Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość alibabbbbkaaaa
no mam nadzieję,że po tym miesiącu się wchłoną... tak, mam 27 lat, we wrześniu 28... tylko ja pragnę dziecka już od bardzo dawna staramy się około 2 lat - dużo, niedużo, ale co miesiąc to samo rozczarowanie i nie wiem czy podchodzić teraz do stymulacji i naturalnie się strać czy od razu do inseminacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alibabbbbkaaaa ja na Twoim miejscu bym spróbowała iui bo już dwa latka się starasz i może czasem lepiej pomóc naturze... U Was nie znaleziono przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabbbbkaaaa
ano nie znaleziono... badania ok, a nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Dziewczyny, bylam wczoraj u dr P. On nie wiem w czym jest przyczyna niepowodzen. W sr idziemy do Warszawy na badania immunologiczne i we Wr badania genetyczne. Stwierdzilismy ze trzeba sie zbadac... Dziewczyny, trzymajcie sie. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn ja słyszałam, że badania genetyczne bardzo rzadko wychodzą złe... Jeśli chodzi Ci o kariotypy bo nie wiem czy to będziesz badać czy coś więcej, ale to badanie jeśli wyjdzie ok to też nie daje 100% gwarancji że z genetyką ok bo np przyczyna może być na późniejszym etapie podziału komórek, w fazie późniejszej a badanie kariotypów tego nie stwierdzi... tak więc czasami takie badania choć kosztowne nic nie wnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn domyślam się,że ta wizyta nie wzbudziła w Was euforii.Najgorsze jest nie wiedzieć czemu się nie udaje...Mam nadzieję,że te badania rozjaśnią przyczyne niepowodzeń.Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Piszę się pochwalić, że jestem w ciąży już jestem po trzech weryfikacjach i piękny przyrost. Ciesze się, że się udało bo sie strasznie martwiłam mieliśmy tylko dwa zarodki, ale tym razem ładnej klasy, pewnie dzięki witaminką bo mąż brał przez pół roku:)stymulacja też płatała mi figle pęcherzyki rosły nierówno i miałam trzy duże pęcherzyki w których na szczęście były trzy komórki.Jesteśmy bardzo szczęśliwi:)trzymam kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka 2012 Super!!! ogromne gratulacje!!! zapraszamy na wątek ciężąrówkowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Na badania genetyczne we Wr czeka sie, pierwszy termin wolny jest na koniec sierpnia a pozniej ok 2 mies czeka sie na samo badanie, wiec umowilam sie w lodzi i pojedziemy do lodzi na badanie odrazu ( pobranie) a nast dnia do Warszawy na emmunologiczne badania. Lekarz nas uprzedzil ze to duzo nie w niesie raczej, ale warto sprobowac i juz cos wiedziec.... Badania genetyczne ze skierowaniem sa refunkowane, wiec warto sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn ja troszkę inaczej załatwilam badania we Wro, czekaliśmy na badanie jakieś 1,5 tygodnia a potem tylko na wyniki. Umowiłam nas po prostu prywatnie w klinice na grobli do dr ślęzaka. I on już nas umówił na to samo badanie bez wizyty. jedyne co to musiałam mieć skierowanie choćby od internisty na badania genetyczne, żeby było refundowane. I tym sposobem, dr nas umówił, a ja w międzzyczasie udałam się do lekarza po skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margii a co Ty tu w ogóle robisz!!! marszem szykować się:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś dzidzia nie pcha się jeszcze na ten świat, chyba czeka aż się ociepli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizytę mam 29.05 tak mi pasowało, a beta 8dpt-39,68, 11dpt-141,14dpt-536, mam nadzieję że z ta ciążą już będzie ok.Dobra lecę do pracy:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka moje gratulacje:-) Jak miło się czyta takie dobre wieści, nadzieja od razu powraca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki kiedy należy udać się na pierwszą wizytę przed in vitro tzn w którym dniu cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitamaruva
Witam Dziewczyny Mam do Was pytanie czy wasi mężowie palili fajki i mimo to podchodziliście do ivf? Mój mąż pali (tzn ma przestać na dniach, bo w sierpniu podchodzimy do 2-giego ivf). Chciałabym zacząć go faszerować witaminami tylko co kupić Androvit, Salfazin, czy jeszcze coś innego? Poradzcie mi prosze. Czy to myślicie ma kluczowe znaczenie czy może komuś się udało wśród palaczy lub byłych palaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitamaruva ja ci średnio pomogę, bo my dopiero zaczniemy start do pierwszego i mam nadzieję ostatniego in vitro niebawem :). Mój emek jak tylko zobaczył wyniki badania nasienia (a są bardzo złe) rzucił palenie a palił ponad paczkę dziennie. Zresztą ja też paliłam tak paczkę dziennie i też rzuciłam. Co do witamin to mój je na zmianę androwit z salfazinem. Niestety wyniki się nie poprawiły po tym...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenn
Kalinko, Gratuluje z calego serca:) Super wiesci:) a dla nas znak zeby wierzyc i probowac! Trzymaj sie cieplo i uwazaj na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenn
Liska, dzieki za info, Tutaj tez musze miec skierowanie od ogolnego, i tak jedziemy do warszawy, nam juz bez roznicy. Mialam tez namiary na prywatnego lekarza kt kieruje ale pozniej i tak musze czekac w kolejce na badania, pani powiedziala ze jesli bede miala od prywatnego skierowania to badania mniej wiecej na sierpien.... Wiec nie chce juz czekac. Chcialabym juz podejsc do crio w sierpniu. Dziewczyny, wiecie moze ile trzeba odczekac po in vitro zeby podejsc do Crio, ostatnio pamietam ze odczekalam 2 cykle i na 3 robilismy bo juz mialam owulacje.... czy to wystarczy 3 mies czy lepiej dluzej zeby organizm powrocil do normy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel30 to zależy czego oczekujesz po tej wizycie, czy chcesz już rozpocząc i przyjśc z wynikami badań, czy chcesz, aby lekarz powiedział dopiero co macie zrobić? Piatmaruva mój nie palił więc nie wiem, ale ponoć ma to bardzo duży wpływ na jakość i nie wiem czy wystarczy rzucić zaraz przed podejściem. W każdym bądź razie do witamn ja jeszcze dorzuciałam l-karnitynę. Ale też nie przynioslo to żądanych rezultatów. Irenn, tylko , że ten dr nie daje Ci skierowania prywatnie, i jako od prywatnego lekarza, bo on sam pracuje na klinikach i przyjmuje tam państwowo i to o nas umawiał bezpośrednio na badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska25 ja bym chciała już zacząć, na dniach mam mieć @ . Coś słyszałam o tabletkach anty że trzeba je brać... od kiedy? jakie badania przed tym należy mieć? Ja się nie orientuję bo miałam tylko IUI :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel najlepiej wybierz się na wizytę przed planowaną @. Możliwe, że tak jak np. ja będziesz miała długi protokół, czyli będziesz musiała przez ok 21 lub dłużej dni brać tabletki anty, a że standardowo zaczyna się je brać od 1 dnia krwawienia, to lepiej mieć już na ten dzień przygotowane antyki i zaczynać działać. Nie wiem, od czego zależy to, że jedne z nas biorą antyki, a drugie nie. Ja zjawiłam się w klinice zaraz po nieudanym trzecim podejściu, powiedziałam, że zdecydowaliśmy się na in vitro i wraz z dr ustaliliśmy plan. Wypisał mi receptę na antyki, dał do wypełnienia formularze wraz z listą, jakie dokładnie badania mam zrobić. Jestem teraz w pracy, więc nie pamiętam dokładnie, ale zdaje się, że któraś z dziewczyny pisała stronę lub dwie wcześniej, jakie dokładnie. Także bardzo się cieszyłam, że poszłam na wizytę przed @, bo inaczej miałabym cały cykl w plecy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitamaruva
Dzięki wielkie za odpowiedź, dziewczyny. Trochę głupio mi było zadać to pytanie o palenie. Bo niby chcemy zrobić wszystko, żeby szanse się zwiększyły, a tym czasem...wiecie. Głupia sprawa Wiem, że w ciągu 2 tygodni odstawi to świństwo, ja też postaram się mocniej zadbać o zdrową, oczyszczającą organizm dietę (tym bardziej, że sezon sprzyja). Po najbliższej @ zgłaszam się na wizytę do dr E i zobaczymy co dalej. Będę mogła się odezwać jak zrobi się bardziej konkretnie? Będzie mi z Wami raźniej, bo już wiem z czym to wszystkim się je. Pozdrawiam i trzymam za Was mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Lena bardzo :) Pitamaruva pisz jak coś, tu zawsze ktoś Ci odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenn
Dziewczyny, mam pytanie odnoscnie iendometrium. Jakie powinno byc przy in vitro ze stymulacja???? Ile mm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn ja tylko mogę napisać co kiedyś wyczytałam na bocianie, na pytanie jakie powinno być endometrium przy transferze odpowiedział, ze powyżej 8 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×