Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

O dzięki za radę. Ja to jestem taki głodomor, że zapewne bym już chciała jeść po obudzeniu :) w takim razie się powstrzymam :) Jeszcze 2,5 godziny i biorę zastrzyki :) Z tym nie nastawianiem się to wydaje mi się, że jakby mi się udało to do dnia porodu chyba nie uwierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka ty ten zastrzyk ktory sie dostaje przed punkcja wzielas juz w poniedziałek? bo myslalam ze on jest brany jeden dzien przed pobraniem komorek? ( wieczorkiem pozno) a rano juz punkcja? czy tak to jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten zastrzyk bierze się na 32 do 36 godzin przed punkcją. U mnie wyszło 35 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny całkiem przypadkiem przeglądając neta natrafiłam, że w dzień punkcji nie powinno używać się perfum, a nawet makijażu??? Czy to prawda? Czy to oznacza, że jutro nie mogę nawet troszkę się podmalować????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekująca87
betka - nieprawda, tzn może w innych klnikach ale generalnie to spokojnie można się pomalować, nie powiem, nie nałożyłąm podkładu ale oczy miałam pomalowane no i paznokcie a to ponoć własnie paznokci nie powinno się podczas znieszulenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mylam nawet glowy dzien przed punkcja :P juz pare dni przed odstawilam wszelkie perfumowane kosmetyki, w dzien punkcji zero perfum, dezodorantow, a na twarzy bezzepachowy podklad mineralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeju a ja właśnie przed chwila umylam wlosy . oj juz chyba co ma być to będzie. Choć wydaje mi się ze gdyby to było takie ważne to lekarz zwrócił by uwagę. Na paznokciach zawsze mam zel. A dziewczyny dlaczego niby się nie powinno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na palec zakladaja ci pulsometr :) ja nie mialam lakieru na paznokciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Ja miałam żele i tipsy, tylko na palcu, gdzie jest pulsometr nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
A ja się pomalowalam i popsikalam perfumami i w ciaze zaszłam wiec to bzdury totalne! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba co ma byc to będzie ;) Mamy 8 komoreczek ;) dziewczyny zaciskajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj trzymamy , trzymamy nawet w pracy pamietałam o Tobie dzisiaj :) daj znać jak juz bedziesz wiedziała ile udało sie uzyskać kruszynek :) a jak smopoczucie i wrażenia po zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczka czy wszystko ok u Ciebie ? dawno nie było postu od Ciebie, mam nadzieje ze wszytsko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonia85
Na stronie novum maja napisane, zeby nie uzywac perfum w dniu punkcji. Wiem, ze niektore kliniki tego wymagaja. Ja staralam sie przygotowac do zabiegu jak najlepiej. Jeden dzien bez tapety, lakieru czy perfum mnie nie zbawil, ale kazdy robi jak uwaza. Zreszta to zabieg medyczny w narkozie, a nie konkurs pieknosci. Maz wie jak wygladam bez makijazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano bardzo się balam ale naprawdę nie ma czego. Wszystko odbyło się w miłej atmosferze. Szybko az nie mogłam uwierzyć ze juz leże na lozku po wszystkim. Doszlam do siebie w niecala godz ale za to po powrocie do domu byłam senna.Teraz jakos mi tak troszkę niedobrze. Chce wierzyć ze jutrzejszy tel przyniesie dobre wieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betka a mowili ci dokładnie ile miałas pecherzyków dojrzałych ktore ci pobrali ? czy tylko przekazuja informacje odnosnie ilosci komorek? pamietam ze miałas około 13 pecherzyków czy wszystkie urosły i były pobrane? dzieki i czekamy jutro na wiesci -oczywiscie dobreee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva34
Cześć dziewczynki. Mam pytanie, ponieważ zbierm się z zamiarem zajścia w ciąże z moich mrozaków i interesuje mnie, jakie badania zleci lekarz na pierwszej wizycie, chciałabym na wizytę mieć już cały zestaw badań. Możecie podpowiedzieć, jeżeli któraś z Was temat już przerabiała? Dla otuchy dodam , że mam już jedną córeczkę od dr Polaka:) :) , udało się za pierwszym razem, ale po dwukrotnej stymulacji, pierwszym razem było przestymulowanie. Pozdrawiam WSZYSTKIE dziewczynki i trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy EVA :) bedziesz musiała troszke poczekać na odp bo z tego co ja sie orientuje to dziewczyny ktore aktualnie pisza i udzielaja sie na forum sa szczesliwymi brzuchatkami z pierwszego podejscia , jedynie mohijto jest szczesliwą posiadaczką crio-blastki , wiec moze ona podpowie jak przygotowac sie na takie podejscie ( tylko zaznacze ze mohijto leczy sie w innej klinice) ale zawsze cos sie dowiesz :) chyba ze nasze dziewczyny swieżynki tez cos wiedza to dadza napewno znać pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekująca87
Betka, mówiłam, że nie zorientujesz się kiedy jest po :) Teraz czekamy na telefon i transfer. Jesteśmy na fali :D Staraczka, też myślałam wczoraj o Tobie, nie odzywasz się. Może już powoli odchodzisz od nas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam 8-9 większych pęcherzyków a 13 rosnących wogole. Z tego wszystkie nie wiem ile ponakuwali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKA odezwij sie choc na chwilke -martwimy sie ( sprawdziłam szybciutko, ze juz 5 dni mineło od ostatniego postu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaraG3
Jak dla mnie to tez polmed powinien zadbac o pracownice, bo na forum gowork.pl/opinie_czytaj,799908 wiele osób narzeka na pracę i trudne pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka5
Dziewczynki jestem i dzięki za zainteresiwanie. Kilka dni ostatnich miałam ciężkie. Spalam całymi dniami nic mi się nie chciało. Wczoraj dopiero wróciłam do żywych i jak zabralam się za siebie tak zleciła cały dzień. Zajęło mi trochę nadrobienia zaległości. Natomiast na forum widzę że też się nie nudzilyscie. Oczekujący gratuluję wyniku jest optymistyczny (ja miałam podobne wartości) teraz zostało czekać na piątek. Zaciskam mocno kciuki. W zasadzie to już jutro tylko szkoda ze to się tak dluzy, co? Wiem coś o tym. Betka super że już po punkcji. Czekamy, myślę, że najdalej w sobotę albo niedzielę będziesz mieć transfer. Myslalas nad ilością tzn. Ile chcesz żeby ci podali?. Witam nową koleżankę. Z tego co pamiętam to na którejś stronie forum podawalam wszystkie potrzebne badania do zrobienia. Wydaje mi się że minia chciała znać badania. Jak będę miała chwilę to poszukaj. Teraz zbieram się na badania na poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O super staraczko, że się odezwałaś :) już myślałam, że nas nie odwiedzasz ;p widzę, że objawy ciąży dopadły Cię na dobre :) Jak tam z Twoim nikiem? Chyba ktoś miał go zmienić :P Bardzo chciałabym 2 maluszki, ale Pani Doktor mówiła, że ze względu na mój wiek mogą się jeszcze podzielić i tak dalej. Stwierdziła, że wolałaby jeden, ale ze względu na to, że podchodzimy komercyjnie mamy prawo wziąć dwa :) i jeżeli dzisiejszy telefon okaże się dobrymi wiadomościami to bardzo chciałabym dwa :) Przed chwilą zadzownił telefon, serece zabiło mocniej :) Ale to tylko teściowa ;P EVA witaj, na stronie 519 staraczka pisze o badaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka5
Z tym nickiem to powoli dojrzewam do tego. Muszę znaleźć coś odpowiedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka1003
Dzwonili... z 8 zapłodniły się 3, ale tak naprawdę tylko 2 wykazują jakieś tam cechy. Nie wiedziałam, że te dni to taki okropny stres. Po telefonie się poryczałam. Nie wiem czy ze szczęścia czy ze strachu o te moje 3 maluchy :) Wierze w nie, ale do jutra chyba umrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
betka bedzie dobrze , wystraczy jeden super rokujacy zarodek aby zostac mamusia, lepiej mniej ale lepsze niz wiecej i żle rokujace. Betka a ty miałas zapłodnienie icsi czy ivf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×