Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość Oczekująca87
Faktycznie ładne porównanie Staraczka! :) Bonia, gratulacje! NIesamowite poruszenie mamy tu ostatnio. Tak trzymać! Ale powiem Wam dziewczyny, że ja to chyba jakaś słaba jestem, od punkcji czuję się strasznie słabo, zrobię obiad i muszę poleżeć bo sapię jak pies, cały dół brzucha od transferu mnie boli i chodzę bardzo ostrożnie i uważnie bo czuję takie napięcie i wrażliwość :( Nawet jakoś nie czuję stresu jak to będzie bo bardziej skupiam się na kiepskim samopoczuciu. Martwię się, że mój organizm jest jakiś słaby i mój zarodeczek nie będzie się chciał u mnie ulokować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonia gratulacje :) widzę nie tylko ja mam wizytę w poniedziałek :) z tego co pamiętam to staraczka ty też prawda?Oczekująca uważaj na siebie, dbaj o siebie i byle do piątku :) trzymam kciuki :) miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy na pierwsze usg zabierałyście mężów? Bo mój chce bardzo wejść, ale już sama nie wiem skoro to będzie przezpochwowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja tu widzę - Bonia gratuluję :) Coraz więcej nas - super :D Zdaj relację jutro z pierwszego usg :) Co do usg na które chodziłam przy stymulacji mój M zawsze był w gabinecie, ale nie bezpośrednio przy samym podglądaniu. Przy pierwszym usg pęcherzykowym ja nie miałam problemu. Spytałam lekarza czy mój M też może zobaczyć, bo bardzo mu zależało. Lekarz nie miał nic przeciwko temu. Teraz w poniedziałek jedziemy na serduszko i też nie wyobrażam sobie żeby go przy nim nie był. Oczekująca pij dużo, dużo, dużo wody (nawet do 3l dziennie) Ja właśnie mam kolejny kiepski dzień, podbrzusze napiera, jajnik promieniuje na biodro, leżę i piję wodę, leże i piję wodę i tak w kółko. Trzymajcie się ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonia85
Ja juz po usg, mamy serduszko :) kropek ma 3mm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Bonia jak super! Dajesz nadzieje! jaki "wysyp" ciezarowek!Super! Jakos chyba Polmedis daje rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonia gratulacje :) ja też już po wizycie: mamy 10 większych pęcherzyków na razie... oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wszystkim za wsparcie i dobre slowo :) Sama nie moge w to uwierzyc, bo juz na wstepie nastawialam sie na min 3 podejscia. Jesli chodzi o klinike to ja jestem zadowolona, a tez mialam chwile zwatpien, bo przez rok sie tam leczylam i niestety nie udalo mi sie naturalnie zajsc w ciaze, dwie inseminacje tez sie nie powiodly. Niestety moje jajniki ledwo "zipią", wiec inv to byla nasza ostatnia szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Bonia:-) Betka a jaki dziś miałaś estradiol i kiedy następne podglądanko? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estradiol 43. Ogólnie powiem Wam, że wogóle się na tym nie znam. Pani Doktor mówiła, że dobry więc tego się trzymam. Estradiol musi wzrastać tak? A następne podglądanko w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po usg, serducho mocno i szybko bije i skarbek ma już między 8 a 9 mm. Jestem mega szczęśliwa :D Życzę każdej takiego widoku :) Następna wizyta za 2 tygodnie i już komplet badań do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonia, Staraczka super :) teraz zyczymy Wam nudnej i bez przygód ciąży , rosnijcie zdrowo a Betka goń teraz dziewczyny , goń ,goń -trzymam kciuki i marze o takiej chwili jaką Wy dzisiaj miałyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same pozytywne wieści na forum dzisiaj. Gratulacje staraczko :) Zapewne to przepiękny widok. Ja też życzę Wam nudnej ciąży. Jaką mam wielką nadzieję, że niebawem dołącze do grona ciężarówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety u mnie nie będzie nudo. Od soboty zaczęły doskwierać bardziej dolegliwości, doszły mdłości i jakiś dziwny ból w biodrze (ale szczególnie po dłuższym chodzeniu) :/ Mam nadzieję, że to szybko minie. Bonia wielkie gratulacje :D ps. M był z tobą na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraczko Twoje maleństwo daje o sobie znać :) to mój 5 dzień stymulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monch co tam u Ciebie jak dzieciaczki się chowają ? Jak masz ochotę to napisz jakie imiona :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wiadomości dziewczyny! Ale nas się wysypało! Poprawiłyśmy statystyki w Polmedisie:) Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj nie wiedzial wejsc czy nie wejsc, az w koncu nie wszedl. Za dwa tyg mamy wizyte, wiec zapowiedzial, ze chce byc w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc do psioszki
Psioszko o jakich Ty statystykach mowisz??? Dwie zaciazyly teraz i Ty tyle tygodni temu wec raczej super wynik to nie jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu który wprowadzasz zamęt na forum, pozwól cieszyć się każdemu na swój własny sposób. Nie rozumie tej niechęci i takich docinek. Takie komentarze nie są tu potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekująca87
Dziewczyny dajcie spokój, Gość to zapewne osoba/ pracownik konkurencyjnej kliniki która ma za zadanie wprowadzać zamęt. MOże nie ma co reagować. Dziewczyny trzymam za Was kciuki. Właśnie, Staraczka, po co pic taką dużą ilosc wody? ,staram się jak mogę. Powiem Wam, ze od wczoraj mam takie ukłucia w janikach a nawet dziś miałam skurcze jak przed okresem, jeszcze dużo czasu do testowania ale już się jakoś staram nastawić na niepowodzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka5
Oczekująca ja już po punkcji miałam nabrzmiały brzuch, ale nic mnie nie bolało. Po transferze ten efekt się utrzymywał do czasu aż nie zrobiłam zastrzyku z ovitrelle (w piątym dniu po transferze). Po tym zaczęła się masakra. Spowodowało to przestymulowanie jajników, a w zaleceniach jest właśnie bicie dużej ilości wody. Oby ciebie to ominęło, choć tak naprawdę to ciążą nakręca hiperkę. W moim przypadku to się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekująca87
Ja nie musialam brać ovitrellu jak zrobiłam badania 5 dni po transferze. Ale co to w zasadzie jest ta hiprestymulacja, myślałam, że ona "wychodzi" podczas stymulacji a nie już po transferze. Jak do tego doszłaś , że doszło do tej hiper?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To własnie zastrzyk (a jest to gonadotropina, która pobudza jajniki do pracy) poniekąd wywołał objawy. Powiększają się jajniki, gromadzi się płyn w jamie brzusznej. Ale u ciebie nie musi być takich objawów. A jakie badania robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczekująca87
Póki co chyba standardowo progesteron i estradiol. W piątek jeszcze hcg jak już wcześniej pisałam :/ No nic, trzeba czekać i znosić wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny napiszcie mi proszę jak powinien przyrastać estradiol? Ostatnio miałam 43, dziś 111. Pęcherzyki rosną, jest ich 13. Pani Doktor uspokaja, że estradiol jest dobry. Wyczytałam jednak na innych forach, że powinno być więcej. Jak to naprawdę wygląda? Jak było u Was? Jaki poziom powinno się osiągnąć by podjąć decyzję o punkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka5
Betka ja własnie odnalazłam swoje wyniki estradiolu. 1. 11 pg/ml 2. 54 pg/ml 3.156 pg/ml 4. 670 pg/ml Także nie przejmuj się samymi wynikami. Ważne, że rosną i to jest najistotniejsze. Powiedz mi tylko jakiej wielkości są twoje pęcherzyki bo to jest znaczące kiedy wyznaczą ci punkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a z tym estradiolem to nie jest tak , ze powinien wynosic w okolicach punkcji około 2000 , czytałam ze przyjmuje sie 200 na kazdy dojrzały pecherzyk -czyli np 10 pecherzykow powinno dać koncowy rezultat w okolicach 1500-2000. jak to jest z tą teorią w praktyce to nie wiem , wiec dziewczyny piszcie bo ciekawe pytanie zadała Betka ( pewno tez bym je predzej czy pozniaj zadała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×