Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

cześć dziewczynki.mam do was pytanie czy ja w ogóle do zabiegi in vitro dostanę @. wiem, że jak teraz biorę antyki to nie dostanę, a póżniej po zastrzyku? jak się czujesz małaG mnie boli brzuch tak jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki.mam do was pytanie czy ja w ogóle do zabiegi in vitro dostanę @. wiem, że jak teraz biorę antyki to nie dostanę, a póżniej po zastrzyku? jak się czujesz małaG mnie boli brzuch tak jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka myszka!! Czasami zdazaja sie plamienia ,u jednych wieksze u innych mniejsze tak, ze sie nie zamartwiaj.w kazdym razie nie jest to normalana miesiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka97 ja już zaczęłam drugie opakowanie czyli po pierwszym (21 tabletek) powinna być @ ale,że bez odstępu bierzemy antyki to nie dostaniemy i mnie tak samo jak i Ciebie boli brzuch jak na @. Ja już w pn zastrzyk biorę więc napiszę Ci jak się czuję ;-) A Ty jak się czujesz? Ja poza tym ,że bardzo się denerwuję całą tą procedurą,jak się będę czuła po zastrzyku,punkcji,itp to czuję się ok.Czasami mi się płakać chce albo się jakoś tak denerwuję ale zwalam to samopoczucie na antyki ;-) Mietka jak się czujesz?Jakie masz dawki leków? Pozdrawiam Was dziewczyny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
myszka ja jakies 5 dni po zastrzyku dostalam krwawienie, ilosciowo tak samo jak kazda miesiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo płaczę czasem bez powodu, i jestem strasznie nerwowa.jak to jest po tym zabiegu dzwoni się do kliniki i pyta się jak zarodki i to ustala się później jakiś termin kolejnego przyjazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
to oni dzwonią, mi powiedzieli od razu że że 6 pęcherzyków jest 1 komórka i pokazali na zdjęciu potem nerwy czy się zapłodni, pani dzwoniła koło 8 już żeby przekazać informację i kiedy transfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kika za informacje, a ile tych komórek ma być jak to rozpoznać ze wszystko ok, przepraszam za głupie pytania ale ja się czuje w tym strasznie zdezorientowana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im więcej pęcherzyków tym lepiej,dlatego cała ta stymulacja żeby ich jak najwięcej było.W każdym pęcherzyku jest komórka jajowa która uwalnia się jak pęcherzyk pęknie czyli my w okresie naszej owulacji mamy punkcję.Czy komórki są ok to już embriolog nam powie. Nie wiem czy dobrze Ci napisałam ale ja to tak rozumiem ;-)A pytania Twoje nie są głupie...kto pyta nie błądzi ;-)Ja sama mam mętlik w głowie i ciągle zadaje sobie pytania i nie na wszystkie znam odpowiedzi dlatego mamy to forum a tu zawsze ktoś odpowie i pocieszy. Ja coś czuję myszka,że Ty to podobna panikara do mnie jesteś ;-) Buźka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać,że czasem nie wszystkie pęcherzyki są dojrzałe w trakcie punkcji więc stąd mniej komórek do zapłodnienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po zastrzyku,jak na razie czuję się ok ;-) Całą noc prawie nie spałam,śniło mi się ,że ten zastrzyk wyleciał z ampułki i w ogóle czarny scenariusz ale na szczęście sny się nie spełniły i zastrzyk w całości został podany ;-)Jeszcze dziś i jutro antyki i tak jakby pierwszy etap zakończony ;-) Następny zaczyna się dla mnie 10-go.09 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, ale zleciało:) Życzę Ci dobrego samopoczucia,oby Cię przykre objawy nie dopadły. Będę Ci kibicować z całego serca:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia30
Mała, powodzenia i trzymam kciuki z całego serca :-) pozdrawiam wszystkie dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała powodzenia ja jestem na antykach dalej, zastrzyk dopiero 6.09 .i jak masz jakieś objawy po zastrzyku?bolesny był?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ;-) myszka bolesny nie był w ogóle tylko teraz tyłek trochę boli i gorąco mi trochę ale nie wiem czy po zupie którą właśnie zjadłam czy to efekt działania leku ;-) Ja dzisiaj zaczynam nocki i mam ich aż 7 więc w następny pn dopiero kończę ale za to w pn ten właśnie jadę do Pl i już się nie mogę doczekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala G17 A ty gdzie mieszkasz ze jedziesz do PL? Ja mieszkam w UK i na urlopie w PL bede od piatku. Juz nie moge sie doczekac. Chce w tym czasie podejsc do inseminacji w Polmedzie. Juz umowilam sie na wizyte. Mam pytanko: Clostilbegyt mam brac od 2 dnia cyklu do 5 (wlacznie z 5 dniem)? Za wszystkie dziewczyny trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sabaw ;-) Ja mieszkam w Irl i lece juz w pn i to na az 6 tyg ;-) Juz sie nie moge doczekac rowniez tak jak Ty ;-) Jesli lekarz powiedzial,ze od drugiego do piatego dnia to z piatym dniem wlacznie. Zycze powodzenia ;-) To Twoja pierwsza IUI? Pozdrawiam ;-) P.S Ale tu cisza sie zrobila...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bedzie moja pierwsza inseminacja. Ale ci dobrze na 6 tyg do Polski. Dlatego przygotowujesz sie do in vitro? Zycze powodzenia i udanego zabiegu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie ciesze,ze na tak dlugo jade,odkad pracuje nie mialam takiego dlugiego urlopu ;-) Zdecydowalam sie na tak dlugi pobyt poniewaz na wczesniejsze inseminacje jezdzilam na 3 tyg i zawsze zaraz po IUI wracalam do Irl i odrazu na 7 nocek i uznalismy wraz z mezem,ze lepiej bedzie jak teraz po transferze odpoczne sobie troche i nie bede sie stresowac lotem itp. Zycze Ci powodzenia sabaw,oby pierwsza IUI okazala sie ostatnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Czesc Dziewczyny, ja jestem w trakcie gonalu i zaczynam sie martwic bo czuje sie narazie dobrze a naczytalam sie, ze przy hiperstymulacji czesciej sie udaje... Ja to jestem PANIKARA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka to się ciesz ,że czujesz się dobrze przecież w niektórych przypadkach hiperstymulacja jest nawet zagrożeniem dla życia;-) Jakie masz dawki gonalu i jak często masz wizyty?Wiesz już kiedy punkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
hej dziewczyny mam pytanie do tych, które mają nieudane in vitro czy następny cykl po ciąży biochemicznej czułyście się ok? jak beta spadła mi z 47 do 10 odstawiłam leki - okres miałam obfity przez 2 dni, ale prawie bezbolesny, od 10 dc łącznie z dzisiaj z 12 dniem cyklu plamienia ze śluzem, 10 dnia prawie czarne teraz ciemne, do tego głowa boli mnie od 2 tyg, zatoki pierwszy raz w życiu mnie bolą, brzuch dość mocno 10 i 11 dc, a teraz czuję się jakbym miała grypę, nie wiem czy to zbieg okoliczności czy może to być po tych hormonach ? jaki wasz był pierwszy miesiąc? bo nie wiem czy poczekać do nastepnego cyklu czy teraz iść do lekarza hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika ja miałam @ taka jak zawsze więc nie mogę Ci pomóc ale zadzwoń do Polmedu i powiedz o objawach to panie z recepcji Ci powiedzą albo spytaja lekarza. Mi mówili zeby dzwonić i pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj myszka ;-) Ja czuje sie dobrze.Pytalas wczesniej czy po zastrzyku dostaje sie okres wiec ja dostalam 1-go czyli 4 dni po zastrzyku. A Ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć MałaG Ja dobrze się czuje, tylko mam plamienia-w tym w dniu w którym powinnam dostać okres bolał brzuch itd., pojawiły się plamienia brudzenia dość intensywne nie wiem czy to normalne.Ja mam zastrzyk 06.09.śniło mi się dzisiaj jak jestem na sali i jestem przygotowywana do in vitro:)Kiedy wracasz do Polski MałaG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja lece do Polski dzisiaj a wracam z Pl ok 15.10.Tez mialam przed zastrzykiem sen,ze bylam po transferze i bylam w pracy i tak bardzo uwazalam zeby za duzo nie dzwigac. Bedzie dobrze ;-) Musimy mocno wierzyc,ze sie uda ;-) A w ogole to tak tu cicho,zostalysmy chyba we dwie w naszej walce o dziecko ;-( Buziaki ;-) Trzymam kciuki za Ciebie ;-) Dam znac jak bede po wizycie pierwszej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×