Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny czy można tabletki antykoncepcyjne do długiego protokołu zacząć przyjmować od 2 dnia cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
gosc, mozna zaczac od 2go dc ja tak bralam kiedy okres dostalam wieczorem albo po poludniu. Ale dla pewnosci zapytaj lekarza prowadzacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny znowu mam pytanka do was, wiem ze zadaje ich pełno ale wole sprawdzone info od osob zorientowanych w temacie wiec wybaczcie jesli was zameczam :) chciałam sie dowiedziec ile czasu trwa sama stymulacja dokładnie ile dni ? czy moze byc tak ze organizm nie bedzie wystarczajaco wyciszony i nadal bedzie trzeba przyjmowac kolejny zastrzyk diphereline? czy moze okazac sie ze endo jest za cienkie przy koncu stymulacji i nie odbedzie sie transfer? co wtedy? dzieki wielkie za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia30 chyba wcześniej już pisałam o moich bąbelkach: podali mi dwie szt. 8B. Reszta niestety nie przetrwała, przestała się dzielić, więc zostałam z tym co mam w sobie. Oby to wystarczyło. Natomiast jeśli chodzi o stymulację to przeciętnie między 10-14 dni. Zależy od tego jak reagujesz na leki. Ja byłam stymulowana 12 dni. w 13 dniu oviterlle i oczywiści w trakcie stymulacji wizyty co 2 dzień. Z endo nie powiem ci nic bo w sumie mam mało wiedzy, ale jak masz obawy, że nie rośnie lub nie będzie rosnąć w czasie stymulacji to o swoich obawach powiedz lekarzowi. Poza tym lekarz w trakcie kontroli mierzy endo, więc będzie widzieć czy jest ok. Ja wracam do żywych. Wizyta u doktora mnie uspokoiła, nie jestem aż tak przestymulowana jak twierdzili w szpitalu. Straszyli mnie hospitalizacją, ale całe szczęście mnie to ominęło. Wyniki robię w piątek, także po cichu liczę na wasze kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
Hej mohito ja wierzę juz ze Ci się udało powiem Co że też na Novum się zastanawiam tylko lekarza jakbyś jeszcze poleciła. .. ;) Wrocka pisz tu szybciutko co u Ciebie. Czytam ze nadal czekasz? Czemu to tak dlugo trwa??? Cudaczku ja też jestem w rządowym ale na drugie podejście juz zmienię klinike bo mi w Polmedisie dwa razy stymulacje przeprowadzili identycznie tzn te same leki te same dawki i zakończone hiperka. Psioszka Espaniola super ze wszystko jest ok!!! Aha co do usg przy transferze ja je miałam w polmedisie bo nie mogli "trafic" i się namęczyli a za drugim razem wszystko było "widoczne" gołym okiem pozdrawiam Was dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Hej Megide,no niestety nadal nic dla nas.Czekam jak na szpilach bo jestesmy 1wsi na liscie teraz wiec w kazdej chwili. Mohjito, kiedy bedziesz miala wyniki? Ja zawsze na Powstancow jade do Wrobla bo wyniki po kilku godzinach. KCIUKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocko wyniki będę miała po 13 ale że w domku mnie nie będzie napiszę Wam trochę później :) Nie jestem z Wrocławia a mam do niego za daleko :) medige najbardziej to polecam dr Lewandowskiego ale On prowadzi tylko stymulacje a nie wizyty kwalifikacyjne i startowe :) A tak to bardzo chwalą dr Zamorę, dr Wojewódzkiego, dr Taszycką ale jest ich tam jeszcze parę ;) Ja gdybym miała Ci podpowiedzieć z tych trzech to dr Zamorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy labolatorium to ktore wspołpracuje z polmedis jest na ulicy powstanców 168 prowadzone przez mirosława król? czy dobry adres mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mohijto czekamy na dobre wieści, staraczka rowniez Twoj wielki dzien sie zbliża wielkim krokami - mam stresa za was dziewczyny ale i pozytywne myśli wiec bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaczekajacanacud
Staraczka nie chcę cie straszyć ale mnie dr p też powiedział, że mnie nastraszyli na ip i że jest dobrze a skończyło się szpitalem. I to prawda jak tu ktoś napisał, że w szpitalach mówią, że wiele co jest właśnie od dr P. Także uważaj na siebie i obserwuj. Żeby te jego ryzykowne stymulacje się jeszcze na ciąże przekładały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megide ja jeszcze ostatni raz spróbuję w Polmedisie. Jak nie wypali teraz to już na lato na 100% Novum w Warszawie. Chcę spróbować komercyjnie w Novum, a ostatnią rządową próbę przenieść do Bociana do Białegostoku. A ty jak zamierzasz to rozegrać? Mohjito czekamy na pozytywne wieści;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja betka w 8 dpt 226,9 :) Progesteron pierwszy raz w życiu taki ładny mam -- 57 ng :) Ale jestem szczęśliwa :) W sobotę robie powtórkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacjeeee , wspaniałe wiadomości , nawet mojego męza zagoniłam do przeczytania twojej stopki aby naładować go pozytywna nadzieją. mam nadzieje ze staraczka dołaczy do Twojego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* Listopad 2015 - IMSI 1 blastki 5 mrozaków ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito! alez piekny poczatek roku! Gratulacje kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Cudaczku na pewno kazda z Nas doczeka sie malenstwa...trzeba tylko walczyc :-) Wrocko :* Zle wpisalam dzien po transferze , mial byc 9 dpt oczywiscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohjito nie chce mi się przeszukiwać forum by znaleźć info o Twoich poprzednich stymulacjach i ilości pobranych pęcherzyków i zarodków. Napisz proszę ile w poprzednim in vitro miałaś pobranych pęcherzyków. Czy w Novum miałaś zupełnie inna stymulację niż w poprzedniej klinice. Myślę że w Novum jednak lekarze mają większe doświadczenie☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudaczku mialam w sumie 3 stymulacje. Dwie w Invimedzie a jedna juz w Novum. Za kazdym razem krotki protokol czyli na 13-14 punkcja. W pierwsze stymulacji na gonapeptylu i fostimonie miala tylko 4 pecherzyki i z tego 3 zarodki, klapa bez mrozakow. W drugiej stymulacji gonapeptyl i pergoveris i 9 pecherzykow z czego bylo 5 zarodkow, klapa i jeden mrozak z ktorego potem byla ciaza zakonczona poronieniem. W Novum mialam gonal i menopur i 12 komorek z czego 9 dojrzalych, 8 sie zaplodnilo z czego wyszlo az 6 blastocyst gdzie dla mnie to wielki sukces. Wiem ze we Wroclawiu nigdy nie mialabym takich rezultatow. I moze nie powinnam tak Novum zachwalac bo pewnie i tam sa pacjentki co narzekaja ale ja wiem ze to byla moja najlepsza decyzja ze poszlismy do nich. Widzialam ich profesjonalizm na kazdym kroku. Zwlaszcza dr Lewandowskiego - calego szefa kliniki. Jemu to bede wdzieczna za stymulacje i obecne udane crio ktore przeprowadzal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki; -) w razie niepowodzenia jestem w 100% gotowa na Novum. A dlaczego wzielas teraz tylko 1 mrozaczka? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megide
No mohito normalnie gratuluję jak nic!!!! To jest zaj... wiadomość ze tak powiem; ) Cudaczku ja mam 1 podejście rządowe za sobą i chciałam się przenieść do bociana źle po wpisie mohito poważne biorę pod uwagę novum. Zadzwonię do nich i pogadam. Pora wziąść się za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jezeli ktoras Pani ma do odsprzedania duphaston lub luteine prosze o kontakt, chetnie odkupie, nmarzena@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudaczku w sumie juz drugi raz wzielam po jednym choc moglam dwa. Ale dopiero po drugim podejsciu in vitro zdalam sobie sprawe ze wziecie dwoch zarodkow to tak naprawde duza odpowiedzialnosc. I nie chodzi mi tylko o wychowanie ale przede wszystkim o ryzyko jakie niesie za soba ciaza mnoga. To zagrozenie dla dzieci ale tez dla matki. Na poczatku zawsze bralam dwa a teraz jakos balam sie...zwlaszca ze blastocysta ladna ktora mialam podana mogla sie podzielic :-) Mam znajoma ktora wlasnie w taki sposob ma trojaczki :-). Podali dwa zarodki z czego jeden sie podzielil :-) Medige mam nadzieje podejmniesz dobra decyzje ktora za jakis czasz zaowocuje piekna dzidzia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie czy po transferze jezeli do domu jest wiecej niz 100km jechalyscie odrazu czy zostawałyscie na jeden dzien .Jak zalecaja lekarze.A jak Ty Mohjito robilas jechalas w ten sam dzien czy nocowałas w W-wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Wroclawia miałam 120 km i wracałam zaraz po transferze. W Wawie miałam w pierwszym podejsciu pokoj na dzień po transferze a tym razem zostawaliśmy tam dwa dni po bo mói emek się uparł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohijto cudowna wiadomość wiedziałam,że się uda! A beta imponująca, coś czuję,że to dwa cuda. Ja w 8dpt miałam bete 25 i dopiero rosła odpowiednio, a Ty w 9 taką dużą- super! My byliśmy dziś na krzywej cukrowej, co za świństwo. Oczywiście nikt nie poinformował mnie,że można wziąć cytrynę i wchodzi lepiej niż sam cukier. A później te 3h siedzenia. No ale mamy to za sobą. To już 4 msc , leci ten czas niesamowicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×