Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość wrocka
U mnie oprocz lekkiego pobolewania podbrzusz czasami nic sie nie dzieje.To juz 6dpt i zero objawow nawet piersi nie bola.Denerwuje sie strasznie i od czasu do czasu biore meliske w tabletkach na uspokojenie.Mysle ze takie ziolowe tabletki nie zaszkodza.Inne dziewczyny biora nospe albo nawet valium jak ostatnio czytalam i nic nie zaszkodzilo i dziewczyna bedzie miala blizniaki.Sama juz nie wiem.test mam zrobic we wtorek ale chyba zrobie sikanca juz w poniedz a we wtorek bete jak lekarz powiedzial.Masakra to czekanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkaa
dziewczyny wiecie gdzie we wroclawiu mozna wykonac badanie hsg procz dr wojciechowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hsg można wykonać też w Corfamedzie na Kluczborskiej i w Invimedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
także invimed wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkaa
dziekuj***ardzo za odpowiedz jutro tam zadzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dziewczyny mam problem z Luteina moze mi pomozecie.Po 2 tyg brania 3tabl 3razy dziennie mam wszystko tak podraznione ze nie moglam spac w nocy.probowalam zasypki dla dzieci ale nie bardzo pomogla moze ktoras z was miala podobny problem i zna sposob na moja dolegliwosc.Sprobuje wszystkiego w desperacji! dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka, po transferze miałam ten sam problem, ja brałam 4x4 tabletki dziennie, więc mega dawka! Dostałam takie zapalenia, że na dole tak spuchłam ,że masakra- swędziało, piekło i bolało. Lekarz kazał przejść na luteinę podjęzykową, przemywać tamtum rosa i smarować maścią- clotrimazolum- wszystko bez recepty. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Wielkie dzieki psioszka jutro pedze do apteki a we wtorek sie testuje wiec pewnie niezaleznie od wyniku kolo srody bede w klinice to wytrzymam na tym kremie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po kilku godzinach trochę ulgi jest, a wszystko zlazło 5 dni później. Trzymam kciuki i informuj o wynikach!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak wygląda teraz praca w Polmedisie jak nie ma dr Elias. Czy ktoś ją zastępuje? Z góry dziękuję za informacje. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Psioszka dzieki jeszcze raz! Maz byl juz o 9 w aptece.Co za ulga!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka, no to się cieszę,że ulżyło, wiem co to za ból:/ Gość- podobno ktoś jest za dr Elias i podobno też kobieta, ale pewności nie mam bo nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dzis 8dpt I nie wytrzymalam- zrobilam test- negatywny.4 porazka nie mam juz sil.Beta we wtorek ale to tylko formalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Psioszka czytalam twoj wpis z poprzednich stron apropos implantacji zarodkow pt.Ja mialam zarodki 3 dniowe i z tego wynika ze hormon Hcg zaczyna byc wykrywalny w 10dpt.Moje pytanie- z jakiego zrodla mialas te informacje? moze jest dla mnie jeszcze szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Byla to strona 428

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka ja robilam test 8 dni po transferze i wyszedl dodatni wlasciwie trudno powiedziec ze dodatni bo ta druga kreska byla naprawde ledwo ledwo widoczna praktycznie pod swiatlo ale jednak potem byla juz widoczna zrob jutro jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodam Wrocka ze ja mialam podane 5 dniowe zarodki a Ty3 dniowe ja mysle,ze jeszcze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Gosc wiem ze test po transferee 5 d/z czyli blastusiow wychodzi szybciej niz po podaniu 3dniowych.Poddaje sie z sikancami i ide na bete we wtorek juz mi glowa peka od rana tak sie zestresowalam.Pamietam ze lekarz mi kazal zrobic test w piatek 10go ale potem powiedzial ze moze byc juz we wtorek wiec sie ludze ze sie moze pospieszylam. Dzieki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Kurcze machnelam sie o 1 dzien! Transfer byl 27go czyli jest 9dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka, dziewczyna na innym forum podała mi to zestawienie, więc nie wiem na ile jest wiarygodne. Ale wiem z doświadczenia,że testami nie ma co się sugerować. Trzymam kciuki za Twoją betę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
No i bylam na badaniu, wynik o 13tej.Takiego stresu to jeszcze w zyciu nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka będzie dobrze:) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Zarodki obydwa 6A, ukochany Dr Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Beta <2.kleska nr 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dzieki wszystkim za wsparcie.Przypuszczam ze nr 5 nastapi.Tylko sie pozbieram z tych kawalkow ktore jeszcze zostaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Tak podczytuje Was i też w końcu napisze. Jestem po 3 III w invimedzie u dr Żórawskiego (oczywiście nie obwiniam go za porażki) ale postanowiłam zmienić klinikę na Polmedis. Wizytę mam 17.01 u dr Polaka zdecyduje się na in vitro - jaki program nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×