Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Staraczko nie martw sie nic na zapas bo jesli jest przyrost prawidlowy to musisz czekac na kolejne weryfikacje i dac dzidzi rosnac :-) kazda ciaza jest inna i nalezy dac szanse makuszkowi :-) trzymam mocno kciuki :-) A umnie na aplikatorze od lutinusa pojawilo sie brazowe plamienie i juz sie troche martwie choc wiem ze zdarzaja sie czesto. Progesteron mam 59 wiec to na pewno nie od niego :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, już teraz tylko odpoczywam. Dzisiaj pod koniec pracy podbrzusze mnie mocno pobolewało, ale jak położyłam się wygodnie w kanapie to od razu zrobiło mi się lepiej. A to plamienie to dzisiaj ci się pojawiło czy utrzymuje się jakiś czas. Może dowiedz się u lekarza co się dzieje. Powodzenia i dużo odpoczynku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienie mialam w 7-8 dpt i podpielam to pod implantacyjne a tak to vzysto. Dopiero dzisiaj po poludniu na aplikayorze znowu zobaczylam takie samo cos wymieszane z lutinusem. Pozniej to co wylecialo rozpuszczone tzn lutinus to juz bylo czyste wiec plamienie bylo glebiej. W srode jade do swojego lekarza po dalsze L 4 tomu o tym powiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Mohito piękny przyrost!!! Wrocka u mnie narazie nic się nie dzieje tzn chce zmienić klinike z polecenia ;) mohito tylko nie wiem jak to z urlopem pogodzić kiedy wziąść itd Może któraś z dziewczyn zna odpowiedź : po pierwszym podejściu rządowym kiedy "nalezy" podejść po raz kolejny. Są jakies terminy odgórnie narzucone??? straraczko głową do góry. Jest ok pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megide ja w rzadowym nie bylam ale z tego co wiem to nie ma zadnych terminow. Po prostu podchodzisz w mozliwym cyklu po porazce i tyle. No chyba ze zmienisz realizatora wiec przeniesienie moze potrwac i jesli faktycznie chcesz to zrobic to powinnas juz sie dowiadywac w N ile takie przeniesienie moze trwac :-) A co do urlopu to jesli bys chciala to bez problemu od pierwszego podgladanka mozesz miec L4 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohjito czy ta Twoja koleżanka co teraz jej się nie udało robiła jakieś badania immunologiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudaczku właśnie jeszcze nic nie robiła :( Zawsze jej mówili że to przez słabe zarodki. Zmieniła klinikę na N i miała podane dwa dwu dniowe i też cb :/ A teraz razem ze mną podali piękną blastkę 5AA i znowu to samo wiec raczej już o złym zarodku nie może byc mowy :( Została jej jeszcze jedna ładna blastka i nim sie czegoś nie dowie nie będzie jej zabierała. Niestety immunologia to temat rzeka i leczenie nie zawsze daje rezultat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraczka czy ty wykonywałas badania labolatoryjne na powstancow śl? czy to lab wpspółpracuje nadal z kliniką i wystarczy rano zrobic badanie i bedzie przesłane do kliniki? czy wizyty podglądowe pecherzyków ustalam wtedy na pozniejsza godzine aby było juz badanie? jak to jest z ustalaniem wizyt co drugi dzien -czy to jest na konkretna godzine ustalane i zawsze do mojego lekarza prowadzacego czy jak? pytanie kieruje do ciebie bo jestes na biezaco z sytuacja w klinice ale innych tez prosze o odp dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Minia, labo współpracuje z kliniką dalej.Jeśli przyjdziesz rano na badanie to mówisz pani w labo, na którą godz, masz wizytę i ona do tego czasu przesyła wyniki.Czasem zdarzają się opóźnienia, jak wizytę masz przed 12:00. Co do podglądania, to umawiają Cię bez problemu co drugi dzień- nie zawsze do Twojego lekarza prowadzącego, oni się w klinice wymieniają pacjentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudaczek najpierw miałam tab. anty. (wiadomo 21 dni) po tym w 23 dc zastrzyk diphereline (wyciszający). Trwał on 2 tygodnie (w międzyczasie miesiączka) i wtedy dopiero zaczęła się cała procedura stymulacyjna. U mnie wyszło że był to 10 dc, kiedy zaczęłam brać gonal. Oczywiście przed każdą wizytą badanie poziomu estradiolu (obowiązkowo). U mnie sam proces stymulacji trwał 12 dni Faktycznie wizyty są średnio raz na dwa dni. Ja sama w zasadzie decydowałam jaka godzina mi pasuje w dniu podglądania. Nie było najmniejszego problemu. Miałam nawet taką sytuację, że nie mogłam przyjechać na wizytę do 15 do dr. S, więc z automatu zapisał mnie do dr E. Ona mnie zbadała, bardzo miła pani doktor. Minia jeśli chodzi o badania na powstańców tylko raz tam robiłam wynik z estradiolu. Była to sobota i miałam dodatkowo ustaloną wizytę w tym dniu, więc sami po paru godzinach przesłali wynik do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka5
W czwartek robię 3 betę :) :) Trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile czasu potrwaja badania ktore bede miała zlecone po pierwszej wizycie czy długo sie czeka na cały komplet badań tak abym mogła juz udać sie na drugą wizyte ? wiem ze to jest uwarunkowane od tego jakie bede miała zlecone -ale mysle ze skomplikowanych nie bede musiała robić typu genetyczne itp. pewno tez beda zalezne od dnia cyklu wiec rozłozy sie to w czasie. czy badania jakie bede miala do wykonania to tylko te co widnieja na stronie internetowej czy sa tez inne . czy wszystkie potrzebne badania sa robione z krwi czy do podstawowych sa jescze inne ? sorki ze tak was mecze ale pomału przygotowuje sie do pierwszej wizyty i stresik jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
minia jeśli masz możliwość zrobienia sobie gdzieś badań na kase chorych aby nie tracić prywatnie to porób sobie już przynajmniej te podstawowe hormony. Zawsze to będzie szybciej i gdyby cos wyszło ci w nich nie tak dr na wizycie już będzie widział i ewentualnie działał :) Ja nigdy nie szłam rządowym i zawsze na pierwszą wizytę wszystkie praktycznie badania miałam zrobione...zaoszczędziłam sporo czasu :) Ewentualnie potem te ważne krótko powtarzałam :) Pamiętaj tylko że niektóre hormony muszę być w odpowiednim dc :) staraczko mocne za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia myślę, że jak będziesz już bliżej wizyty to możesz zrobić sobie większość badań. A jest ich sporo :/ A miałaś w ostatnim czasie (6 m-c) wykonywane jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohjito tak się boję, ale jestem pozytywnie nastawiona. Wczoraj to miałam masakrę psychiczną. Ale dzisiaj już jest ok. Ach te hormony :/ Z poniedziałku na wtorek miałam znowu atak bólu macicy i jajników, tak jak ostatnio po zastrzyku z ovitrelle (bez nospy i przeciwbólowych się nie obyło), mam nadzieję, że to doby znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka jutro juz wszystko bedzie wiadomo i stres troche opadnie, ja mam jedynie porobione badania ( tsh, ft3, ft4, przeciwciała, cytomegalie , fsh, lh, estradiol ale to sa badania z grudnia wiec raczej na wizycie w marcu nie beda aktualne, chyba po wizycie bede musiała robic je od nowa, tylko ciekawa jestem czy miesiac mi wystarczy na porobienie i kolejna wizyte w kwietniu aby poszłos to dosyc sprawnie . wiem ze długo czeka sie na wynik amh około 3 tyg mam nadzieje ze na inne nie czeka sie jeszcze dłuzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sa badania ktore moge juz teraz wykonac i beda ważne już dłuzej? np hbs,hiv,hcv, wr ? i chyba to wr maz tez musi wykonac tak? czy te bedania beda juz wazne do samego zabiegu? ( przewiduje go na czerwiec )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekująca87
Minia ja robiłam AMH jakiś miesiąc temu i robiąc je w laboratorium na Krzyckiej czekałam kilka dni. NIe ma opcji abyś czekała 3 tygodnie na AMH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekująca87
Dodam, że pozostałe wyniki są w tym samym dniu, maksymalnie również kilka dni się czeka choć nie chcę rzucać datami. Jeśli chodzi o badania to nie ma z tym problemu tylko np hormony należy zrobić między pierwszym a trzecim dniem cyklu więc jeśli jest się np w 6. to trzeba odczekać aż do początku kolejnego cyklu co wydłuża proces..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekująca87
hbs,hiv,hcv, wr robilam w lipcu podchodząc do inseminacji ale w listopadzie kiedy podpisaliśmy umowę na invitro w programie rządowym musieliśmy na nowo zrobić te wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam taki zestaw badań, które miałam zrobić. Postaram Ci się w skrócie je wszystkie wypisać, Jeśli chodzi o ciebie: grupa krwi (jeśli robiłaś wcześniej to już nie musisz), cytologia (ważna 3 lata - jeśli robiłaś w przeciągu tego czasu to tylko potrzebują wynik do wglądu), FSH i AMH ja musiałam wykonać między 1 a 3 dniem cyklu, bo korzystałam z leków refundowanych Morfologia, płytki krwi, czas APTT, NR (ważne tylko 2 miesiące od wykonania) różyczka (igG), toxoplazmoza (IgG, IgM), cytomegalia (IgG, IgM) - ważne 6 m-cy TSH Natomiast jeśli chodzi o was dwoje to obowiązkowo: HIV - przeciwciała HBs - antygen oraz przeciwciała WR HCV Są one ważne też pół roku Mąż jeszcze dodatkowo oczywiście nasienie. Z tego co wiem to jest teraz promocja na badanie nasienia za 80 zł w Pomedisie (chyba, ze masz gdzieś taniej). I to chyba wszystko. Nie wiem z jakiej opcji będziesz korzystać, pewnie wszystko ustalisz na pierwszej wizycie. Może być tak, że w zależności od tego na co się zdecydujesz to możesz dostać trochę inną listę badań. Tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki oczekująca i staraczka- zaraz wszystko sobie rozpisze i ustale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko jeszcze jedno pytanko odnosnie badania nasienia jak długo jest wazne? aby nie potrzebnie wysyłać mojego M dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam informacji o ważności tego badania. Zrób przed wizytą tydzień albo 2 tygodnie wcześniej. To wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey mam pytanie staraczka i mohjito jakie zarodki miałyście podane i w której dobie? pewnie pisałyście, ale tyle jest wiadomości że trudno znaleźć. staraczka dziś kolejna weryfikacja więc 3mam kciuki :-) jeśli chodzi o badanie nasienia to chyba nie ma terminu ważnośc****amiętam , że na pierwszą wizytę do dr P. dostaliśmy się we wrześniu, a badania zrobione w poradni andrologicznej mieliśmy z lipca. i żadnych zastrzeżeń nie miał. mimo tego już na tej pierwszej wizycie dr przeprowadził badanie nasienia bo poprostu chciał na własne oczy zobaczyć i opisał nam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka5
Hej MagdaMaz ja miała 2 skarbki podane 3-dniowe 8B, a Mohjito o ile pamiętam to blastkę piękną miała, dobrze pamiętam Mohjito???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×