Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Witam! Bardzo długo nic nie pisałam, ale zaglądam często. Podziwiam wszystkie dziewczyny które tak wytrwale walczą. Moja wiara przez chwilę była załamana i nie myślałam że kiedykolwiek się uda. Aż tu niespodzianka i właśnie rozpoczął się 14 tydzień naszej upragnionej ciąży. A wyniki wskazywały że naturalnie nie będzie szans. Życzę wszystkim starającym się powodzenia, bo to największe szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moha76 gratuluję:) tez Cię pamiętam tak myślałam, że jak raz wyszło naturalnie , to znowu się uda:) Ja to cały czas mam nadzieje, że jak Anetka nam się urodzi to druga pociecha sama nam wyjdzie bo ponoć często tak bywa bo jednak psychika też robi swoje. Spokojnej ciąży życzę i jak coś zapraszamy na drugie forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietka1980
Dziewczyny u mnie jest na dzien dzisiejszy tak, 8dpt HCG 29,7, 10dpt HCG 65,8 (około czwartku znowu ide na bete), nie ekscytuje sie, dopiero po 3 becie zaczne sie bardziej cieszyc a najbardziej jak zobacze serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka1980 trzymam mocno kciuki za trzecią wysoką betę :) Ja od wczoraj łykam antki,jutro badania krwi,a 5.09 wizyta , Trzymam kciuki za resztę dziewczyn,wy nie długo będziecie trzymać za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka Twoja beta wygląda obiecująco :D M84 pewnie, że będziemy trzymać kciuki. Ja wszystkimi kończynami. Malag ja fizycznie już jestem całkiem sprawna ;) a psychicznie szykuję się na drugie podejście. Mam wielką nadzieję, że pod choinką znajdę maleńki prezent :) Sabaw co u Ciebie. Ja ciągle wierzę, że @ nie przyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka, jak dobrze czytać takie wiadomości!!! Wiem, jak bardzo się boisz..najpierw I,II i III weryfikacja bety, potem serduszko i oczekiwanie do końca 3 m-ca..Jednak taka beta jest b.b.b. obiecująca:-) Nie gratuluję jeszcze, żeby nie zapeszać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaw nie na takie wiadomości od Ciebie czekałam :( Tulę mocno i razem z Tobą dziś płaczę, ale jutro wstaje nowy dzień. Nie poddawaj się!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie odebrałam wyniki badań wszystkie w porządku oprócz Prolaktyny, 38,990ng/ml a norma jest 4,8-23,3 dziewczyny czy to oznacza że nie będę mogła podejść do ivf dopóki nie obniżę prolaktyny ,wszystko pod górkę :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może podskoczyła od tabletek anty,biorę je od 3 dni czy to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaw przykro mi że dostałaś @. Ja mieszkam w Anglii i na in vitro musiałam przyjechać na trzy tygodnie. M84 ja tez miałam podwyższona prolaktynę i dr Elias powiedziała że pewnie dlatego że zaczęłam brać tabletki anty, ale nie pamiętam ile wynosiła. Tak więc mogłam dalej przygotowywać sie do ivf. Pewnie u Ciebie też bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika2880
taka prolaktyna nie jest przeszkodą do IVF, też miałam trochę przekroczoną TSH miałam 2,99 i szybko zbiłam do 1,37 przed IVF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria2510,kika2880 dzięki za odpowiedź :)już się stresowałam ,że będę musiała odpuścić ,dopóki nie obniżę prolaktyny,też myślę że to tabletki ją podniosły zawsze miałam w normie ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Mietka daj znać jak trzecia beta ale tak po cichutku mogę chyba już gratulować :) MałaG jak stymulka Ci idzie, kibicuje Ci bardzo i trzymam kciuki, pamiętam jak bardzo Ty za mnie trzymałaś i dopytywałaś się jak dłużej nie pisałam :) Myszka za Ciebie też kciuki zaciśnięte cały czas. Maria jak kariotyp męża? My właśnie czekamy na wyniki naszych kariotypów. Ja AMH też zbadałam i za tydzień wynik - o to się boję najbardziej :(. Powiedz czy coś wskazywało na niskie AMH u Ciebie? Jak poprzednia stymulacja przebiegała, duże dawki miałaś, ile komórek? Tak się o to moje AMH boję że sobie nawet nie wyobrażasz :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mietka obiecująca beta ;-) Czekamy na trzecią weryfikację ;-) angel ja mam się dobrze,stymulacja zakończona,w sobotę punkcja ;-) Mam stresa ale się cieszę ;-) myszka jak Ty się miewasz?Jak Twoje pęcherzyki i e2?Rosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaG super :):) Teraz punkcja - najfajniejszy moment w tym wszystkim :), mówię Ci znieczulenie - super sprawa, ja panikara jeśli chodzi o zastrzyki, zabiegi a byłam bardzo pozytywnie zaskoczona po punkcji. Ile jajeczek masz? Coś estradiol Ci wolniej przyrastał ale pewnie wszystko w swoim tempie Ci rosło i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała jejku, w sobotę już punkcja!!! Tak jak piszę Angel, absolutnie nie ma się czego bać. Nawet nie zorientujesz się, kiedy zaśniesz, a później kiedy już będziesz wybudzona:-) Atmosfera tez jest bardzo fajna, wszyscy żartują. Jeśli masz koszulkę na krótki rękaw, to zarzuć sobie jakiś sweterek, żebyś nie zmarzła. A jesteś w PL z mężem? W każdym razie trzymam kciuki bardzo mocno za Ciebie i mam nadzieję, że za kilkanaście dni ujrzysz piękne cyferki na wynikach bety:-) Mietka jak tam 3 weryfikacja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Mała:) a ja własnie wróciłam z polmedu. mała ile maiłaś pęcherzyków? ja dzisiaj miałam 6 które rosną i jakieś tam małe, nie wiem czy to dobrze, a estriadol 93. Angel30 trzymam kciuki, Mietka za Ciebie również, a o Małej to juz nie mówię pewnie nie możesz się doczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a mam pytanko a koszula może być do kolan, a jak z depilacją , pytam się bo lekarza jakoś się wstydzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria2510 a anty bralas w uk? w ktorym dniu bylas w PL? Trzymam kciuki za was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jasne, koszula może być do kolan. A jeśli chodzi o depilację, to uważam, że to Twoja sprawa. Ja dodam tylko, że zanim zasnęłam(nawet nie wiem kiedy), na sali było 5 osób, w tym dwóch mężczyzn:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja o koszulę się spytałam Pani w recepcji :) i jak najbardziej do kolan może być a nawet krótsza :) Taka w jakiej się dobrze czujesz. Tylko weź skarpetki bo w stopy zimno. Co do depilacji to ja zrobiłam, powiem Ci tak dla komfortu psychicznego zrób tak jak robisz na co dzień, żebyś się dobrze czuła. Dla lekarzy to wszystko jedno bo w zaleceniach ani w zabroniona nie jest :). Punkcja i tak sama w sobie dla mnie była dużym przeżyciem i dlatego nie chciałam jeszcze dodatkowo stresować się czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja o koszulę się spytałam Pani w recepcji :) i jak najbardziej do kolan może być a nawet krótsza :) Taka w jakiej się dobrze czujesz. Tylko weź skarpetki bo w stopy zimno. Co do depilacji to ja zrobiłam, powiem Ci tak dla komfortu psychicznego zrób tak jak robisz na co dzień, żebyś się dobrze czuła. Dla lekarzy to wszystko jedno bo w zaleceniach ani zabroniona nie jest :). Punkcja i tak sama w sobie dla mnie była dużym przeżyciem i dlatego nie chciałam jeszcze dodatkowo stresować się czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja o koszulę się spytałam Pani w recepcji :) i jak najbardziej do kolan może być a nawet krótsza :) Taka w jakiej się dobrze czujesz. Tylko weź skarpetki bo w stopy zimno. Co do depilacji to ja zrobiłam, powiem Ci tak dla komfortu psychicznego zrób tak jak robisz na co dzień, żebyś się dobrze czuła. Dla lekarzy to wszystko jedno bo nie jest w zaleceniach ani zabroniona też nie jest :). Punkcja i tak sama w sobie dla mnie była dużym przeżyciem i dlatego nie chciałam jeszcze dodatkowo stresować się czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja o koszulę się spytałam Pani w recepcji :) i jak najbardziej do kolan może być a nawet krótsza :) Taka w jakiej się dobrze czujesz. Tylko weź skarpetki bo w stopy zimno. Co do depilacji to ja zrobiłam, powiem Ci tak dla komfortu psychicznego zrób tak jak robisz na co dzień, żebyś się dobrze czuła. Dla lekarzy to wszystko jedno bo nie jest w zaleceniach ani zabroniona też nie jest :). Punkcja i tak sama w sobie dla mnie była dużym przeżyciem i dlatego nie chciałam jeszcze dodatkowo stresować się czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×