Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość kika 2880
no niestety, ja dopłaty robiłam 5400 zł za leki :) 4 gonale między innymi zużyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam z Wrocławia .Nie dostałam gonala, tylko zastrzyki menopur-co drugi dzień jeden zastrzyk,i fostimon -3 zastrzyki codziennie.Najbardziej się boje żeby nie wyszła mi wizyta w piatek albo w sobotę, bo w mojej miejscowości nie będę miała jak zrobić wyników rano.Już dzisiaj musiałam wziąć urlop.A na Powstańców Śląskich gdzie konkretnie jest to laboratorium, bo jak będzie trzeba to rano będę musiała tam pojechać.i od której przyjmują, doktor powiedział że lh i estriadol jest ok.Buziaki jak się czujesz Mała i pozdrawiam wszystkie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko na Powstańców za skrzyżowanie z Hallera jadąc od centrum. Musisz sobie wrzucić adres w google i zobaczysz na mapce,bo ja nie wiem na ile dobrze znasz Wrocław żeby Ci tłumaczyć. https://plus.google.com/118414563633747652043/about?gl=pl&hl=pl#118414563633747652043/about?gl=pl&hl=pl Możesz tam w sobotę zrobic badnanie np.około 9 i wizytę miec umówioną na 11-12 ,oni dzwonią i podaja wyniki przez telefon,tylko jak będziesz robiła badanie to powiedz ,że to do Polmedu i oni już wiedzą co z tym zrobić. ja też miałam w lekach stymulacyjnych menopur,nie lubiłam tych zastrzyków ale trudno jak trzeba to trzeba. Powodzenia życzę,szybkiej i owocnej stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam dzisiaj test niestety negatywny:( Teraz czekam na @. Przeczuwałam ze tak bedzie. No coz kolejna w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaw ja bym nie przekreślała Twojej IUI jeżeli jeszcze nie przyszła @ to jest szansa. Nie wiem, czy nie za wcześnie zrobiłaś test. To był sikany, czy beta. Jak sikaniec to mógł nie wyjść. Idź zrobić betę. Ja trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test zrobilam sikaniec, bo na bete nie moge isc poniewaz w Anglii tego nie robia i lekarz nie da mi na to skierowania. Od srody boli mnie brzuch i jajniki. Czesto tak mam przed zblizajaca sie @. Inseminacje mialam w niedziele 09.09. To za wczesnie zrobilam test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie dziewczyny Dr Eliasz przepisala mi tabl antykoncepcyjne w razie gdybysmy sie zdecydowali na in vitro. Mam napisane ze trzeba je brac od 1 dnia cyklu a w dniu 14 wizyta z wynikami. Do ktorego dnia cyklu sie je bierze i kiedy moze nastapic stymulacja. Mieszkam w Anglii i chcialabym wiedziec ile urlopu musze miec. Zastanawiam sie nad tym. Bede wdzieczna za dokladna odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaw antyki bierzesz od 1 dnia cyklu do wyczerpania całego opakowania. W przedostatni dzień pewnie dostaniesz zastrzyk na wyciszenie przysadki mózgowej, ale o tym dowiedz się właśnie 14 dnia na wizycie. Poszę bądź dobrej myśli, może ominie Cię ta cała procedura. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaw ja też uważam ,że troche się pospieszyłaś z testem.Powinnaś odczekać 14 dni od IUI.Test mógł być mało czuły i nie wykrył niskiego stężenia hcg.Nie chce Ci dawać fałszywej nadzieji,ale jeszcze się nie poddawaj.Oby @ nie przyszła,będę trzymała kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny cały czas tu zaglądam ale nawet nie mam czasu pisać bo teraz mam dużo na głowie przed następnym in vitro żeby wszystko zorganizować przed wylotem do Polski. Właśnie dzisiaj usłyszałam wynik AMH 0,7 a minimum to 1,4 płakać mi się znowu chce bo w dodatku czekamy na wyniki kariotypu, mój gotowy a męża poszedł do konsultacji więc wszystko mamy pod górkę. Myszka, MałaG cały czas trzymam kciuki za Was żeby Wam się udało!!!!!! Sabaw u Ciebie rownież nadzieje jest!!! Sylwia Ty juz na końcówce powodzenia kochana, cieszę się że zawsze jesteś tu z nami. Liska jak twoje maleństwa? Pozdrawiam wszystkie pozostałe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria Mieszkasz za granica? Na jak dlugo przylatujesz do PL na in vitro?. Mam dlugi protokol?Mozesz mi dokladnie napisac ile dni bedziesz na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabaw ja nadal trzymam kciuki ;-) A nie ma u Was polskich przychodni?Ja mieszkam w Irl i w polskich przychodniach robią betę.Może popytaj ;-) Ja brałam antyki pierwsze całe opakowanie i 7 tabletek z drugiego bez przerwy i w przed ostatni dzień miałam zastrzyk wyciszający i od zastrzyku za dwa tyg miałam pierwszą wizytę z lh i e2. Też nie mieszkam w Pl więc na wizytę z wynikami i podpisanymi zgodami poszedł mój mąż gdyż akurat był w Pl.A przyjechać powinnaś tak na 3 tyg,gdzieś tyle trwa cała procedura.Ja zaczęłam 10-go.09 i na przyszły tydzień mam się szykować na punkcję. maria a Ty kiedy zaczynasz stymulację? sylwia mój e2 w końcu ruszył,dziś było ponad 200 ;-) W pn kolejna wizyta ;-) Już coraz bliżej niż dalej ;-) monch co tam u Ciebie?Jak się czujesz? Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. ja właśnie jestem po kolejnych zastrzykach, chyba nie jestem w tym za dobra bo robią mi się siniaki w tych miejscach po igle.dziwnie się czuje robiąc sobie zastrzyk.Jak się czujesz Mała,Sabaw? ja w poniedziałek będę miała drugą wizytę.Ciekawe kiedy będzie punkcja, bo wtedy mąż zjedzie za granicy.Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała a Ty się pytałaś na kiedy masz się przygotować na punkcję lekarza czy sam Ci powiedział, pytam bo mój mąż musi wcześniej przygotować sobie zjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tabletki anty bralas za granica i tam mialas zastrzyk? czy wczesniej bylas w polsce. Od zastrzyku kiedy rozpoczyna sie stymulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabaw ja miałam zastrzyk 06/09/2012 a pierwsza wizyta z dostaniem zastrzyków na stymulację 20/09/2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka z tą punkcją to nie wiadomo,ciężko jest lekarzowi określić gdyż wszystko zależy od tego jak się stymulujesz,jakiej wielkości są pęcherzyki.Jak ja się zapytałam to powiedziano mi,że w połowie przyszłego tygodnia powinna być punkcja,dziś byłam na wizycie i dalej nie wiem na kiedy mam się przygotowywać.W pn następna wizyta więc podejrzewam ,że już będę coś więcej wiedziała i jak tylko się dowiem dam Ci znać.Jak Ty się w ogóle czujesz?Jakie bierzesz leki? monch jak się czujesz? maria kiedy przylatujesz do Pl i na jak długo?Nie masz problemów z urlopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dwa zastrzyki menopur i fostimon, dobrze się czuje.Tylko mam siniaki na brzuchu od zastrzyków i taki jakiś większy brzuch mi się zrobił i ciągnie mnie tak trochę w dól. a jak Ty się czujesz po zastrzykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! od dzisiaj zaczynam brać antki ,a jutro idę na wyniki:) mam pytanie kiedy trzeba wpłacić 5000 ,teraz jak będę na wizycie ok 14dc czy później ? Jest jakaś towarzyszka,która będzie ze mną startować:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 5000 zł wpłacasz dopiero przy pierwszej wizycie jak zaczynasz stymulację, albo kilka dni wcześniej żebyś miała dowód wpłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja czuję się świetnie,żadnych dolegliwości nie mam ;-)Ja biorę gonal,jest on w penie i igiełka jest mniejsza.Jak podchodziłam do iui brałam też menopur i też tych zastrzyków nie lubiłam ;-) Damy radę myszka,musimy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czemu wszystkie dziewczyny przed in vitro biorą gonal a ja dostałam inne leki i do tego tyle zastrzyków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka nie wszystkie, ja podobnie jak Ty miałam fostimon i menopur i to w dość duzych dawkach. Myslę, że leki są dobierane indywidualnie ale od czego zależą nie wiem. Aby zmniejszyc liczbę wkłuć nauczyłam się robic zastrzyki (czyli podpatrzyłam u pielęgniarki jak to się robi) na jednej igle odpowiednio wysoko ją wyciągając i wkłuwając pod innym kątem. Pierwsze takie podejście skończyło się ogromnym siniakiem. Potem było już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko czy po inseminacji dostalycie: luteina, duphaston . Bo dr Eliasz nic mi nie przepisala. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×