Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Luminositi
Hej dziewczyny odebralam wlasnie wynik kolejnego hcg tym razem 270,89.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinag
Cześć dziewczyny. Madziu tak mi przykro, ale trzymam kciuki za duże hcg przy Twoich mrozaczkach. Luminositi to już masz wielką radość, gratulacje moja droga. Moje wyniki 8 dpt - hcg 8,92, estradiol 714 , progesteron 54 i nie wiem co o tych wynikach myśleć. Tak próbuję poszukać w necie podobnych wyników, czy są szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ISabinka a jakie to byly mrozaczki czy blastocysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinag
Miałam dwa zarodki w trzeciej dobie 8A i 8B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Sabinka na kartce ktora dostalam z lab. jest napisane, ze jak jest powyzej 5 to mozna mowic o wczesnej ciazy Ty masz 8 wiec mysle, ze nadzieja jest. Pozniej najwazniejsze czy rosnie. Trzymam caly czas kciuki.....a jakies syndromy masz. Jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinag
Luminositi trochę się tym wynikiem zmartwiłam, czy to nie pozostałość po ovitrelle? Ale w piątek mam powtórzyć i zobaczymy, czy rośnie. Dzisiaj coś mi brzuch daje o sobie znać i wczoraj też mnie troszkę pobolewał. Pozostało czekać i myśleć, że będzie ok, ale to takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
To ma byc czas dla Ciebie. Ogladaj ulubione filmy, jedz ulubione potrawy, badz jak ksiezniczka. Postaraj sie zrelaksowac. Wiem sama ze to nie proste, ale mozna to zrobic. A to na prawde pomaga. Ja w Ciebie wierze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luminko ;) Sabinka wynik dobrze rokujący - zobaczysz!!! Teraz tylko patrzeć jak ładnie przyrasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam taki wynik i niestety :( to pozostałość po ovitrele ale chyba raz jedyny tu na forum z bety ok 9 ciąża była więc czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 8 dpt mialam 8 a po 2 dniach juz 1,3:$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też:(((( pierwsza w 8dpt 7,2 następna już tylko 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Lumino a kiedy bedziesz wiedziala ile serduszek bije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Sabinka ja rok temu mialam bete w 9dpt 9,3 i nic nie wyszlo bo to ovitrelle daje bledny wynik.Przynajmniej u mnie tak bylo bo powtorka w 12 dniu pokazala 0,2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny dajcie znać na forum jak Polmedis dostanie fundusz na in vitro bo ponoć w czerwcu ma być wiadome jakie kliniki wygrają konkurs tak pisałyście ostatnio jak pamiętam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiiaa
Czesc dziewczyny, Jestem glupia i wiem ze to nie to forum ale nie wiem co jest grane. Jestem w 25dc a od tygodnia bola mnie krzyze, glowa i ciagle jestem zmeczona, bolaly mnie tez piersi. Wieczorem male bzykanie i nie spalam prawie cala noc z bolu podbrzusza. Miala tak ktoras? Wiecie o co chodzi? Mimo olbrzymich zaburzen hormonalnych nigdy nie niedzialam co to jest zespol napiecia przedmiesiaczkowego ani bol miesiaczkowy i troch sie martwie bo bol podbrzusza jest niedowytrzymania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Jestem glupia i wiem ze to nie to forum ale nie wiem co jest grane. Jestem w 25dc a od tygodnia bola mnie krzyze, glowa i ciagle jestem zmeczona, bolaly mnie tez piersi. Wieczorem male bzykanie i nie spalam prawie cala noc z bolu podbrzusza. Miala tak ktoras? Wiecie o co chodzi? Mimo olbrzymich zaburzen hormonalnych nigdy nie niedzialam co to jest zespol napiecia przedmiesiaczkowego ani bol miesiaczkowy i troch sie martwie bo bol podbrzusza jest niedowytrzymania :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luminositi
Kochana Kasiu a może to ciąża ?Niby się mowi , ze za wcześnie na objawy ale każdy jest inny wiec poczekaj jeszcze trochę i zrób test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Hej dziewczyny ..mam nietypowe pytanie dotyczące Tsh u mnie wynosi 4,2 reszta hormonów w normie i mówi sie ze powinno byc kolo 1,5 trochę mnie to martwi czy to nie zaszkodzi byciu w ciąży....prosze o pomoc jakie mialyscie tsh przed ciaza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiiaa
Luminko, tylko czy przy takich hormonach jest to mozliwe stosunek lh do fsh jest 10:1 wiec nie ma szans na utrzymanie ciazy przynajmniej tak twierdza lekarze. Cykle mam 28 dniowe wiec jak cos to we wtorek moja gin przyjmuje i chyba sie u niej pojawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocha gratulacje kochana:-) tak sie ciesze :-) Ja jestem już szczęsliwa mamusia:-)dalej nie moge w to uwierzyc,ze po tylu latach starań,leży obok mnie nasz wyczekany synus:-) Mocha teraz duzo odpoczywaj i ciesz sie ciąża,bo szybko ten okres zleci:-) Dla reszty dziewczyn dużo wiary, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabinka jak tam betka??? Espaniola ja na wynikach się nie znam ale podpytaj oczywiście lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Lumino mam pytanie, jak to jest po dodatniej becie? Jak dlugo bierze sie leki I kiedy robi sie 1sze usg? Jeszcze nie dootarlam tak daleko.Zaczynam stymulacje za chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Wrocka nie wiem czy w sumie jestem dobra osoba, żeby mówić o wzroście tej bety bo u mnie to wszystko wygląda trochę inaczej z powodu tej hiperstymulacji. Jeśli chodzi o USG ja miałam robione w 3 tyg. od transferu i widać 2 zarodki. Ponoć w 4\5 tyg. ma być widać serduszko. Co do leków ja cały czas biorę Luteine 2x2 i nie wiem jak długo jeszcze, na razie mi podają. Teraz beta ponad 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
espaniolala przykro mi, ale nie umiem Ci pomoc. A co słychać u pozostałych, ostatnio jakąś cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luminosity a czy w 4 tyg po transferze masz juz jakies objawy ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
gościu tak jak pisalam post wczesniej trudno powiedzieć bo mam hiperstymulacje i te objawy się zazembiaja. Wymiotuje - ale równie dobrze te wymioty były zaraz po transferze przez wodę w płucach, na pewno jestem bardziej wrażliwa na zapachy. Bardzo dużo spis, ale mogę tak spać tez od leków. Wiec właściwie nie wiem, które symptopy są juz ciazowe a które z powodu hiper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki bardzo bo ja jestem 3 tyg pd transferu beta rosla ale potem juz nie badalam usg za tydzien a ja nie czuje nic musze chyba zbadac bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Gościu zbadaj bete i idź na USG ja tez dla pewności robilam po prostu test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie dziewczyny,że się coś u Was dzieje. U mnie bez zmian, czekam na @. Czasami mam takie dni,że żałuję,że przez sprawy zawodowe musieliśmy zrezygnować z ivf i przełożyć to na czas po wakacjach. Chciałabym,żeby coś zaczęło się dziać, a tu ciągle trzeba na coś czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×