Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Kamkrzem ja już też po. W niedzielę miałam transfer dwudniowych niestety zarodków 4A i 2C więc szału nie było, a i optymizm mój zmalał do ZERA :( A na dodatek jestem przeziębiona i test w poniedziałek to tylko formalność :( Ale jak dziewczyny piszą w cuda trzeba wierzyć, więc i u mnie iskierka jeszcze si e tli:) M84 piękny wynik i ja też trzymam mocno kciuki!!! Irewen co u Ciebie? Napisz proszę ❤️ Pozdrawiam Was Wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch w cuda trzeba wierzyć bo u mnie było podobnie: dwa zarodki B i C. Uda się trzeb być dobrej myśli. M84 no no całkiem nieźle u Ciebie kciuki zaciśnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch120ja też kochana jestem przeziębiona jestem na L4,ja mam testowanie w środę ,musimy być dobrej myśli mi podali 3 zarodki bo nic już niestety nie zostało do mrożenia a ten 3C słabiutki,ale tak jak napisała maria2510 cuda się zdarzają :) Dziewczyny dzięki ze trzymacie kciuki kochane jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 3mam kciuki za udany transfer :):) Monch za ciebie też trzymam kciuki. Znam z forum jedną dziewczynę, która też była przeziębiona podczas transferu, miała wysoką gorączkę i się jej udało, jest już mamą prawie 4miesięcznej córeczki; także głowa do góry, uda się :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch czemu odrazu przekreślasz powodzenie transferu?Przypomne Ci,że ja też zachorowałam po transferze, a mimo to test był pozytywny,także się nie załamuj.Życzę Ci zdrówka i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) mam pytanie to tych, które robiły badania na ul. Powstańców. Ile czeka się na wyniki? Mam wizytę w sobotę o 11.20 i mam przyjść z wynikami. Wiem, że można wyniki odebrać telefonicznie, ale nie wiem czy muszę już o 8.00 zgłosić się na badanie czy mogę trochę później. Ile wy czekałyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyczka,najlepiej jak pojedziesz na badanie ok 9,bo w sobotę jest krótko czynne laboratorium.Próbki są zbierane do ok 9:30 i jak przyjdziesz po tej godzinie to już mogą się nie wyrobić z wynikami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Sylwia :) a powiedz mi czy to ja muszę dzwonić po wyniki, czy oni dzwonią do Polmedisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyczka laboratorium samo dzwoni do Polmedisu, nie musisz się niczym martwić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola78
Witajcie w piątek 14 miałam transfer w Polmedisie może któraś z Was też miała w ten dzień, razem zawsze rażniej czekać na wynik BHCG .Pozdrawiam ;-) ;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofijka7
witam, pomożemy parze , która nie może zajśc w ciąże, jesteśmy po in vitro, mamy 2jkę wspaniałych dzieci i raczej nie planujemy więcej a w klinice we wrocławiu mamy zamrożone jeszcze 2 zarodki.Kontakt 505 130 189 lub meil nosferatu81@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch120 jak się czujesz??trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wysoką Betę:) Ja od wczoraj odczuwam ból w podbrzuszu troszkę powiększył się brzuszek i mam tkliwe piersi,zaczynam pomału szaleć,a do środy jeszcze troszkę czasu,tak bardzo chciałbym ,aby nam się monch120 w końcu udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola 78 witaj:)Będę trzymała kciuki za testowanie:) M 84 i Monch,nie mogę się doczekać Waszych testów.Życzę Wam pięknych dwucyfrowych wyników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola78
Sylwia0406 dzięki za przyjęcie mnie do waszego grona.Chciałam zapytać po co robi się to hcg w 6 dpt ?i co sądzisz o moim transferze miałam podane 2 zarodki w stadium M oraz B3 i już się nie mogę doczekać testowania zresztą jak każda z nas;-) Kto jeszcze będzie testował w wigilię ;-) piszcie kobietki ;-) pozdrawiam cieplutko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola,oprócz hcg bada się też poziom estradiolu i progesteronu,wyniki decydują o dalszym podawaniu leków. Nie chcę sie wypowiadać o Twoim transferze,bo ja nie jestem lekarzem .Mogę Ci jedynie powiedzić na podstawie historii dziewczyn z forum,że zarodek dobrej jakości nie daje 100% szans na powodzenie transferu i odwrotnie.Życzę Ci z całego serca,żeby Ci się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch doczytałam,że dziś TESTUJESZ !!! trzymam mocno KCIUKI!!! Mam nadzieję,że będzie dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Beta 10 , Jedyne co mnie trzyma od wybuchu płaczu i załamania nerwowego to to, że zarodki miałam 2-dniowe. W czwartek wszystko się rozstrzygnie. Nie mam już siły, a iskierka choć przygasa to nadal się tli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONCH -beta 10 to jest nadzieja moim zdaniem i trzeba ją mieć!!! Czekamy na kolejną bete w srode!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch120 będzie dobrze Trzymam dalej mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch,jeszcze nic nie jest przesadzone więc się nie smuć.Musisz wytrzymać do czwartku w spokoju.Trzymam nadal kciuki,żeby ta 10 sie ponożyła.Ściskam Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, przeczytałam tyko ostanie dwie strony, wybaczcie ale nam deficyt czasu wolnego.chciałam tylko napisać, ze przy transferze to trzeba się modlić o to żeby być przeziebionym, bo ponoć wtedy organizm nie stara się odrzucać zarodka, bo jest osłabionyes, nie wiem ile w tym prawdy, ale wierzę ze dużo:-) m84, monch i inne dziewczynki, moje kciuki mocno zaciśnięte za Wasze powodzenie:-) buziaki dla Was od Lenki, Majci oczywiście ode mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 ja również ciepło pozdrawiam:) dziewczyny czy wy robicie B-hcg czy same HCG na wypisie jest napisane że mam zrobić HCG,ale u mnie w miescie wyniki dopiero na drugi dzień niestety ,jedynie w szpitalu będą wyniki w ten sam dzień,ale tam robią tylko B-HCG nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do polmedisu B-Hcg to jest to samo co HCG ,w laboratoriach ,każdy mówi co innego a ja się tylko stresuje oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 kiedy testujesz?????????? :)))))))))) Bhcg HCG to samo, pewnie w skrocie pisza lub mowia hcg:)))) TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!! kurcze u mnie w miescie to wyniki hcg od razu w ten sam dzien sa, za pare godz doslownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×