Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość espaniolaola
6 a a nie 7 a sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dzieki Mohjito, dzis 2 dzien cyklu i pakuje w siebie Regulon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Espaniolaola, zarodki niezle, trzymam kciuki.Odpoczywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
a ty mohjito jak tam? udało się podejscie? nic nie piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka mocno zaciskam kciuki :) brałam regulon przed drugą stymulacją. Nie wiem czy Ty też już brałaś---pewnie będą plamienia i to dość mocne wiec się nie przejmuj bo to normalne ;) Nina u mnie nie ma się czym chwalić :P Pierwsze podejście w styczniu nieudane, drugie w kwietniu nieudane. Mam jednego sopelka którego odbiorę w czerwcu ale niestety nie nastawiam się na powodzenie :( Niby blastka bardzo ładna bo 4AB ale jakoś nie wierzę że się uda :( Nastawiam się raczej na refundację bo dwa razy szłam prywatnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ja to juz tez mam takiego dola ze mnie przyjaciolka sluchac nie moze.Z gory mysle o porazce.Tym razem chyba zdecyduje sie na 3 zarodki bo mamy w sumie 8 komorek.Tyle w Invimedzie plus transfery przyszlych jak sie nie uda dostaje w tzw pakiecie.Dla niektorych kobitek 5 byla szczesliwa wiec moze dla mnie tez bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka a ty podchodzisz do AZ czy zapładniasz komórki dawczyni nasieniem męża bo nie rozumiem o co chodzi z tymi komórkami. Czy podchodzisz jeszcze raz do stymulacji bo bierzesz regulon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Podchodze do transferu ze swierzego zarodka, stymuluja mnie sztucznie do transferu a reszte komorek zamroza.Nasienie meza jest b dobre czyli zapladniaja komorki dawczyni nasieniem meza.Wczesniej proba byla z dastwem komorek ale mrozonych.Niestety kleska 4 ICSI a wczesniej inseminacje. Podchodzimy w Invimedzie bo szybciej niz w innych klinikach.W bocianie w Bialymstoku czas oczekiwania 6 mies. A w Invimedzie czekalismu w sumie 3mies. Myslelismy nad adopcja ale jeszcze raz dalismy sobie szanse.Rodzina pomogla.Niestety ale rzadowe IVF nie obejmuje takich problemow jak nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
W sumie na stronie kliniki jest dosyc duzo informacji na temat dastwa komorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja madziara
Wrocław super ze juz ruszyło u Ciebie ☺ będzie ok!!!! Espaniola piękne zarodki - zaczynam odliczanie ☺Monch gratulacje! !!!! Ciekawe jak z ta refundacja będzie? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja madziara
Nie mogę się zalogować o chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocka a jak to z komórkami dawczyń się odbyło? Płaciłaś tylko za procedurę ICSI czy za komórki też? w Invi pewnie długo nie czekałaś bo z Rządowego często oddają komórki. W Boćku mniej może oddają bo tam od razu się dostaje papiery i umowę na dawstwo. W Invi chyba nie bo koleżanka deklarowała przy rządowym. Co do kwalifikacji w rządowym to trzeba porobić świeże badania (AMH, FSH i badanie nasienia plus ewentualnie inne, które dr uzna za stosowne) i trzeba spełnić warunki kwalifikacji: brak jajowodów, całkowita niedrożność, niskie parametry nasienia (2 lata niepłodności przy 3-15 mln/ml i rok przy poniżej 3 mln), czynnik jajnikowy lub niepł. idiopatyczna: brak ciąży przy co najmniej 6 próbach indukcji owulacji w przeciągu 2 lat). Aha i AMH powyżej 0,72 przy badaniu na nowych odczynnikach i FSH poniżej 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Niestety, placi sie z komorki I za transfer plus leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia79
Espaniola, jak się czujesz po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Czuje sie wporzadku nic kompletnie niebolalo..mam mieszane uczucia czy sie uda;( jajniki dalej mam trochę obolale...zaczynam odliczanie...:( niby byly ladne zarodki klasy A ale to o niczym nie świadczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
dziewczyny powiedzcie mi czy zle zie czulyscie po przyjmowaniu Progynova 21??ja mam strasznie odruchy wymiotne po 1 godzinie od zażycia pozniej przechodzi ale to straszne jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jakość zarodków wcale nie daje gwarancji ciąży i trzeba się z tym liczyć :( Ja miałam dwa razy podawane po dwa super zarodki i nic z tego nie było :( Teraz też czeka na mnie ładny blastuś ale nadziei sobie nie robię :( espaniola przynajmniej do bety wiesz że jesteś w ciąży i życzę Ci aby tak już zostało na długie 9 miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mohjito to zależy w której dobie były super zarodki :) i jaka przyczyna i tyle czynników że nie sposób przewidzieć. Czasem zarodki w 3 dobie mogą być super a już w 5 zdegradować tak że nic z tego nie będzie... a czasem gorsze, podane do macicy mogą zaowocować ciążą bo tam im będzie lepiej... niestety nikt nie da nam gwarancji :( i nigdy nie wiadomo co będzie lepsze.Trzeba wierzyć. Espaniola!!! będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
to wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina zdaję sobie z tego sprawę / Niestety nie da rady tego zbadać co się dzieje w ciele kobiety po podaniu zarodków :( Miałam podawane w 3 dobie. W czerwcu odbieram blastusia 4AB i z jednej strony łudzę się że jak dotrwał do 5 doby to być może się uda jednak. Ale z drugiej strony boję się że ze mną jest coś nie tak i po prostu odrzucam zarodki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Mohito a z masz endometroze albo cos co moglo by utrudniz zagnieżdżenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
espaniola nie mam endometriozy, w sumie to niby u mnie ok a u męża problem z armią. Ale już sobie wszystko wkręcam :( Jeszcze się łudzę że może mam jakiś zrościk lub polipa w macicy i to blokuje zagniżdżenie. We wtorek mam histeroskopię i wszystkiego się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w sumie podobny problem jak u mnie...tylko zolnierzyki w przeszkodzie;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia79
Ja chyba mam taki sam problem co Ty Mohjito. Badałaś poziom tsh po transferze? Pytałam lekarza i potwierdził, że zbyt duży również uniemożliwia zagnieżdżenie... U mnie dziś 11 dpt dwóch 3 - dniowych zarodków 8A. W 8 dpt zrobiłam pierwszą betę i porażka...6. Dla formalności w poniedziałek zrobię kolejną, chodź nie mam już nadziei. Testy z moczu nie pozostawiają złudzeń... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam przed transferem jakoś 5 dni i mialam tsh kolo 3....nie no mam dola ze niby czlowiek zdrowy komórki ma i w ogóle a w ciaze nie zachodzi;( ilez mozna probowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia79
Przed stymulacją miałam uregulowane wyniki, ale po tych tabletkach i zastrzykach to bardzo podskoczyło. Boję się, że to właśnie przez to, taka niska beta...:( Nawet jestem sama zła na siebie, że przed samym transferem nie skontrolowałam jeszcze raz tego tsh, ale ...w końcu byłam w rękach fachowców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Ja jak sie pytalam o tsh w klinice to oni powiedzieli ze to nie och dzialka...moja kolezanka zaszla przy tsh powyżej normy fruga tak samo wiec w sumie to ja juz nic nie rozumiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie wkręcajcie sobie,że coś z wami jest nie tak, że zrosty itp. jak nie ma problemów z endometriozą. Po prostu tak czasem bywa, że super zarodki, a ciąży brak. Będzie dobrze, ale jak chcecie robić badanie histeroskopii macicy to zróbcie może Was uspokoją. Dziewczyny na forum robiły to badanie po nieudanych i zawsze było ok, a potem się udawało przy gorszych zarodkach. Na każdą przyjdzie czas:) przykład Monch macie dziewczyna dopiero się namęczyła i ma endometrioze, a teraz bliźniaki będzie miała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×