Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny jaki miałyscie progesteron w piatej dobie po transferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka jak się czujesz ??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie żadnych objawów nie mam, bolą mnie piersi,ale to już jakiś czas od stymulacji, jedyny minus to luteina dowcipna, bo wylewa mi się wszędzie(biorę 3x3) i generalnie trochę mnie szczypie. Jutro robię zastrzyk z ovitrelle, a w środę testuję, choć nie wiem czy jakiegoś sikacza nie zrobię wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka trzymamy kciukasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka nie rób sikanca, bo one czesto nie sa wiarygodne i jak Ci nie wyjdzie druga kreska to będziesz sie niepotrzebnie nakrecac. Wiem, ze kusi, ale nie rób. Ja zrobiłam po pozytywnych wynikach z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, strasznie się martwię...dostałam jakieś infekcji grzybicznej od luteiny dopochw., swędzi i pieczenie..., bardzo boję się ,że zagrozi do zarodkom. Idę do dr popołudniu,ale mam złe przeczucia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To koniecznie daj znać po wizycie co i jak. Mnie przy pierwszym dziecku tez cos swedzialo i trochę piekło (to był gdzieś 6 tydz.ciazy) i kazała mi brać doustnie luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście dostałam infekcji po luteinie. Mam brać podjęzykową, smarować clotrimazolum i przemywać Tantum Rosa. Dr uspokoił mnie,że naszym zarodkom nic nie grozi, nie ma to wpływu na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszioko trzymam mocno kciuki :**** czytałam o tych infekcjach kiedyś na bocianie i kilka dziewczyn miało ale tak jak mówisz nie miało to wpływu na zarodki :) czekamy na dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to cieszę sie, ze jestes juz spokojniejsza :) Za dwa dni czekamy na kolejne dobre wieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie starajace sie.Jestem tu nowa ale przebylam juz dluga droge w staraniach o moje malenstwo.3 nieudane in vitro i zero szans na powodzenie nastepnego wiec teraz mamy 6 darowanych zarodkow i bede przygotowywac sie do transferu w styczniu.Czy ktoras z was moglaby mi napisac krok po kroku jak to sie odbywa i jakie leki od ktorego dnia beda stosowane.Mam wizyte w grudniu ale wole juz zasiegnac informacji a na necie nie zbyt duzo informacji.Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Gość zajrzyj na polmedowe mamuśki tam jest Margii ona podchodziła do AZ ma córeczkę i tam czasem zagląda:) a tu nie wiem czy jeszcze ma czas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia32
Witam wszystkie dziewczyny , gość mam do Ciebie pytanie :długo czekaliście na darowane zarodki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszka ile płaciłas za lh i estradiol na Powstańców?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, ja miałam badania wliczone w cenę ivf. Jutro idę na betę,estradiol i progesteron to napiszę jaki to koszt. Ale coś mi się wydaje,że każde ok 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszko a jak sie czujesz?powodzenia z beta zeby byla wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nic nie czuje, nawet cycki przestały boleć, więc się nie nastawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, gosc poczytaj sobie strony 184-186, 190, 200,221-222. Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz zostawil nasienie w styczniu czyli prawie rok czekalismy na dawczynie.Spodziewalismy sie tego bo lekarz uprzedzal ze dlugo sie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Margi,pytanie do ciebie, czy oni w klinice robia dawczyniom jakies badania genetyczne? Mam tyle pytan a boje sie pytac lekarza bo jest mi poprostu glupio! Taki dar a ja tu bede wybrzydzac ale mimo wszystko jakos mam stracha z powodu genow.Czy tobie sie udalo za 1szym razem? My mamy 6 zarodkow od jednej dawczyni.Ile zaplacilas za swoje? Ja mam dzis pierwszy dzien cyklu i zaczelam anty.Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno wstyd jak piszesz takie rzeczy chcesz być matką, a z drugiej strony martwisz się o choroby genetyczne zastanów się ludziom, którzy mają swoję biologiczne dzieci zdarzają się choroby kochają je i wychowują to jest adopcja zresztą nie dostajesz zarodków od jednej kobiety z tego co wiem. Z resztą nie chciałam Ci zrobić przykrości tylko trochę boli mnie jak ktoś tak pisze. W każdej rodzinie zdarzają się ludzie chorzy, a to czy twoje dziecko coś odziedziczy to już zależy od losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ty masz szczęście, że masz od jednej dawczyni 6 zarodków to możesz się zapytać jak się martwisz, ale z drugiej strony podziwiam kobietę, ze potrafiła oddać swoje zarodki dla mnie to by był problem, ale to pewnie zależy od człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja podobno umiera ostatnia... 7dpt wyniki: beta 2, progesteron 14, estradiol 621... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psioszka hmmm to chyba jednak trochę mało, ale zobaczysz za pare dni. Lekarz kazał Ci zrobic zastrzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psioszko chyba za wczas zrobilam ta bete...powtorz za dwa dni znow chodz moja znajoma tak miala i ciazy nie bylo ale u ciebie moze inaczej wkoncu byc....dopoki dopoty nie ma @ jest nadzieja w razie czego masz jeszcze jeden zarodek glowa do gory ale raczej zbyt wczesnie poszlas na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×