Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

cześć dziewczyny ale jakaś masakra sie zrobiła, ja nie wiem zawsze myślałam że takie forum jest po to by się wspierać i pocieszać w trudnych chwilach bo kto lepiej zrozumie co czujemy jak nie osoba która przechodzi to samo.A to kto na co się decyduje to jest jego prywatna sprawa to są trudne decyzje i nikt nie powinien tego komentować. Ja dzisiaj griluje taka piękna pogoda ze aż grzech było by nie skorzystać:) a jeszczem siostry się zjechały z maleńkimi dziećmi:) może mnie zarażą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis wiosenne porządki w domu i na ogrodzie, ale, że przed zima sie dopiero przeprowadziliśmy to jeszcze gril nie zakupiony, wieczorem czas po niego pojechać:):) ja miałam e2 powyżej 3000 ale ile to nie wiem, bo w laboratorium już nie mieli takiej skali!!:) to nie jest źle, możesz mieć lekką hiperkę jak ja, brzuch wydęty i nic więcej. pij dużo wody, używaj mało soli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam właśnie wróciłam z pracy i widzę, że nadal jakieś wypowiedzi. Sylwia mam wrażenie, że piszesz do mnie, że niby ja piszę pod innym nickiem to nie moja wina, że ktoś wykorzystuję tą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miała przekonanie,że to Ty jesteś autorką tych przykrości to nie omieszkałabym zwrócić się bezpośrednio do Ciebie. Nie wiem dlaczego tak odebrałaś mój wpis... Ja zwróciłam po prostu uwagę tej osóbce,która spowodowała zamieszanie;skoro jest taka cwana w gadce i nie przebiera w słowach to niech ma odwagę się ujawnić...anonimowo to każdy potrafi nawrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:)to dobrze bo się trochę przejęłam tym, bo to tak wygląda jak bym to ja pisała negatywnie pod innym nickiem, zresztą mnie też nie oszczędzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że ta osoba przestanie siać zamęt i bedzie tu tak spokojnie jak dotychczas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Witam was w ten wiosenny poranek. My z emkiem narazie do sierpnia robimy przerwę w wizytach w Polmedzie. Będziemy w sierpniu albo we wrześniu podchodzić do IUI a do tego czasu emek ma przyjmować witaminki i rozmawialiśmy z Panią dr Zagocką, żeby po 3-ech miesiącach zrobić ponowne badanie nasienia i tak właśnie zrobimy. Chcęmy jeszcze spokojnie pojechać na wakacje i po powrocie ostro zabrać się do walki o NASZE SZCZĘŚCIE, a jeżeli się nie uda to wtedy na pewno zaadoptujemy jakiegoś dzieciaczka w końcu tyle ich czeka na prawdziwy dom. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina34
Natasza tak mi przykro, trzymałam kciuki za Ciebie .... Ja też robię przerwę, właściwie nie wiem czy kiedykolwiek wrócę jeszcze do Polmedu czy tez nie. Choć niby nie ma na co czekać, mam już 36 lat więc czas leci .... ale cóż. Jedynie pocieszające jest to ,że wynik na Chlamydię trochomatis mam negatywny ,więc nie mam tej bakterii. Cały czas Was podczytuję i trzymam kciuki za Wszystkie starające się , powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ale tu się działo.. Oby wszystko wróciło do normy, bo nikomu z nas takie negatywne wibracje nie są potrzebne! Natasza, tak bardzo mi przykro..:-( Mam nadzieję, że jakoś się trzymasz kochana.. Byłam u rodzinki w odwiedzinach i oczywiście bez pytania: " A kiedy Wy?" się nie obeszło, ehh.. U mnie nic nowego, 3 IUI miałam w pon, więc do testowania jeszcze długooo, choć tm razem nie brałam Ovitrelle i tak się zastanawiam, czy test w np. 10 dc będzie wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!czytam te forum od początku bo też się staram i wiem co czuję większość dziewczyn. Chciałam się tylko wypowiedzieć na temat ostatniego incydentu bo troszeczkę przesadziłyście. Chodzi mi dokładnie o Liskę, Kalinkę, Szczęściare i wszystkie nie jesteście bez winy.Nie chcę nic złego napisać jak ostatnio te trzecie osoby bo nie o to mi chodzi, chce być negocjatorem i pogodzić was dziewczyny.Prawda jest taka, że faktycznie Szczęściara przesadziłaś trochę pisząc Nataszy takie słowa i co niektóre dziewczyny to zabolało zwłaszcza Kalinkę, którą też poniosło, ale myślę że źle nie chciała.Liskę z kolei poniosło bo ma sentyment do Szczęściary i się Kalince dostało, ale na szczęście w końcu się dogadały:)bo Liski mąż tez by nie chciał IUI nasieniem dawcy. Szczęściara też przesadziłaś i za bardzo najechałaś na Kalinkę bo tak naprawdę ona ciebie nie obraziła i twojego męża, a ty tak zrozumiałaś.Szczęściara ja cię bardzo dobrze z nam z tego forum jako zrezygnowana, nadziejka i szczęściara i pamiętam twoje pierwsze kroki ICSI, IUI i jak ci Polmed zwrócił uwagę w poście i jak się później tłumaczyłaś.Pewnie dlatego były takie uwagi od osób trzecich.Oczywiście nie mam nic do ciebie , Kalinki i Liski, ale trochę przesadziłyście.Chciałam się wyrazić swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seriousslyy25
były uwagi z Polmedu? Ale jakiego typu? Czyli oni czytają to forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Semb jak samopoczucie?? Nikol, przez wakacje nabierzecie nowych sił:) Nina ale piszesz, że już nie ta klinika, czy w ogóle chcesz zaprzestać starań? Lenka ja nie wiem dokładnie jak to jest z IUI ale wydaje mi się, że jak np implantacja będzie późno to w 10dpiui:) wynik może jeszcze nie wyjść, chyba takim optimum będzie 12 dzień? Mam rację dziewczyny? "polmedzianka" ja pisałam do Kalinki i zakończyłyśmy rozmowę, w moim przekonaniu, w zgodzie i dla mnie jest po temacie. Nie ma co roztrząsać i nie nastąpiło to przez to, że nasi mężowie mają wspólne przekonania:) Do "nowych" dziewczyn, na tym forum już nie raz były kłótnie, padały dużo mocniejsze słowa i to zawsze od towarzyszącym nam chochlikom, którzy nigdy się do swoich tożsamości nie przyznawali. Nasza klinika też czyta to forum i wcale się nie dziwię, każdy człowiek jest ciekawy, choćby nawet opinii o klinice, a to jest bardzo dobre źródło wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska samopoczucie bez zmian wzdeta jestem i persi nabrzmiale. Rano upuscilam krew i czekam na bete....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O której wynik?? Dolegliwości dobrze świadczą:) czekam z niecierlipowscią z zaciśniętymi kciukami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Cześć Dziewczyny, weszłam na forum z rana ale zanim przeczytałam WSZYSTKO to dlatego dopiero teraz sie odzywam. Do awantury się nie dołączam a z Tobą Natasza jestem CAŁYM SRDUCHEM!! Dziewczyny ja ostatnio też jestem zla na cały świat, ze mi się nie udaje, na koleżankę w pracy, której się udało chociaz nie chciała, nie mogę patrzeć ani z nią rozmawiać ale tak to już jest... Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polmedzianka co było to było, już się tego nie zmieni, jeśli chodzi o Polmed to coś tam było, ale jeszcze nie podczytywałam tak forum, ale chodziło o dziewczyny, które pisały tak naprawdę nie prawdę o klinice, pewnie konkurencja bo te osoby trzecie to nikt inny. Pamiętam, że się trochę przestraszyłam dlatego nic nie pisałam na forum bo nie chciałam by mnie ktoś źle zrozumiał.Zresztą oni na pewno się orientują kto jest kto bo wszystko mają w komputerze:)zresztą dziewczyny piszą swoje wyniki, dni wizyt itp.Ja sobie obiecałam, że przy drugim podejściu nie będę zaglądać na forum, czytać o objawach ciąży i itd.ciekawe jak długo wytrzymam:)a jak mi się uda to napiszę Wam, ale jak będę w 3-4mc ciąży bo wcześniej będę się bała.Oczywiście będę pisać coś czasem i trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie wytrzymasz, a jak już to w ten 3 miesiąc wchodzi się zaraz po serduszku, więc na szczęście długo nam nie każesz czekać:) Mi tam nie przeszkadza, czy wiedzą czy ja to ja, choć na 1000% wiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie wytrzymasz, a jak już to w ten 3 miesiąc wchodzi się zaraz po serduszku, więc na szczęście długo nam nie każesz czekać:) Mi tam nie przeszkadza, czy wiedzą czy ja to ja, choć na 1000% wiedzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska a powiedz mi bo pisałaś, że jesteś bardzo szczuplutka, Dr się nie przestraszył jak okazało się, że bliźniaki będą:)co to jakaś przeszkoda trzeba być grubszym.Ja bym chciała od razu trzy zarodeczki jakby udało się więcej, ale nie wiem czy się zgodzą bo za pierwszym razem od razu mi mówili, że dwa dla mnie najlepiej bo lepiej żebym bliźniaków nie miała:)a ja widzę, że ty świetnie się czujesz po mimo drobnej figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, przy pierwszej próbie powiedzieli, że albo jeden zarodek albo dwa, na pewno nie więcej. Przy drugiej, to ten trzeci zarodek był slabszy od pozostałych i ewidentnie nikt na niego nie liczył. myślę, że bliźniaki to nie jest problem przy drobnej figurze, gorzej chyba z trojaczkami. I to pewnie też zależy jak drobna figura, jestem dość wysoka i przy wzroście 173 ważę (ważyłam) 55kg, chyba inaczej jest przy niskim wzroście i małej wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 165 i 47-49 ważę jakoś tak bo się dawno nie ważyłam, hm zobaczymy, ale fajnie by było mieć dwa urwiski:)jakoś by się pomieściły:)Ciekawe jak tam Semb32?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 165 i 47-49 ważę jakoś tak bo się dawno nie ważyłam, hm zobaczymy, ale fajnie by było mieć dwa urwiski:)jakoś by się pomieściły:)Ciekawe jak tam Semb32?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
semb32 GRATULACJE!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×