Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Witajcie Polmedzianki..gratulacje niska beta. Ja sama szukam wsparcia bo moja beta to 12 w 11dpt i jestem zalamana. Monch przykro mi/ M84 trzymam kciuki iza nikole. tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola78
Witajcie dziękuje Wam dziewczyny wy to potraficie poprawic humor ;-) niska beta gratuluje super obym i ja na trzeciej weryfikacji zobaczyła dużą betę a póżniej pięknie bijace serce ;-) Lilka3 trzymam kciuki oby się twoja beta mnożyła cudownie M84 co tam u ciebie jesteśmy w podobnej sytuacji niech nasze bety sie mnożą będzie wtedy piękny prezent pod choinką JESZCZE RAZ WAM DZIĘKUJE DZIEWCZYNY JESTEŚCIE KOCHANE CZEKAM TERAZ DO WIGILII RANO BETA ;-)OBY WYSOOOOKKKAAAA ;-)POZDRAWIAM BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola78
Monch120 wiem ze zadne słowa nie pomogą ale pamiętaj że jesteśmy z Tobą na pewno następnym razem się uda pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niska beta-powinnaś zmienić nick na wysoka beta;) bardzo się cieszę i z całego serca Ci gratuluję,piękny prezent swiąteczny dla Twojej rodzinki:)Trzecia beta to już formalność;) Lilka-ten wynik jeszcze o niczym nie przesądza,potrzebna jest kolejna weryfikacja,żeby zobaczyć czy poziom hormonu rośnie.Powtórz wynik w poniedzialek i już będzie wiadomo. Na pocieszenie powiem Ci,że tu wśród nas było wiele przypadków,że ta beta taka mizerna na poczatku była, a potem ładnie poszybowała w górę.Trzymam więc kciuki i życzę Ci pieknych cyferk:)Daj znać jak bedziesz miała nowe wyniki. Nicola powtarzasz w poniedziałek? Oj to będzie tych wiadomosci w Wigilię,oby same dobre z magicznymi cyferkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola78
sylwia0406 tak w poniedziałek z rana zmykamy do szpitala robic bhcg ,oby była wysoka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niska beta gratuluje, wynik rewelacyjny :) lilka3,nikola78 trzymam za nas kciuki:) ja trzecia weryfikacje mam wykonać po świętach,ale nie liczę na cud Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska beta
dziękuję wam, dziewczyny za gratulacje, ale ja jeszcze boję sie cieszyć, bo poprostu nie mogę w to uwierzyć, że ta beta tak dużo wzrosła. Cały czas mam obawy, że wtym laboratorium zrobili jakis błąd. W czwartek kolejna weryfikacja i wtedy bedzie wiadomo. m84 - ja miałam takie samo odczucie jak ty. Byłam przekonana, że sie nieudało. Chciałam nawet odstwić leki po pierwszej becie. Miałam wszystkie objawy nadchodzącego okresu, brzuch cały czas mnie boli. Więc kochana, nigdy nie wiadomo, jaką niespodziankę przyniesie los. Trzeba wierzyć do końca. Trzymam za ciebie kciuki:) Zyczę wam zdrowych, radosnych, ciepłych i rodzinnych świat i aby nasze marzenie sie spełniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikola78
Witajcie wpadam tylko na chwilkę aby złożyc Wam kochane życzenia zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia oby nam się spełniły najskrytsze marzenia a zwłaszcza to jedno o które tak walczymy ;-) niech ten nowy rok będzie łaskawszy i przyniesie nam dużo dużo dzieci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja Wam również życzę Wesołych Świąt:) Jutro wpadnę tu na chwilkę zobaczyć jak Wasze bety się mają więc prosze bardzo wszystkie testujace o wpisanie wyników:)Pozdrawiam i ściskam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, życzę wszystkim zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, miłości, pomyślności i nadziei, jak również spełnienia tego najskrytszego marzenia ... :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, życzę wszystkim zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, miłości, pomyślności i nadziei, jak również spełnienia tego najskrytszego marzenia ... :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech te święta tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek. Niechaj gwiazda z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci. Biały puch niech z nieba spada, niechaj piesek w nocy gada. Niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie. WESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNY DLA WAS, DLA WASZYCH RODZIN I BLISKICH :))) ps.czekamy na wysokie bety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę wam zdrowych, wesołych i pogodnych świąt Bożego Narodzenie, niech się spełnią Wasze najskrytsze marzenia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Dziewczynki Wam mija I Dzień Świąt??? ja oczywiście najedzona i nie mam miejsca już w brzuszku :) nie wiem jak Mój Kubuś się mieści, ale wierci się co chwile, więc chyba ok :) temperatura wysoka,że spacerek z psem dzisiaj przyjemny był. Mąz mi uciekł do pracy na nocke, wiec co robie??????? OGLĄDAM KEVINA:PPP hiiihi a co mam robić:D nie będe się nudzić najpóźniej od lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu dalej taka CISZA ................ haloooo?????? tak sie najadałyście,że nie macie sił pisać?? :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Dawno tu nie zaglądałam (ciągle praca,teraz jeszcze mąż przyjechała na Święta to nawet komputera nie włączam) i chciałam Wam złożyć spóźnione ale za to bardzo szczere życzenia Świąteczne i Noworoczne,oby spełniły się Wasze marzenia tak jak spełniły się moje...jedno jest pewne,trzeba mocno wierzyć :-) Trzymam za Was mocno kciuki i często myślę o polmedowym forum bo wiem jak mnie dziewczyny pocieszały dobrym słowem kiedy się nie udawało :-) Buziaki dla Was wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaliczyłam niestety porażkę beta 1,3:(Trzymam kciuki za resztę dziewczyn,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 Twoje wyniki wskazywały,że powinno byc dobrze... strasznie mi przykro:(Trzymaj się dzielnie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M84 wierzyłam, że Tobie choć się uda. Tak bardzo mi przykro :( ❤️ Nie możemy się poddawać !!! Ja nie mogę się otrząsnąć. Stałam się obojętna i nie potrafię o niczym innym myśleć. Nie śpię po nocach. Chyba mnie to przerosło. Nie umiem sobie poradzić. Jestem wykończona i zła na cały świat..... Chyba potrzebuję pomocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monch120 wiem kochana co czujesz też jestem rozczarowana,ale nie poddam się będę walczyć do końca ,badania mam ważne do marce więc do tego czasu będę chciała podejść jeszcze raz teraz czekam na wstrętną @ monch120 musimy wierzyć że w końcu się uda ,myślę że trzynastka w roku 2013 będzie dla nas szczęśliwa :):) Pozdrawiam Cię serdecznie i głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za was wszystkie kciuki i wierzę że się wam w końcu uda...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie tez klapa!!!!!!!!!!! Czy jest dziewczyna,ktorej udalo sie w grudniu?????Pozdrawiam wszystkie i zycze Szczesliwego Nowego Roku.MNIE ROWNIEZ BRAK SIL,STARAM SIE NIE MYSLEC O TYM CO BYLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka, m84,monch- tak mi przykro,ze się nie udalo, wiem,ze to nie latwe i nie bede Was tu jakos pocieszac bo bez sensu. Ja tam wiem jedno,ze uda sie i Wam tak jak wielu parom ktore czy w sposob naturalny czy stymulacja itp cieszyli sie dwoma kreseczkami, wiele z Nas nie wierzylo, ze kiedys sie uda, ale udaje sie, Wam tez tak sie uda!!! Tego Wam zycze w Nowym Roki. Nikola jak Twoja III-ecia weryfikacja bety????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, w NR 2013r. życzę Wam spełnienie tego najskrysztego marzenia jakim jest macierzyństwo. Życzę Wam zdrowia, wiary i nadziei do walki ... Dzis słyszałam, że 2013 rok ma być rokiem płodności, tak więc trzymam za Was kciuki :-) Wszystkiego najlepszego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Wam Życzę Szczęśliwego Nowego Roku, Dużo Radości i Spełnienia najskrytszych Marzeń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam!!! Proszę mi tutaj wchodzić, pisać, zdawać relacje żeby nudno nie było!:) dziś juz 2 stycznia 2013 :)))))))) Jak sylwester Wam minał? My pojechaliśmy do znajomych, posiedzielismy w 8 osob z czego 2 dzieci 1.5roczku i 2.5 roczku i dwa bobaski w brzuszku u mnie i u kolezanki ktora poznalam ale Ona w 22 tc a ja 36tc:) i oczywiscie tez chlopca beda mieli :) wrocilismy o 2 w nocy, fajnie bylo :))) nawet na trzeźwo:P Dzis mozliwe,ze podwioza Nam lozeczko i od razu wozek, podjade zaplacic juz calosc i mam nadzieje,ze dzis sie uda:) Mąz juz sie doczekac nie moze wozka :)) ja tez zreszta:) dzis ide po koszule, klapki, stanik a na allegro zamowilam wszystkie potrzebne mi jednorazowe rzeczy, no i podjade i kupie kosmetyki dla Kubusia. Wlasnie sie skapnelam,ze juz wszedl 36 tc wiec juz lada moment i bedzie Kubuś:) Moja znajoma z Gdyni miala termin na 24.01 , tydzien przedemna a urodzila 01.01.2013 o 2 w nocy- chlopca , bo nie chcieli wiedziec jaka plec i nazwali go Kuba:)) hihi wiec sie smiejemy ,ze beda dwa Kubusie:)) no i sobie pomyslalam,ze Ona urodzila 3 tyg wczesniej i zaczelam sie denerwowac, ze nie mam wszystkiego i nic spakowanego :) Dzis mam szkole rodzenia, byly 3 zajecia przerwy bo Święta i Nowy rok, dzis bedziemy wypelnially wszystkie papiery potrzebne do szpitala ,zeby nie wypelniac ich potem:) Spiąca troche jestem, bo jak Mąż przyszedl z nocki o 7 rano to juz nie spalam i wstalam a teraz siedze i pisze, oczy lecą.... Co u Was????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×