Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Powiedzcie proszę o ktorej trzeba iśc na badanie estradiolu i lh do tego laboratorium na Powstańcow żeby miec wynik do 12:00....?? Ile kosztuje to badanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Około 3 godzin potrzebują na zbadanie poziomu LH i estradiolu, także najpóźniej o 9 :) Estradiol kosztuje 30 zł. o ile dobrze pamietam a LH nie wiem, ale pewnie tez cos koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro też śmigam na badania i po 10:00 mają już być ,bo tak mam z rana wizytę-myślę,że można się z nimi jakoś dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka daj znać po lekarzu jak Twoje pecherzyki i kiedy będziesz miała punkcję :) U kogo dziś byłaś na wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,dziewczyny ile jest wazny posiew z kanału szyjki macicy oraz cytologia przed in vitro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo, byłam u Siejkowskiego-chyba on dzisiaj tylko przyjmował. A pęcherzyki po końskiej dawce ruszyły z kopyta, estradiol też- punkcja ok środy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 kiedy masz prenatalne ? X Psioszka juz wiesz kiedy masz punkcję ? X Mohjito kiedy masz wizytę ? Wybrałas Invimed ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margo tak wybrałam Invimed jednak czekam na 29 października bo wtedy będzie rejestracja na listopad :) A póki co robię sobie badania hormonów, przeciwciała toxo., różyczki itp aby mieć je na pierwszą wizytę :) A u Ciebie jak tam? :) Psioszko powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo15 badanie genetyczne mam jutro :)oby z maluszkiem było wszystko w porządku,tydzień temu byłam na usg to fajnie fikał:)dzis zaczełam 12 tc,a co u Ciebie słychac?brzusiu rosnie,bo u mnie pomału sie zaokrągla:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margo ja już po badaniu wszystko jest w porządku , jeszcze w piątek będę miała wyniki z krwi bo robiłam ten test podwójny :) maluszek mały śpioszek , trzeba była budzić aby wszystko dokładnie sprawdzić :)mi też brzusio pomału rośnie :) daj znać kochana jak już będziesz po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny, podczytuje was i gratuluje tym którym się udało i życzę powodzenia i trzymam kciuki za wszystkie.Mam pytanie jestem po nie udanym invitro,Mam dostać 2 po nie udanym in-vitro okres ok 3.11 a od kilku dni brudzę takimi jakimiś brudami, mam wizytę u lekarza ale bardzo się boję co to może być.miała z was może któraś tak, prosze o podpowiedź bo bardzo się denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych badań z krwi nie robiłam ani w pierwszej ani teraz. Co ma być to bedzie, bo nawet jakby dziecko było chore to i tak bym nie usunęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka, ja wysikalam sie na maksa z godzinę przed wizyta, następnie pol godz.przed punkcja wypilam pol litra wody. Wzięłam dłuższa koszulkę- taka za pupe i skarpetki. Na miejscu przebralam sie, poszłam na fotel, uspili mnie i po 15 minutach było po wszystkim. Jak sie obudzisz to przenoszą Cie na łóżko i tam dochodzisz do siebie i do domku odpoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, tak trzeba być na czczo. Ja pierdziele mi sie pomyliło z transferem, ze tam trzeba wypić pol litra wody. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Ale tak poza tym to reszta sie zgadza co napisałam - przepraszam jeszcze raz :( Dobrze, ze napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, a powiedz mi antybiotyk brałaś już po punkcji? A potem leki po transferze na zagnieżdżenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde juz nie pamietam co brałam po punkcji. Ale pamietam podłuzne kapsulki w biało niebieskim opakowaniu. A po transferze - luteine, acard, folik i cos jeszcze chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pioszka jak po punkcji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyje! Dopiero wstałam, bo spałam od przyjścia. Pobrali 7 komórek, 5 jest dojrzałych. Trochę wymiotowałam po znieczuleniu,ale jest już ok. Boli mnie dół brzucha i troszkę krwawię,ale podobno to w granicach normy. Jutro zadzwonią z laboratorium z info o zapłodnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka a kto Ci przeprowadzał punkcje? Ile czasu zajął wam cały dzisiejszy pobyt w klinice??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×