Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość SZCZĘŚCIRA
sprawdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dopisz coś jeszcze bo już Szczęściara na tym forum się udzielała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak w ogóle to dziewczyny gratuluję ciąż:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w polmedisie nie robia usg przesiewowego w I trym? Staraczka ładna zmiana nicku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo teraz muszę się przestawić ze staraczki na szczesciare ;) i to nic ze juz wczesniej jakaś szczesciara była ;) z reszta zapewne nie pierwsza i nie ostatnia ;) ja dziś jestem po 1/8 ovitrellu. Chciałabym już wiedzieć czy moje maluszki zostały z mamusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonia pytałam o to ale niestety nie robią. Chyba Dr Elias robi we Wrocławiu prywatnie na ul. Kamiennej 107. Dostałam ulotkę. Betka kiedy masz zrobić pierwszą weryfikację bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę. Ale to będzie dopiero 7dpt wiec troszkę się stresuje ze tak wcześnie ;) na dodatek muszę jechać na nią do wrocka bo w moim mieście nikt mi nie zrobi w sobotę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesciara przeczytałam ze bedziesz w klinice 30 , ja mam wizyte na 24 . kompletuje juz badania ,aby poszło szybko i sprawnie. czy bede miała zlecone jakies badania na wymazy bakteriologiczne? ?raczej kłopotu nie mam z tym , ale jesli jest to w badaniach podstawowych to bym juz zrobiła. odnosnie niku to ja mam tak ze chyba po 24 godzinach mnie wylogowuje na gość i musze spogladac czy oby napewno jestem zalogowana pod nikiem. moze tobie zmienia teraz nie na gosc tylko na stary nick-staraczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka bedziemy oczekiwac soboty razem z toba, choc rzeczywiście troche szybko to badanie i moze napedzic tylko niepotrzebnie stracha , no ale nasze kciuki napewno zdziałaja cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jescze jedno pytanie czy fsh, lh , estradiol moge wykonać w 4 dniu cyklu aby było wiarygodne dla lekarza? czy te badania beda wazne przez jakis czas jesli przyniose je na pierwsza wizyte ? chodzi mi o te hormonalne. a i jeszcze pytanie do szczesciary : w liscie badań jakie mi podowałas jest badanie NR -nie moge znalezc odp co to jest za badanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fsh trzeba badac miedzy 1-3, 4 dnia bedzie juz nie miarodajne. Najlepiej 2 dnia cyklu. Ja w zaleceniach tez mialam kiłe- badanie WR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Minia literka się zgubiła ma być badanie INR - jest to badanie na krzepliwość krwi, potrzebne do narkozy. Badania bakteriologiczne nie przypominam sobie żeby mi zalecał. Jedynie wymagają cytologię. Jeśli miałaś robioną w ciągu ostatnich 3 lat to myślę, że to wystarczy. Badania hormonalne FSH i AMH robiła między 1 a 3 dniem cyklu, przed pierwszą tabletką anty. TSH zrobiłam w inny dzień. A to były jedyne badania hormonalne, które mi zalecono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli te hormony mozna zrobić w dniach 1-3 dc nawet jak przyjmuje juz trzeci dzien tabletke anty a robie badanie np w 3 dniu cyklu? bo myslałam ze musze zrobic juz miesiac przed te badania, aby było wykonane przed cyklem w ktorym łykam juz anty tabsy od pierwszego dnia. czy jest to obojetne czy lepiej zrobic w cyklu czystym bez anty tabsów? jak myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia ja mysle, ze lepiej poczekaj co Ci lekarz zleci, bo sie okaze, ze bedziesz musiala dwa razy pieniadze wyrzucac, bo cos tam bedzie nie tak z waznoscia tych badan. Ja tez robilam hormony i pozostale jak juz zaczelam brac tabsy i lekarz powiedzial, ze nie ma to znaczenia, bo dopiero zaczynam je brac, a one tak od razu nie dzialaja na hormony przysadkowe. Jedyne co moge Ci podpowiedziec, to warto miec już zrobione amh, bo czasem dlugo sie czeka na wynik w lab (tez mialam zlecone miedzy 1-3 dniem cyklu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZĘŚCIRA
Ja myślę tak jak Bonia, żeby z hormonami się wstrzymać resztę zrób przed samą wizytą, bo mają swój termin ważności (tak jak c***isałam). Jak robiłam hormony przed tabletką anty. Minia będziesz przed miesiączką na wizycie czy po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede juz po i to bedzie gdzies 18 dc , dlatego chciałam zrobic teraz w przyszłym tygodniu aby miec go juz na wizycie a od nastepnego miesiaca brac anty tabsy. zrobie teraz bo moze akurat wystarczy , a jak nie ,to najwyzej ( niech strace) zrobie ponowny . dzieki dziewczyny co ja bym zrobiła bez Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia dzięki :* Dam znać :) ale tak się boję tym bardziej, że to będzie dopiero 7 dpt. Ale Wy dziewczyny miałyście w 8, czy jeżeli się udało to beta będzie jutro pozytywna? Denerwuję się, bo troszkę boli mnie brzuch jak na @ choć nie mocno. A jak wogóle nie boli to też świruję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka niby powyżej 5 to pocztek ciazy , ale teraz liczy sie nastepny wynik , kiedy robisz? 7dzien to naprawde wczesnie wiec spokojnie czekaj do nastepnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna 10.03 ;) może ta data będzie szczęśliwa bo przecież mam ja w nicku :) niby powyżej 5 faktycznie choć boje się ze to ta 1/8 ovitreellu się utrzynuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekująca87
Dziewczyny, trochę zaniedbałam forum ale czytam i nie mogę uwierzyć co tu się dzieje. Betka super! A z tą datą kolejnej weryfikacji to już kosmos, coś w tym musi być :) trzymam kciuki i czekamy na wyniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekująca87
Betka czekamy, myślałam, daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik 11.5 wiec przyrost tragiczny :( wyniki w dwóch innych laboratorium więc może dlatego. Leków nie kazali odstawiac ale juz nadzieji nie mam. Przeryczalam pol dnia. Dzięki dziewczyny za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×