. Pozdrawiam Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaG17 byłam wczoraj w Polmedzie i jestem blondynką, ale ubrana byłam całkiem inaczej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie:) Mam jednego maluszka,widziałam bijące serduszko:)))) Wszystko jest dobrze,a ja... a właściwie my jesteśmy bardzo bardzo szczęśliwi:)Emkowi się łezka zakręciła,zresztą mi też:) Czekałam na tą chwilę bardzo długo, ale było warto:) Następna wizyta za dwa tygodnie:) Szczęsciaro,ja bym na Twoim miejscu powtórzyła bete,tak żebyś miała ze 3 wyniki,bo to daje obraz rozwijania się zarodka,jak przyrasta to wszystko ok. jeden wynik już masz,jutro bym zrobił kolejny a na początku tygodnia trzeci no i już czekała spokojnie na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia serdeczne gratulacje. To na pewno musi być nieziemskie uczucie słyszeć bijące serduszko maleństwa, które nosisz w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia super że wszystko jest ok:) mam nadzije że mi tez sie w koncu uda i ze zobacze bijace serduszko na monitorze:)tego życze oczywiście nam wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Sylwia domyślam się jakie to niesamowite uczucie usłyszeć serduszko :-) ja myślałam, ze jak mam już taką wysoką bete to nie musze robic kolejne, inaczej by było jakbym zaczynałam od takiej niskiej jak wy....już sama nie wiem, myślałam, ze poczekam na spokojnie do wizyty i wszystkiego się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gratulacje dziewczyny. Mam nadzieje ze mnie tez dobra passa obejmnie. jutro mam wizytę i start stymulacji przed inv. Juz sie boje... Ale trzeba byc dobrej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za ciepłe słowa:) Dzisiaj przyjmuje wszelką słodycz w postaci słów w imieniu maluszka:) Szczęściaro,może ja nie dokońca mam rację z tą betą,nie będę się upierać...może ktoś się jeszcze wypowie. Ja Ci tylko zasugerowałam co ja bym zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
Hej. Sylwia serdeczne gratulacje 2008-2011 bezowocne starania listopad 2011-pierwsza wizyta w Polmedzie listopad 2011- niepłodność męska 26 grudzien- diphereline 9 styczeń 2012-start stymulacji 24 styczeń-punkcja 28 styczeń-transfer 2 zarodków 04.02.2012-Hcg - 38,66 - 07.02.2012- Hcg - 139,10 - 10.02.2012 - Hcg - 525,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka, Sylwia ogromne gratulacje!!! No to teraz będziesz odliczać czas od wizyty do wizyty:) nadziejka, ja w sumie nie wiem cz y musisz powtarzać, a co Ci w Polmedzie powiedzieli? pewnie, żeby zjawić się na wizycie? Moim zdaniem jak jesteś cierpliwa, a wiem, że jesteś to poczekaj spokojnie do wizyty, wtedy wszystko się wyjaśni. ja z tych niecierpliwych więc pewnie by m na betę jeszcze poleciała, świadczą o tym choćby moje codzienne sikańce przed pierwszym USG:) sprawdzalam kolor drugiej kreski i codziennie była mocniejsza:) semb32 masz moje kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLWIA - moje gratulacje z uslyszenia bijącego serduszka Maluszka:) ciesze sie,ze wszystko ok! Jestem w szoku jaki tutaj zrobil sie "wysyp" dzidziusiow:) ale to niezmiernie cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko - Szczęściaro GRATULUJĘ i wierzę, że Ty również za kilka dni zobaczysz bijące serduszko Waszego Maleństwa :-) Aż mi się łza w oku zakręciła, bo tyle radości nastało w ostatnich dniach :-) Sylwia super, że wszystko jest ok. Ale przyrost naturalny będzie w tym roku !!! Anulka... ja miałam crio na cyklu naturalnym. Liczę tak pocichutku, że może mi też się uda w tym roku ... Buźka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do dziewczyn po in vitro czy Wy też miałyście straszny ból jajników po zastrzykach z pregnylu przed punkcją,bo ja miałam straszny jak owulacja,ale bardzo bolesny myślałam,że mnie rozerwie w środku i leżałam w łóżku cały dzień.Czy to normalne? Myślałam,że mi wszystkie popękały:(Gratuluje serducha Sylwio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Kalinka ja nie przypominam sobie, żeby aż tak bolały mnie jajniki, mnie raczej nic nie bolało i bałam się, że już pęcherzyki nie popękały...ale może dziewczyny miały inne odczucia... Ja zgodnie z waszą sugestią poleciałam dziś rano na betkę, będe spokojniejsza jak beta będzie dobrze przyrastac, oczywiscie jak będe miała wynik to napisze :-) Dziś piątek, więc mamy początek weekendu :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb 32 trzymam kciuki za stymulację i ogólnie za całą procedurę. Będzie dobrze. Tyle teraz dzieciaczków się pojawiło i tak bedzie już do końca roku ;))\Ja dziś zrobiłam badania hormonów. na wyniki trochę muszę poczekać ale na razie nie ma pośpiechu bo wizyta dopiero ok 1-szego. Dziś zaczynam antyki. No i trzymam kciuki żeby te wstrętne torbiele nas nie wystopowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka ja nie miałam takich bóli, jak opisujesz, może bylo to spowodowane dużą ilością pęcherzyków i ich wielkością. Każdy inaczej odczuwa. Szczęściara uwierzyłaś, czy jeszcze nie dociera???:> Do mnie doppiero teraz powoli dociera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘSIARA 2012
dziewczyny dzisiejsza beta w 17 dniu po IUI to 2600 hurra :-) Myśle, że nie ma co się teraz martwic i musimy czekać spokojnie do wizyty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi!!!! nie ma co się martwić!!!!! dzidzia rośnie rośnie jak na drożdżach na pewno:)Ale super niedowiarku!!!jeszcze raz gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm tylko nie chcę tu nic mówić, ale jakby u mnie dodać 3 dni, bo tyle trwała hodowla zarodków, to dzień po Twojej czyli jakby w 18dpt miałam dwa razy mniejszą betę:) ale ciiii.... zobaczymy co powie USG:) tylko czemu ono tak późno??:>:> Szkoda też, że nie w czwartek, bo ja mam rano widzenie z maluchami i moglybyśmy sie spotkać heeh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘSIARA 2012
Liska to był jedyny wolny popołudniowy termin u dr. S dlatego tak pózno.... Boziu Liska ty już nic nie mów, chcielibyśmy mieć bliźniaki, ale więcej dzidziusiów to raczej będzie ciężko i jakos sobie tego nie wyobrażamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stresuj sie, wiesz, że wysokość bety o niczym nie świadczy, póki nie zobaczysz to nie będziesz wiedzieć:)Sylwia też miała dośc wysoką betkę a ma jedno serducho. Na innym wątku na ktorym siedzę, dziewczyna zaczęła betę od 10000 i też czekamy ile będzie heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
dziewczynki beta ładnie przyrasta dziś mam 2600!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D kogo Ty tam jeszcze piszesz???? że wątki pomyliłaś??? hęęęę??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko wygońcie mnie stąd, musze na ścierce polatać a ciągle coś mnie zajmuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘSIARA 2012
Liska do nikogo, pewnie mój wspaniały M napisał w moim imieniu i nie zauważyl, że juz do Was napisałam, bo też się uzależnił od tego forum hihi.... ja jestem związana tylko z tym forum, boziu mam nadzieje, że to będe tylko bliźniaki :-) Liska nie strasz mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za wsparcie. pierwsze zastrzyczki za mną GONAL 150mg i MENOPUR i tak przez 5 dni do wtorku. Mój M. bedzie się bawił się w pielegniarza mowil ze kitel sobie nawet zalatwi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚCIARA wowwww :) ja cos czuje,ze to beda min, bliźnięta jak nie.... :))) ha ha ha ha Jejuuuuuuuuuuu ale beta szokkk!!!!!!!! KIedy ta wizyta???????????? nie moge sie doczekac co tam zobaczycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta beta to co to takiego? rozumiem ze to wychodzi z badań krwi tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściaro,ale piękna beta!!! No powiem Ci że ,jej wysokośc wbiła mnie w niemałe zaskoczenie;) Jak nic jest to ciąża mnoga,tylko teraz pytanie ile tych skarbków nosisz w sobie???:) W każdym razie bardzo mnie cieszy ,że nam się forumowa rodzinka ciągle powiększa:)))Oby tak dalej,im nas więcej tym weselej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×