Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Ooooooooooooooooj jaka szkoda :(. Ja dopiero jadę na 16.00 a teraz siedzę w pracy i już przebieram nogami, że ja chcę już!!! Mam do wrocka 70 km. Pozdrawiam z Gór Sowich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dluższej nieobecności.Ja tez mam dzisiaj wizytę, ale telefoniczna ;-) z wynikami progesteronu, estradiolu i bety... wczoraj sikanca robilam i nic nie wyszlo.... boje sie ze klapa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb myśl pozytywnie, sikańce tak szybko mogą fałszować wyniki, tylko beta daje wiarygodne wyniki. Życzę aby przekroczyła magiczną 100 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) dziewczyny trzymam kciuki za wizyty dzidziusiowe:) monch mam nadzieje że już bedziesz mogła wystartować:) semb trzymam kciuki za wyniki.... dziewczyny mam do was pytanie bo teraz brałam witamy na przyrost endo takie jak selen, koenzymQ10 i tak sie zastanawiam czy dalej je brać czy odstawić i jak znowu bedą przygotowania to zacząć brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mijemu M chyba też zarzuce zestaw witaminek i chyba też kupie L-karnityne może coś sie polepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mu sie wyniczki polepszyly, ale trzeba brac ze2-3 miesiace zeby byl efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. U mojego M efekty są, ale bierze non stop od października, wtedy, kiedy zaczęliśmy przygotowania do IUI, śmieję się do niego, że ze względu na ilość tabletek jakie przyjmuje powinnam mu dać jeszcze Asekurellę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M kiedyś brał ale przestał ale teraz to chyba znowu mu wykupie bo nigdy nic nie wiadomo. Wiecie co u mnie w pracy jest dziewczyna ona starała sie 9 lat o dzidzie niby z nia było wszystko ok a mąz miał słabe nasienie i wiecie że naturalnie zaszła w ciąże więc wiecie kobitki nic nigdy nie wiadomo może i nam jakiś cud się zdarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie Was czytam codziennie ;-) Na razie jednak nie mam nic do napisania,załatwiłam sobie urlop na kwiecień więc już niedługo druga IUI. natasza trzymam kciuki już dwa tygodnie ale do jutra jeszcze wytrzymam ;-) Jak się czują nasze przyszłe mamy??? Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i te które już niedługo nimi zostaną ;-)Buziaki ;-);-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Semb.. U Ciebie dopiero pierwsza weryfikacja? Jeśli tak to nie masz szans na pozytywnego sikańca. I beta ok 100 to chyba za dużo jak na ten dzień.. :) Ja się boje sikaczów.. Tak sobie myślę o tym co tu Monia pisała..Może ona nie jest postacią rzeczywistą tylko tak któraś tak napisała żeby mnie pocieszyć. Co do tej L-karnityny..Szukaj dużej dawki 1000, żeby nie łykać bez sensu kilka tabl. Ja kupowała taką http://www.ceneo.pl/333320 Można zamówić w aptece albo na allegro. Olimpu są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Semb..To super beta na ten dzień!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Zazdroszczę!!!!!!!!!! Dziewczyny potwierdzą ale..Nie chcę zapeszyć ale dla mnie sprawa jasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
A kiedy robiłaś ostatni zastrzyk overtilu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Semb Gratulacje!!!!!!!!!! Ja miałam 49 przy bliźniakach w tym dniu!!! Nom dobra passa rozpoczęta, natasza Twoja kolej:) Semb na pewno w klinice powiedzieli, że możesz się powoli cieszyć?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
A ja czuję że ku mnie upa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semb nono wysoka ta beta:) gratulacje trzymam kciuki żeby ładnie przyrastała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1/8 ovitral bralam w niedziele i mam juz nie brac wiecej i powtozyc BETE za 3 dni moze bedzie dobrze ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno tej dawki nie ma, i nie MOŻE, tylko BĘDZIE DOBRZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Łow..Jak w niedzielę to sprawa jasna!!!!!!!!! Super!! myślałam że może dwa dni temu.. U mnie krew upuszczona...Wynik po pracy...Czuję się fatalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
Wiem że marudzę..Tylko proszę nie krytykujcie mnie za to...Złe słowo proszę przemilczeć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żartuj, kto ma Cię krytykować. Każdy ma prawo do swoich reakcji, a jak się coś czy ktoś nie podoba to czytać nikt nie każe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza--n1
juuuutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×