Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

no to natasza jutro juz sie wszystko wyjasni życze ci z całego serca żeby ci sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz zrozummiałam, że wynik po pracy ale, że dziś:)oki to czekamy do jutra! Semb wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza zapewniam Cię że istnieje naprawdę. :) Jest wiele dziewczyn które po cichutku czytają to forum nie udzielając się. Wczoraj byłam u lekarza i jest jedna fasolka w brzuszku ;) Życzę tego wszystkim dziewczyną , niesamowite uczucie !!! We wtorek jedziemy na wizytę do Polmedu. Natasza, Iren macie jeszcze jakieś mrozaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Ja już nie mam. To były ostatnie i jedyne...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Myślałam że u Ciebie będą dwie :) Ale może to i lepiej..Zyczę wszystkiego dobrego ,,nierealna kobieto" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
A wczoraj byłaś w Polmedzie? I we wtorek znów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza z całego serca życzę Ci pozytywnej bety!!! Trzymam kciuki z całej siły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, wczoraj byłam u lekarza w swoim mieście . Miałam delikatne brązowe plamienie i wystraszyłam się ze dzieje się coś niedobrego . Na szczęście wszystko jest ok i jestem już spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb,piękne cyferki:)Jednak my tu skutecznie zarażamy;)Super,wreszcie się ruszyło do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie Z maluchem wszystko dobrze,rośnie zdowy i duży;ma już prawie 34 mm ,a dwa tygodnie temu mial 15 mm. Jak dr robił mi usg to dzidziulek słodko spał,ale go obudziliśmy specjalnie żeby się nam pokazał dokladniej i wiecie że skubaniec przekręcił się z jednego boku na drugi,pomachał raczką i nóżką i znowu zasnął Wygladało to tak jakby sie zdenerwowal,że go obudziliśmy...no jak śmielismy mu przeszkadzaćAle to fajny widok,emek nie mógł odejśc od monitora Powiem Wam,że tak naprawde to dopiero dziś na usg było widać ,że to mały człowieczek,kształt taki jak dzieciaczka,bo wcześniej to taka plamka była Dostałam lek na te moje złe wyniki moczu,a luteinę biorę tylko do 25!!!Hurra,wreszcie żeganm to cholerstwo ;) Dziewczyny Wam tez życzę takich cudownych przeżyć;ostrzegam,że dalej będę zarażać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb.. mysle,ze mozna ci pogratulowac 1/8 ovitrelle,to jakos smiesznie mala dawka,by miala zaklucic twoj wynik. Natasza -teraz trzymamy za ciebie kciuki.... Monch -jezdzilam na narty w Gory Sowie,a dokladniej skad jestes?jesli mozesz???? Sylwia super,ze u ciebie ok.i dzidziusia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia super ze dzidzia rosnie:) zarażaj, zarażaj ja chętnie wiruski przyjme:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia123!
Semb...gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Ja już po wizycie. Igiełki poszły w ruch.... ;) Jak siedziałam na poczekalni, chyba do Polmedu dzwoniła Semb, tak mimo uchem słyszałam, a teraz przeczytałam i faktycznie to musiałaś być TY :) Irewen na Wielką Sowę z domu mam 3h spacerkiem zob. Lasocin ;) Natasza kciuki zaciśnięte. Buziaki dla wszystkich 👄 a tym co noszą pod serduchem swoje cudeńka całusy podwójne, ba nawet potrójne ❤️ Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzieki dziewczyny, no zaczynam powoli wierzyć ze sie uda.... ;-) Jestem po pysznej kolacyjce z tej okazji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Semb 32 Widze ze duzo juz przeszlas.... trzeba wierzyc w cuda. Ja tez staram sie wierzyc, ale boli mnie ciagle brzuch bo mam zrosty a ten bol oslabia moja wiare, bo ciagle mysle a moze to nie zrosty ....moze cos innego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb gratulacje. Życzę spokoju teraz i dużej ilości relaksu ;) Monch Tobie życzę szybkiej i owocnej stymulacji, chciałabym być już na tym etapie co Ty. Sylwia jesteś chyba w podobnym okresie ciaży co moja siostra. Też właśnie mówiła że to już malutki człowieczek ;)) Super niech zdrowo rośnie ;) Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza za Ciebie zaciskam mocno kciuki - na pewno się udało ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Semb gratuluję pozytywnej bety, teraz niech ładnie przyrasta :D Moniaa80 gratuluję Fasolki w brzuszku, masz rację jest to cudowne uczucie :) Natasza 3mam kciuki za Twoją dzisiejszą wysoką betę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dziewczyny bardzo proszę o pomoc , nie mam czasu szukać w sieci- odebrałam wyniki i coś nie kumam - moje przeciwciała HBS wynoszą 2 mlu/ml ! co to oznacza ? czy to jakiś problem będziE z podejściem do IVF ? z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i mąz mieliśmy dokladnie taki sam wynik;nic sie nie martw ja jestem po ivf i to nie było żadną przeszkodą.także spokojnie,nie stresuj się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Hejka, czytam te nasze "polmedowskie" Mamusie i juz chcę sierpień :) Nie mogę się doczekać. Wiem, ze przede mną jeszcze IUI ale zbytnio w nią nie wierze, taki ze mnie niedowiarek. Pozdrawiam i miłego popołudnia zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Sylwia :) obiecałam sobie , że przy drugim podejściu wrzucę na luz ale stres mnie dopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara 2012
Nataszka trzymam bardzo mocno kciuki, licze dzisiaj na dobre wiadomości:-) Aritka ciężko wrzucić na luz, ale przynajmniej spróbuj podejść so tego na spokojnie :-) bedzie dobrze, tak czuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka,pozytywne nastawienie to połowa sukcesu;kto ma wierzyć jak nie Ty;) Nataszka,nie trzymaj nas dłużej w niepewności;spiesz do nas z dobrymi wiadomościami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Już dziewczyny możecie odpuścić kciuki. Nie udało się :( Brakuje mi słów by wyrazić to co czuję..Boże..Już nie wiem co mogę jeszcze zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie i jeszcze raz NIE!!! Co ja Ci mogę powiedzieć na pocieszenie...pewnie nic,bo żadne słowa nie złagodzą tego bólu i goryczy...Współczuję Ci bardzo...Życie za dużo kopniaków Ci sprzedaje:((((Nie rozumiem tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×