Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Sylwia ,nerwy trzymam na wodzy..takie zycie!to sa normy....tylko oni maja tu wszystko ,napisalam tak jak jest,tylko jest malo widoczne...mysle,ze normy sa bardzo dokladne i mieszcze sie w przedziale,tylko nie na dlugo bo przy takiej becie ,coz mozna oczekiwac? natasza-czekamy na ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co,ja tylko gdybałam że może z pośpiechu coś zle przepisałaś...nie gniewaj się... Ja nie miałam nigdy styczności z takimi wynikami i dlatego się tak dziwie...no i coś mi nie grało. Ja rozumiem,że dokładne i że inne niż u nas,no ale mnie dziwi ,że normy są dla kolejnych tygodni do 225,czy pierwsze tygodnie ciąży czy kolejne wysokie tygodnie ciązy maja taką samą górną granicę w liczbie 225...Tego nie mogę zrozumieć,no chyba że ja jakaś niekumata jestem... Chciałabym Ci powiedzieć coś ciepłego no ale właściwie to nawet nie wiem czy to maja być krzepiące słowa czy co.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia Bardzo ci dziekuje...powiem ci szczerze ,ze bylas dla mnie glebokim wsparciem,wiesz dlaczego?przedewszystkim ,iz mialysmy podobne hcg na samym poczatku i wspiralas, z twojego serca wyplywaja cieple slowa ,tak jak u Liszki..Megggi..zycze wszystkim dziewczynom najlepszego !! jak ktoras zapomnialam z tego wszystkiego to prosze przypomnijcie sie!!!!ja bede walczyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
czesc dziewczyny. Dawno nie pisalam, tyle sie pozmienialo. My zaczynamy kolejna walke od poczatku, za 2 tyg ide na zastrzyk wyciszajacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Ale mam teraz stresa.:(..Irenn..Właśnie wczoraj myślałam o Tobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen baardzo mi przykro, w Polsce na pozytywny wynik można liczyć dopiero powyżej 5 na badaniu bety. Ale mimo wszystko próbowałam rozkminić te normy, bo na prawdę mega dziwne są, i na mój babski rozum tto pierwsze przedziały to jest tydzień od ostatniej @ LMP właśnie to oznacza, a potem wartości 1,2 i strzałeczka oznacza, że od 1,2 w górę, potem między 11 a 15 tygodniem beta 16995 w górę, potem jest już konkretny przedział, bo wtedy beta już maleje, a te 225 traktowałabym jako jakiś odsyłacz do czegoś, bo nic innego mi do głowy nie przychodzi. Jeszcze kochana zaświeci słoneczko! Natasza wytrzymasz do czwartku z betą? Witaj Irenn, ja już mocno zaciskam kciuki za udane podejście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen, dzielna z Ciebie kobietka:)Zbieraj siły do walki...Ściskam mocno:) Irenn,co tam u Ciebie???Jak w nowej pracy?Jesteś już pewnie na antykach skoro masz wyciszacz za dwa tygodnie...owocnej stymulacji Ci życzę. Natasza,wszystkie tu czekamy na Twoją betę...oj jak bym chciała żeby ta dobra passa wysokich bet wróciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewenn, bardzo mi przykro:-( Mam nadzieję, że jakoś się trzymasz, choć wiem, jak to trudne, zwłaszcza w pierwszych dniach.. Dziewczyny powiedzcie mi, czy jeśli moje obecne podejście do IUI się nie powiedzie, kiedy będę mogła podejść do in vitro? Chodzi mi tu o badania przede wszystkim. Testować mam 27 marca, czy dam radę na in vitro w maju? Czy kwiecień wystarczy na wszystkie badania, itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania możesz wykonać w trakcie brania antyków. Zależy jeszcze o jakich badaniach mówisz konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, w sumie sama nie wiem:-) Myślałam, że do in vitro trzeba wykonać ich więcej, niż do IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 82 jeśli nie macie wskazań do badań genetycznych to pozostałe badania można robić tak jak pisze Liska w trakcie brania antyków. Jeśli chodzi o genetykę to troszkę trzeba się uzbroić w cierpliwość. Moja siostra czekała najpierw na wizytę potem dość długo na pobranie krwi do badań a potem osiem tyg na wyniki z tego co kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Irewen przykro mi że ci się nie udało:) ja byłam dzisiaj na wizycie niestety mój pęcherzyk jeszcze nie pękł jutro mam jechac z nowu i jak nie pęknie to bede musiał podchodzić na sztucznym cyklu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Irwen, nie znamy sie jeszcze zbyt dobrze ale rowniez Bardzo mi przykro :( Dziewczyny dzikuje bardzo za wsparcie!!! Natasza--n1 faktycznie tez masz wredna sytuacje w pracy. U mnie w firmie tylko ja nie mam dziecka, jeszcze wczesniej to ja i moja kolezanka z dzialu nie mielismy dzieci a teraz tylko ja :( niedlugo zaczna sie pielgrzymki do niej... U mnie w pracy jest tak, ze w dziale jestem tylko ja i Ona, jak jej nie bedzie to mi nie beda chcieli dac urlopu. Teraz mam depresje, jestem tego pewna. Przyjmiecie mnie do siebie, proszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mietka1980 witaj w klubie, pewnie że Cię przyjmiemy. Każda z nas tak zaczynała. Dziewczyny Nasze są wspaniałe, zawsze można liczyć na dobrą radę i dobre słowo. Mam nadzieję, że długo tu nie zabawisz ;) Anulka126 bądź dobrej myśli. Trzymam kciukasy aby bąbel w końcu pękł! Co on sobie myśli, przecież śnieżynki czekają. Irewen.... :( bardzo mi przykro, nie ma słów które mogłyby wyrazić Twój ból.... Lena 82 ja badania miałam jeszcze aktualne z IUI, więc tylko dodatkowo musiałam zrobić EKG no i czekanie, aż dłuuuuuuuugi protokół się skończy. EwelkaB a Ty jak kochana się trzymasz? Strasznie powoli mijają dni, chciałoby się już. Co nie? Liska25 posmyraj w brzusio kruszynki od cioci :) Natasza--n1 chyba przez Ciebie osiwieję, a palce od trzymania kciukasów już sine. Boże tak bardzo czekam na cudne wieści od Ciebie ❤️ Sylwia0406 i cała reszta zaczarowanych przesyłajcie wiruski, bo My też chcemy :D Buziaki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka co ma nie pęknąć jak pęknie, to Ty nie pękaj:) Ja z wielką chęcią bym Was tu wszystkie zaczarowała i chciała widzieć na bliźniaczym temu wątkowi tylko ciężarówkowym, ale już niedlugo każda z Was i tam zawita, a potem założymy kolejny już mamusiowy, tymczasem wysyłam podwójne wiruski dla każdej z Was i głaskam brzusio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za dobre slowa..juz ok.dotarlo do mnie,ze niestety nie tym razem.....bede was podczytywac .Musze teraz sie zebrac i sprawdzic jakie badania bede miala do wykonania,a moze cos nowego wymysla?bo zamierzam jak najszybciej podejsc do nastepnego crio.pozdrawiam wszystkie i czekam na natasze...oby jej sie poszczescilo!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Liska, wytrzymam. Wogóle nie chcę iść :( To jest w tym najgorsze w tym wszystkim - BETA ! Zaraz pewnie dostanę od Was kopniaka ale jakoś nie wierzę że i dla mnie słońce zaświeci. Ale mimo wszystko DZIĘKUJĘ WAM! Mietka..ZAPRASZAMY! Ja tu już tyle trwam a dziewczyny odchodzą..Będzie raźniej. Ale oczywiście wszytkim życzę przejścia do grona ciężarówek.A daleko mieszkasz? Nie dasz rady po pracy? Anulka..Ja miałam taką sytuację, mimo zastrzyku, pęcherzyk nie pękł. Irewen..To masz jeszcze zamrożone zarodki??? To ile ich miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Irewen przykro mi że się nie udało :( Mietka witam na forum :) Monch ja też przesyłam wiruski ciążowe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki trzymam za Was wszystkie kciuki...no i zaczarowałam tak,zeby ciąża była tak zarazliwa jak katar;)A psik a psik!!!Mam nadzieję,że wkrótce wszystkie zawitacie na ciężaróweczkowym forum:) Mietka,witaj wśród nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIARA 2012
Natasza trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie :-) wiem ile przeszłaś i zasłużyłaś już na nagrode, może teraz jest twój czas i niedługo będziesz sie cieszyć tak jak my :-) zycze ci tego z całego serca i wierze, że tym razem ci się uda :-) Irewen bardzo mi przykro, ale widze, ze jesteś twarda kobitka i dasz rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Sylwia, u mnie oki, w pracy fajnie:) nie zaluje ze zmienilam:)Jak sie czujesz???:) rosnie brzusio???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Natasza, trzymam kciuki:)Musi byc dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Właśnie jestem po wizycie w Polmedzie i jestem załamana. Mąż ma za wysokie przeciwciała przeciwplemnikowe 56 a powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dzieje? przeciwciała przeciwplemnikowe 56 a powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej NICOL a co przeciwdziala plemnikowe oznaczaja w sensie jakim?? i ile ma przekroczone...jakies leczenie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Dziekuje Dzxiewczyny :) :* Ja jestem z Opola, dlatego na razie staralam sie umawiac na popoludnia, tylko IUI wypada roznie. Troche sie martwie jak bedzie przed in vitro (chyba jest wiecej wizyt?). Oki zmykam do dalszej pracki, odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka mam to samo jestem z okolic Opola i teraz póki sie da umawiam się na popołudnia a potem no zobaczymy. Albo pojedyncze dni na początku potem tydz urlopu?? Sama nie wiem. Wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×