Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Witaj Sloneczko!! Dopisz się do naszej listy, na poprzedniej stronie zamieściłam uaktualnienie, Jeśli chodzi o badania, no to właśnie zależy co będziecie mieli przepisane, badania genetyczne nie zawsze są potrzebne, ale tego w jakich przypadkach są przepisane nie jestem w stanie określić, zapewne są one związane z wiekiem, niepłodnością męska. A pozostałe badania trzeba wykonać w cyklu poprzedzającym branie antyków, więc trzeba się nastawić na cykl badań, cykl antyków, 14 dni wyciszacza i dopiero stymulka 10-14 dni, punkcja, 3 dni transfer, 14 dni czekamy na betę:) Barberko jesteś kochana, dziękuję za słowa otuchy:* Ja bym właśnie nie wytrzymała takiego czekania, o którym piszesz do jesieni, dla mnie ten miesiąc to katorga, chcę być znów w grze! No to mamy okrągłą stronkę! To już 100:) Składam życzonka stronce, aby wszystkie dziewczyny, które się na niej wpisały lada moment zostały brzuchatkami!!:) Po tym winku to mnie dziś glowa boli ojjj boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera, lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....19.03 transfer, planowana beta 1 kwietnia liska25, lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, w maju lecę po mrozaki moha76, lat 34 niepł. męska,rozpoczęte wyciszanie, 25 marca start stymulki zrozpaczona1984, lat26 niepł. męska, na antykach, 21.03 wizyta Susanka lat34 niepł męska.planowane podejście do transferu mrożonych zarodków messii82, lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, potem anty teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na @, decyzja podjęta AZ, wizyta 25.03 Polmed tinaw76 lat 34.wszystko w normie.. kolejne podejście do IUI madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO....czekanie na wynik IUI m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, stymulacja do IVF ,18.03.wizyta ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, wizyta 21.03 nikol4, 32, na razie wszystko ok, czekanie na @ aby zrobić badania bkasia- 4 kwietnia wyciszacz słoneczko11, 30lat, 3 lata starań, niepł.męska,5 iui, decyzja o IVF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska ja już od 6 lat czekam więc teraz mi to nie zrobi różnicy jakby co bo od czterech miesięcy jestem znowu nakręcona i musiałabym znowu od tego odpocząć a po drugie w pracy i u mnie i u M teraz będzie cięzki okres więc o urlopie można zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczko dzięki za dopisanie:) Barbera ale o czym my piszemy, nie będzie żadnego czekania 6 lat to i tak za długo, teraz będziemy czekać 9 miechów na rozwiązanie:)kiedy robisz betę? poniedziałek, wtorek? Ale będą emocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już czekam 6 lat :D bo tyle się staramy z naturalną przerwą na trzy lata :D mam iść we wtorek, ale nie wiem czy nie pójdę w poniedziałek bo jakby coś miało być to na pewno już pokaże a niestety na wynik muszę czekać do następnego dnia bo do Wrocka specjalnie nie pojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pamiętasz kochana jak mi pisalaś sama, że 9 dzień to za wcześnie!? Aleee nawet się słowem nie odezwe jeśli pójdziesz w poniedziałek, bo coś wiem o tym wyczekwianiu:)Lecę na zakupyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pamiętam, ale jak mi powiedzieli, że przy tych wynikach mogę w 10 to w 9 też może coś pokazać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny w ten sobotni pochmurny kurde poranek;) Madziara- tak, ja tez prze IVF, takze jedziemy na tym samym wózku równo, wcz wzięłam pierwszą tabletke anty:) Barbera-to czekamy z Tobą do wtorku na DOBRE wieści! Liska-kiedy bedziesz mogła przyjąć te mrozaczki bo się troche już pogubiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana podjedź do wrocka w poniedziałek i zrób!!:) to już będziesz wiedzieć:)Możesz np zrobić w diagnostyce i będziesz miała wyniki w internecie więc nie będzie trzeba czekać na miejscu hehe:) Ja się już nie mogę doczekać:) Oki nie nakręcam Cię więcej, uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi się nie chce znowu ponad 100 km jechać w jedną stronę tylko po to żeby oddać krew :( a po drugie od środy coraz bardziej odczuwam efekty przestymulowania dzisiaj to już ciężko mi się oddycha bo żołądek mnie boli jakby mi ktoś go poobijał (chociaż nie wiem czy to żołądek) podbrzusze jak na okres i ogólnie niezły badzioch mam :D a droga do Wrocka to droga tysiąca dziur i jadę tam jak przez mękę więc wolę zrobić u siebie i poczekać ten jeden dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbera my też mamy 100kl do wrocka nie mieszkasz może blisko Głogowa bo jak tak to u mnie w przychodni są wyniki w ten sam dzień!!!Wiem że jesteś na dobrej drodze uwierz mi codziennie odieram nie jeden wynik!Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donatko jestem z Leszna więc bliżej mi do Głogowa niż Wrocka, a możesz mi podać adres laboratorium to pogadam z moim M czy czasami nie jedzie do Głogowa bo często tam bywa . No widzisz Leszno większe a jednak dziura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie możesz zrobić a my zanosimy do laboratorium bo tam są kolejki a po co masz czekać.ul kościuszki 15a GeriaMed usługi pielęgniarki i położnej dam ci moj num.prywatny na meila bo poco masz szukać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę jaka organizacja:) messi czekam na kolejną @ powinna przyjść koło 12 kwietnia, ale po nieudanym transferze często się opóźnia więc nie wiem jak to będzie. No i koło 10dc mam się udać do kliniki w celu dalszych ustaleń. czyli w następnym cyklu będę rozmrażać dzieciaczki. Z tym majem w opisie się troszkę rozpędziłam, potem to zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donatko dziękuję bardzo, ale jednak mój M nie jedzie w tym tygodniu do Głogowa bo ma dużo zaległości przez te urlopy i jednak zrobię u siebie :D ale dobrze wiedzieć na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurna faa!!! Masakra z tymi sześcioraczkami, ciekawe czy ona kiedyś wróci do formy po takiej ciąży! Barbera ja często przez Leszno przejeżdzam w drodze do kolegi nad jeziorko, więc będę Cię brzuchatko wypatrywać po drodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liśka czy twój M jak odbierał badanie nasienia w Invi Medzie to miał konsultacje z Andrologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój robił u Zagockiej nie w Invimedzie, nie miał konsultacji z andrologiem, posłałam jego wynik do eksperta z bociana jednego, potem drugiego na innej stronie, każdy powiedział, że tylko ICSI, potem dr Siejkowski to potwierdził. Narazie nie doszukuję się przyczyn naszych niepowodzeń, przyczyn jego obniżonych wartości nasienia może być mnóstwo, powiedzialam sobie, że jeśli z naszych mrozaków nic nie wyjdzie to przebadam wszystko co tylko możliwe u siebie i u niego ale narazie odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozpaczona właśnie w Boszkowie mam domek i niestety drogę nam zalało i pewnie tak szybko nie zejdzie, ale uwielbiam tam jeździć od małego każde wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arita dzisiaj trzymamy za ciebie kciuki :D daj znać jak będziesz po :D jak się czujesz i jakie wrażenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo ale harcorde z takim brzucholem chodzić;) aż mnie zabolało wszystko;) Arita- czekamy na relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny nie wytrzymałam i wysłałam M do apteki i zrobiłam test i wyszły mi dwie kreski, ale ta druga blada ale dobrze widoczna czy to może być już to co myślę ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz kochana przygotuj się na wysoką bete i piękne biźniaczki!!!ja mam siostre bliźniaczke i super sprawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję ci Donatko :D bliźniaki to moje marzenie, ale będę się cieszyć jak potwierdzę bete bo nadal jestem szoku :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×