Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

hej byłam u lekarza GP w Anglii. Kazał zrobić betę w czwartek i wyszło 67851 następą zrobiłam w poniedziałek i było tylko 89666. Rozumiecie coś z tego proszę o radę bo zaczynam się bać że moje maleństwo przestało się rozwijać. Jutro jade na usg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria spokojnie na pewnym etapie ciąży beta już nie rośnie podwajając swoje wartości na poziomie 66% co 48h, Twój przyrost Bety jest jak najbardziej prawidłowy i nie martw się bo wszystko będzie w porządku a o tym się przekonasz jutro jak pojedziesz na USG:) pozdrawiam serdecznie:) Zobaczysz że miałam rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria,nie denerwuj się kochana.Masz dobry przyrost bety,tylko na początku ciąży to hcg tak galopuje,potem zwalnia ,ale to już wiesz od Galit. Ja Ci podsyłam linka,poczytaj sobie i mam nadzieję,że to ukoi Twoje nerwy. http://parenting.pl/portal/co-to-jest-beta-hcg Zobaczysz,że jak pójdziesz do lekarza to Ci powie,że jest wszystko w porządku:) Daj znac jak po wizycie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziewczynki dajcie znac o u Was???? jak sobie radzicie i jak postępy w działaniach:)) MARIA spokojnie wszystko jest ok! nei wiem po co mialas robic Bhcg bez sensu na tym etapie i beta rosnie o wiele wolniej, wiec Twoja jest jak najbardziej wporządku!!! :*** nie stresuj sie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dziś była punkcja i scenariusz niestety był do przewidzenia, duże pęcherzyki albo pękły, albo były puste i pobrano mi tylko 3 komórki a jakiej jakości to się jutro okaże. Ale i tak jestem pełna optymizmu :) Bo przy jednym jajniku i po dwóch operacjach to i tak wielki sukces! Nie wiem czy M84 miała dziś punkcję bo przed nami wychodziła para z piękną dziewczyną, jak to jest M84 to tylko na okładkę . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Galit tak mi przykro to ja Ciebie owinnam pocieszać a nie Ty mnie. Ale Ty dzielna jesteś. Miałaś racje serduszko bije i jest ok ale angielskim lekarzom nie wierzę i przed wylotem do Polski pójdę prywatnie do polskiego. Monch mama nadzieję że komórki pieknie sie zapłodnia, trzymam kciuki, pisz jak cos będziesz wiedzieć. Sylwia Galit jeszcze raz dziękuje bo od Was to sie więcej dowiedziałam niż od angielskiej pielęgniarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) monch120 ta dziewczyna na okładkę to niestety nie ja:) punkcje mam w sobotę o 11 ,dziś w nocy o 00.30 jadę do szpitala na Pregnyl ,ile miałaś pęcherzyków bo ja mam tylko 10 jak na mój ponoć młody wiek wystarczy ,ale boje się takiej sytuacji jak ty masz że mogą za wcześnie pęknąć o której brałaś pregnyl ,a o której była punkcja ? Kochana wierzę w to że nam się uda Dziewczyny dzięki za wsparcie ,a u was jak to wszystko wyglądało ? chyba zaczyna się stres i przyciągam wszystkie obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maria2510 fajnie że wszystko w porządku,poproszę o bardzo dużą dawkę fluidów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 a miałam nadzieję, że to Ty, ale pewnie Ty też nadajesz się na okładkę bo my wszystkie tutaj zasługujemy na to :) Pregnyl też brałam o 0:30 bo trzeba go podać na 36 godzin przed punkcją. Tej nocy jak jechałam na zastrzyk, to panie w recepcji jak mnie zobaczyły to takie ciekawskie były... ;) wróciłam do domu to się już rozbudziłam i do rana kręciłam się i po spaniu. Powodzenia i nic nie bój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzwoniłam do domu i tabletki doszły. Wielkieeee dzieki. M84 przesyłam same pozytywne fluidki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch Ty nie bądź taka skromna bo Ty pewnie sama też wyglądasz jak Pani z okładki:) Kochana jesli chodzi o komórki to bardzo ładny wynik ja miałam 3 na dwa jajniki. Trzymam kciuki za ładne zapłodnienie:) Maria dziewczyny maja rację nie potrzebnie ten lekarz kazał Ci robić hcg na tym etapie ciąży tylko Cię przestraszył tym wszystkim. Teraz wiesz, że wszystko jest w porządku i ciesz się urokami ciąży:) M84 trzymam kciuki za sobotnią punkcję, słodkich snów w czasie zabiegu:) Buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch 3mam kciuki by komóreczki ładnie się zapłodniły :):) M84 powodzenia w sobotę :) Maria super, że tabletki doszły :) Galit przykro mi, przytulam Cię mocno :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanko na skierowaniu na punkcje napisane jest żeby zabrać długą koszulę ,a może być taka przed kolano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za wsparcie!!!! Jestem w Pl i nie zabardzo mam dostep do kompa.Galit jest mi przykro!! Maria szczere gratulacje . Monch,M84 trzymam kciuli ..Ja transfer mam w pniedzialek...Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 Jak masz ładne kolanka to jak najbardziej :D, chodzi o to, żeby cię troszku przykryła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:)ja już po punkcji pobrano 6 komórek,teraz trzymam kciuki za zapłodnienie monch120 a co u Ciebie słychać,kiedy transfer? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M 84 6 komóreczek to bardzo ładny wynik. Trzymam kciuki za sex na szkle :) A ja nie mam rewelacyjnych wiadomości, ale i złych też nie (mam nadzieję). W piątek przeżyłam dramat, bo zadzwoniłam co z komórkami, a pani embriolog powiedziała, że nie ma dobrych wiadomości, ŻADNA KOMÓRKA SIĘ NIE ZAPŁODNIŁA! a mi jakby ktoś po mordzie dał, bo niestety po wielkości pęcherzyków na ostatniej wizycie czułam, że nie będą dojrzałe. Nie potrafiłam się do wieczora uspokoić i padłam ze zmęczenia wewnętrznego. Ale przykryli pierzynką :) i podobno dojrzały i zapłodniono je przez ICSI. Dziś dzwonili, że dwie się zapłodniły. Modlę się teraz, aby dzieliły się prawidłowo. Jutro jadę na transfer i wierzę, że to nie będzie transfer bo procedurę trzeba zakończyć, by pacjent był zadowolony, ale naprawdę podadzą mi piękne zarodki, choć 2 lub 4 komórkowe. Trzymajcie nadal kciuki, bo akurat mi się bardzo przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch i m84 !!! będzie dobrze!!! trzymam bardzo mocno kciuki za Was!!! Bardzo wierze,że Wam się uda!! Zasługujecie na to!!! Kciiuki zacisniete !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniła pani embriolog,zapłodniły się dwie komórki metodą ICSI,trzy które miały być zapłodnione naturalnie nie zapłodniły się:(dziewczyny czy te trzy również zapłodnią metodą ICSI czy już idą na straty,z tego szoku nie pamiętam co pani embriolog do mnie mówiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 Kochana mam nadzieję, że Twoje pozostałe komóreczki również zostały poddane ICSI i pięknie się dzielą. Napisz kiedy transfer i jak się czujesz. U mnie dziewczyny musi zdarzyć się cud by coś z tego było, ale przecież tak bardzo nas wspieracie a i cuda bywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch120 będzie dobrze zobaczysz,ile dostałaś zarodków , transfer mam jutro są dwa zarodki które ,ponoć ładnie sie dzielą,te trzy zapłodnili ICSI z nich zapłodniły się dwie,jutro będę wiedzieć wiecej,samopoczucie dobre troszkę pobolewa brzusio,ale nie jest źle,od środy chyba pójdę na L4 odpocznę a Ty jak się czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze jedno pytanie:)miałyście pieczenie po luteinie od dziś mi trochę doskwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monch,tu się nie raz cuda działy;)Zyczę żeby i Ciebie taki cud dopadł;) Trzymam mocno zaciśniete kciuki. M84 za Ciebie również ściskam kciukasy,czekamy na Was na ciężarówkowym:) Co do luteiny to ja tak miałam niestety,że mnie tam piekło,no i lepiej nie będzie,a trzeba ją aplikować do końca 3 msc,mało pocieszające prawda?no ale co zrobić:(Najważniejsze,żeby był sens tego dyskomfortu:)Powodzenia zatem:) napiszcie jak tam po transferze,ile i jakie zarodki Wam podano:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po transferze dostałam 3 zarodki 4A,3C, 8A teraz dziewczyny trzymać mocno kciuki w końcu chciałabym popisać na forum ciężarówkowym :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m84 KCIUKI ZACIŚNIĘTE!!!!!!!!!!!!!! Będzie dobrze, wierze w to :))))) kiedy testowanie pierwsze??? monch co u Ciebie?? Ty tez juz po??? czy jeszcze nie, bo sie pogubiłam:))) BUZIAKI dziewczynnki!!!!!!!!:********** ps. Wczoraj mialam wizyte, jestem w 33 tyg i Kubuś waży 2100:) Ma się dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×