Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość irenn
Wlasnie kiedy tak podpytalam dlaczego slabo wzrasta estradiol i mi powiedzieli ze jedno s drugim musi isc w parze, bo jesli estradiol wystrzeli to pecherzyli moga byc poste i male, alebo za duze i tez nie dojrzale. wiec to wszystko ze soba musi wspolgrac:)Wiec sie nie martw i zaufaj lekarzom, oni wiedza co robia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie,ktore czekaja na dobre wiadomosci i Te ktore juz dawno nam przyniosly polmedowskie malenstwa ... Od 3-mcy nie odzywalam sie ,ale juz wracam i jestem po dipherelinie i zaczelam progynove do crio.moje lh 0.63 i estradiol 41.4.czy Ktos zaczyna ze mna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen witaj, cieszę się, że jesteś w akcji!! Lh poniżej 3 a e2 poniżej 50 powinno być, ale to są zaczytane informacje, jednak się sprawdzają:) U Ciebie jak najbardziej ok to wygląda. No to teraz wcinanie progynovy i niedługo transferek:) I znów będzie się działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam! to ty pomagasz wszystkim dziewczynom i tak czulam,ze bedziesz pierwsza,wiec WITAJJJ,pomoz nam tutaj jak zwykle,bo pomysle ze dziewczyny juz zrezygnowly!!!!dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Oj tak na Liskę zawsze można liczyć i cieszę się bardzo że jest tu z nami :):). Irewen ja też jestem po zastrzyku i zaczęłam stymulacje bo podchodzę po raz pierwszy ale to by wypadało jakoś tak w tym okresie co ty więc jesteśmy dwie na razie :):):) Może ktoś jeszcze się ujawni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen witaj:) bardzo się cieszę,że jesteś znowu z nami i w dodatku tak pozytywnie naładowana:) ja nie dorzuce nic od siebie ,bo nie podchodziłam do crio,za to służę wsparciem duchowym no i bardzo mocno trzymam kciuki:) Za Ciebie Angel również;) Dziewczyny niech się Wam uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dzieki za wsparcie,bedzie nam potrzene!! angel_30 witaje we dwie zawsze razniej,chyba ze jeszcze ktos do nas dolaczy!Jestes juz po dipherelinie.estradiol juz robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen ja też niestety nie pomogę, nie podchodziłam do crio, ale na pewno jeszcze niejedna z dziewczyn coś podpowie:-) Trzymam kciuki, powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dziękujemy za kciuki i prosimy o więcej :):):) Dziewczyny z wami naprawdę raźniej tu :) Irewen tak jestem już po dipherelinie - 06 czerwca miałam. Jestem w trakcie stymulacji :). Mój pierwszy estradiol wynosił 17 i stymulację mam od 19 czerwca więc chyba będę pierwsza na tapecie ale nie wiem bo nie mam pojęcia jak to przy crio jest, może szybciej :) A Ty na jakim etapie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irewen z tego co pamiętam mieszkasz na wyspach? Czy się pomyliłam? Jeśli nie mieszkasz w Pl to powiedz mi gdzie kupiłaś zastrzyk? W pl? Czy u siebie? Pozdrawiam Was ;-) Ja dostałam @ więc od następnej zaczynam dopiero z antykami,teraz do Was nie dołączę ale za to mocno Wam kibicuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lena ja tez cie pozdrawiam!!!! angel_30 idziemy rowno,ja diphereline mialam 3 dni pozniej.teraz jestem na progynovie. malaG Masz dobra pamiec jestem IRL.diphereline kupilam sobie wczesniej w Pl,ale zrobilam zastrzyk w klinice tutaj. Pozdrawiam wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irenn mój mail kaizka@interia.pl i z góry dziękuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj jaka jest strona Waszego forum ciężaróweczek? pomyslalam,ze jak bede miala jakies pytania odnosnie ciazy to bede tam pytac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moj A mial robiony test GnRH poniewaz ma niski testosteron, czy wasi parterzy mieli cos takiego robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaw mój M nie miał tego testu, testosteron ma w normie, może nie najwyższy ale w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza :) jak oddaje krew to mnóstwo Polmedzianek tez oddaje a tu tak cicho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, dawno nie pisalam ale czytauję Was regularnie :) MalaG17 ja dostałam dzisiaj @ i od dzisiaj zaczynam antyki i bede brac 2 opakowania i in vitro planowane mam na początek wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Basia ;-) To widzę,że będziemy razem podchodziły ;-) Jeszcze jest angel ale ona już niedługo podchodzi ;-) Więc trzymam za nas trzy mocno kciuki ;-) A dlaczego bierzesz antyki przez 2 m-ce? Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dawno nie pisałam, ale ciągle zaglądam :) Trzymam kciukasy za startujące!!! Ewelka czy Ty już na dobre przeprowadziłaś się na ciążowe? Napisz co u Ciebie, jak się czujesz, czy brzuszek rośnie? Pozdrowienia dla brzuchatych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka dzieki za wsparcie!!!buziaczki Sylwia dla ciebie tez dzieki ,a co u Ciebie? Pozdrawiam wszystkie i dzieki za wsparcie.... Monch co u ciebie? Basia czy to twoj pierwszy start? Angel kiedy masz wizyte? Pozdrawiam wszystkie i przepraszam jesli ktoras pominelam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen ja ciągle czekam na pierwszą @ po operacji (14.05) i ciągle małpy nie ma :(. Do lekarza idę dopiero 16.07 bo wcześniej ma urlop. A w niedzielę mam obronę mgr i rozpaczliwie szukam ładnych butów, bo wiedzy jakby mało to chociaż nóżkę pokażę ;) A jak zdam to zapraszam Was Wszystkie na grilla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co czujesz!!!!!sama to przeszlam nie mialam wsparcia,udawalam ze wszystko jest ok.a ile juz czekasz na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen dziękuję że pytasz:) U mnie wszystko dobrze,właśnie mija 25 tydzień i już coraz bliżej do rozwiązania;będzie Lenka:) Monch w takim razie powodzenia na obronie,zdaj śpiewająco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irewen operację miałam 14 maja to myślałam, że ok. miesiąca i pojawi się @ a do dziś jej nie ma :( Napisz mi czy miałaś laparo, czy byłaś otwierana (bo z tego co piszesz, to też już swoje przeszłaś) i ile czasu czekałaś na wznowienie starań. Ja w 2009 roku miałam pierwsza operację, to czekałam pół roku, ale jak sobie pomyślę, że to jeszcze prawie pięć miesięcy to wyć mi się chce. Sylwia trzymaj piąstki i powiedz, żeby kruszynka też mocno zaciskała :), każda para rączek jest mi niezwykle potrzebna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też zaciskam Monch za twoją obronę i żebyś do Nas szybko dołączyła na forum "wagi ciężkiej":):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×