Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

W sobotę miałam zastrzyk z diphereline. Wczoraj ostatnia tabletka anty. Kolejna wizyta 12.02. To nasze pierwsze podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka5
To już niedługo symulacja. Super. A możesz po krótce opisać swój problem, jeśli oczywiście chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka5
Teraz dopiero zobaczyłam, ze masz w stopce częściowo opisaną sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn, które mają już dzidzie w brzuszku. Czy to możliwe, żeby objawy hiperki tak po prostu ustąpiły? Od kilku dni zauważyłam mniejsze nasilenie bólu. Gdzieś sporadycznie zaboli, zakuje. Jedyne co pozostało to wzdęty brzuch i boleść górnej części brzucha. A tak to czuję się super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starania zaczęliśmy w listopadzie 2011. Wszystkie badania, moje i meża, wychodziły super. Badanie nasienia ok. Przez prawie półtora roku mój były (już na szczęście ginekolog) wodził mnie za nos. Twierdził, że problem leży w psychice, Teraz dopiero wiem, że nie zrobił nic. Zero konkretnych badań. Ah szkoda gadać. Pierwsze HSG miałam w lutym 2013 w szpitalu na NFZ. Okazało się, że jajowody drożne. Kolejne pół roku na CLO bez monitoringu, bo jak twierdził "lekarz" to nie potrzebne. W konsekwencji gigantyczna torbiel. Groziła mi operacja. Na szczęście udało się 3miesięczną kuracją hormonalną i torbiel się wchonęła. Potem trafiłam do Polmedisu. I wszystko nabrało tempa. Badania, wyniki.... wszystko ok. Dr Elias jak zobaczyła opis HSG kazała wybrać film. Po którym okazało się, że prawdopodobnie prawy jajowód nie drożny. Powtórzyliśmy drożność, już prywatnie i we Wrocku. I niestety prawy całkowicie niedrożny, lewy zrośniety z jelitami i w konsekwencji prawdopodobnie w pewnych odcinkach "posklejany". W styczniu 2014 laparo. Naiwna wróciłam do "tego lekarza". Wykonał laparo i znów twierdził, że jest super. Że zawsze mam lewy :) Lekarz, który asystował powiedział mi, że jak nie zajdę w ciąże w ciągu 3 miesięcy to niestety jego zdaniem się nie uda. Zaszłam. Jaka radość. Przez miesiąc byłam najszczęśliwszą kobietą na ziemi. Zrobiliśmy pełno badań po poronieniu. Okazało się, że mam mutację genu MTHFR, wysoką homocysteinę (która dzięki pani doktor spadła) i niestety zaraziłam się parwowirusem w momencie gdy zaszłam w ciąże. Przeszliśmy 2 stymulację. Inseminacja nie ma sensu z moimi jajowodami. Na rządowy program in vitro na razie się nie łapie, bo ciążą była. Musiałabym czekać około roku od poronienia. A ja chciałam już. Nie chcę czekać :) I to tyle na mój temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka5
To faktycznie przeszłaś wiele. Dobrze, że układa się teraz pomyślnie i niedługo będą - miejmy nadzieję - tego efekty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonia85
Moja beta z dzisiaj 12dpt wyszla 113, co myslicie? Mozna sie po cichu cieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kiedy wyniki z bety - dawajcie znać, bo już się niecierpliwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonia super wynik, kiedy następne testowanie? teraz trzymam kciuki za piękny przyrost :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka witaj z nami. mam nadzieję że niedługo zabawisz w klinice Polmedis, bo to będzie pierwsze i udane ivf. ja krew oddałam i teraz czekam na wyniki powinny być koło 12. do tej pory zniosę jajo wielkości strusiego. wiem, że wiecie jak się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonia ja w 14 dpt miałam 243, także się nie martw. Madziu strach jest i będzie, wiem coś o tym. Będzie - MUSI być dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka5, MagdaMaz dzięki za słowa otuchy. Również mam taką nadzieję :) Magda trzymam kciuki za betę :) Bonia gratuluję :) W której klinice się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polmedisie od roku, to moje pierwsze podejscie do in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka5
Magda jest nadzieja, ja w 8 dpt miałam 25,12. Także czekaj do następnego badania. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że będzie dobrze. a jaki miałaś progesteron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka5
Progesteron miałam 339,9 ng/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraczka a nie czasami w tych drugich jednostkach nmol ? 333 ng to jest za wysoki wynik. gdyby to w nmol bylo to juz bylby bardzo duzy a co dopiero w ng

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
339?? jak popatrzeć na normy progesteronu to 1-28 ng/ml - po owulacji 9-47 ng/ml - do 12. tygodnia ciąży 17-146 ng/ml - 12.-28. tydzień ciąży 55-200 ng/ml - powyżej 28. tygodnia ciąży dzwonili z kliniki podałam sobie 1/5 Ovitrellu leki bez zmian mam przyjmować i w sobotę kolejne hcg pooglądam sobie serial żeby się odprężyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego mnie tez zdziwil ten wynik bo jest poza wszelkimi normami. starczka moze to 33.9? albo nmol jednostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nieźle, czyli tak naprawdę to nie wiesz jaki masz poziom. Dziwnie podają te normy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziwnie, ale i tak się nie znam. ważne że dr wie o co chodzi. teraz byle do soboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda gratki :) Bonia do jakiego lekarza chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda gratuluję :) Nie znam sie na waszych wynikach po zastrzykach z hcg ale z tego co widzę po psioszce jak miała i staraczce to jest bardzo dobrze :) A co do twojego wyniku to jest znak większości czyli masz wynik bardzo ładny :) Ja miałam ostatnio 59 i dla mnie to jest sukces bo w Invimedzie osiągałam zaledwie 16-13 ng :/ W Novum zmieniłam całkowicie leki z prg i jest bardzo dobrze :) witam nowe osoby na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kazali zbadac progesteron tylko 8dpt i wtedy wyszedl 57 ng... A lekarzy zaliczylam wszystkich :) ostatnio stymulacja i podgladanie dr S, punkcja i transfer dr E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×