Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Witam dziewczyny :-) Wczoraj nie pisalam bo po powrocie do domku odpoczywalam :-) Trzy komoreczki na cztery sie zaplodnily. Podali mi dwa bardzo ladne zarodki i jeden niestety troche gorszy zostal do dalszej hodowli. 31 stycznia betka. Dziekuje za wsparcie i licze na wiecej :-) Trzymajcie sie cieplo buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito to super wiesci, odpoczywaj w ciepelku no i oby sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohjito to teraz odliczamy dni :) Nie myśl o tym non stop, tylko szukaj wielu innych zajęć :) Czytaj książkę, idź do kina, teatru na dobra komedie - polecam Mayday, jesli nie byłaś ;), do sklepu, na romantyczna kolacje. Na weekend jedzcie sie gdzieś zrelaksować, do jakiegoś fajnego hoteliku w górach :). Cokolwiek, zeby czas Wam szybko zlecial do 31.01 a szczególnie Tobie, bo u Ciebie zagniezdza sie Bąbelek albo dwa ;). Ja przy pierwszym dziecku tez miałam podane dwa zarodki. Do mrozenia nie miałam nic. Ale dzięki Bogu udało sie za pierwszym razem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohijto trzymam kciuki i czekamy na piękną betkę:) A wiecie już czy ktoś jest za dr. Elias?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny :-) Margo poki co dzis caly dzien leniuchuje a potem zobaczymy co bedzie :-) Maz najchetniej by mnie na caly ten czas z lozka nie wypuszczal tak sie boi :-P mam nadzieje ze szybkonten czas zleci :-) Mohjito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dr Elias jest ta pani dr, która wdrażała się do pracy. Dzwoniłam do Polmedis to pani w recepcji podała mi nawet godziny jej przyjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś już był u niej na wizycie jakie wrażenia, a jak Dr.Elias już pewnie mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wwiolettas
Witam wszystkich. Śledzę wasze forum już jakiś czas w poszukiwaniu opinii o lekarzach klinikach... Od dwóch lat staramy się z mężem o dziecko i nic... Dawno powinnam się wybrać do jakiejś specjalistycznej kliniki, ale cały czas to odwlekam. Ostatnio jednak umówiłam się do Polmedis dr Siejkowskiego. Czy któraś z was mogłaby mi o nim napisać parę słów? Szczerze to zastanawiałam się też aby pójść do dr Polaka, sama nie wiedziałam który lepszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Wilolettas obydwaj lekarze sa super.Wiem ze Siejkowski jest rewelacyjny w pobieraniu komorek,Polak glownie laboratorium bo nie przyjmuje codziennie ale obydwaj sa mega doswiadczeni I godni polecenia.Same konkrety, czasem bolesne ale o to chyba chodzi.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Siejkowski robił mi dwa transfery oba się przyjęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Polak jest bardzo konkretny, mówi prawdę w oczy i nie robi nadziei, natomiast Siejkowski jest bardziej delikatny w słowa:) My zdecydowaliśmy się na dr. Polaka, który przyjmuje codziennie, ale popołudniami/wieczorami. Razem z dr Elias robił nam ivf, ale nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wwiolettas i dr Polak i dr Siejkowski to jedna drużyna, także nieważne do którego z nich sie udasz, bo oni i tak pózniej sie konsultuja i podejmują wspólnie decyzje jakie leczenie podjąć u danej pacjentki :). Ja chodziłam do Siejkowskiego i bardzo go polubilam. Jest specyficzny, ale szczery i rzeczowy. Nie owija w bawełnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wwioletas ja zaczęłam się leczyć u dr Polaka(ucieklam z invimedu) i po pierwsze wizycie zrobi na mnie pozytywne wrażenie - konkrety!!! Zauważył na płycie z hsg coś na co nikt inny nie zwracał uwagi a miało wpływ na 3 nieudane inseminacje. To u niego będę podchodzić do in vitro. Bazie jestem na etapie zleconych badan (gdzie wcześniej też nie było to robione...). Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Jak sie czujesz Mohjito?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Odezwali sie z Invimedu,moze w marcu bede wiedziala czy bedzie dla mnie szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Mam problem z lekko wysoką prolaktyną i lekko niskim poziomem tarczycy . Prolaktyna moja wynosi 569,70 mlU/l na norme 72-511 czyli nie za wysoka. Ginekolog przepisała mi Dostinex (1/2 tab. na tydzień ) bardzo dobrze toleruje ten lek. Euthyrox N 25 na tarczyce i kwas foliowy. Czy jest szansa na zajście w ciąże?Staramy się z mężem od 1,5 roku .Lecze się dopiero od 2 tygodni . Bardzo zależy nam na dzidziusiu.Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
Hej dziewczyny jestem tu nowa i mam troche nietypowych pytan Na stronie kliniki jest opiszny program in vitro za darmo jakie trzeba spelniac warunki zeby sie zakwalifikować bo ja z checia podziele sie jajeczkami. Pierwsza wizyte mam 17-go u dr Polaka n Jsstem po10 letnim leczeniu ktore przerwalam 3 lata temu i wzielismy 3 dzieci z domu dziecka. Przyczyna brak miesiaczkowania i zaburzenia hormonalme i olbrzymia otylosc. Teraz jestem w trakcie balonu i w 2, 5 miesiaca schudlam 30kg wiec pomyslalam ze warto wrocic do leczenia i troche sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiiaaa, gratuluję decyzji, fajnie ,że zdecydowaliście się na adopcję, mam nadzieję,że teraz uda Wam się z ivf. Co do programu to generalnie są chyba te same warunki co w rządowym, ale dr Polak mówił,że długo się czeka, nam w październiku mówił o lutym, więc z pół roku na pewno, a nie wiem jak teraz, bo tylko 4 parom w mscu sponsorują, o ile się nic nie zmieniło! Daj znać jak będziesz po wizycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie, bo na pewno wiecie czy zastrzyki, które bierze się do czasu zrobienia punkcji można robić samemu.Z góry dzięki za odpowiedź i pozdrawiam oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina nie pomogę. Jedynie dziewczyny, które miały podobne schorzenia mogą udzielić Ci odpowiedzi. Kassiaa powodzenia życzę :) a w jakim wieku macie trójkę dzieciaczkow ? :) Gość ja robiłam sama wszystkie zastrzyki. A ten na pęknięcie pecherzykow z Pregnylu w pupę to maz mi robił :) nigdy nie byłam w szpitalu czy na izbie przyjęć z tym. Ale w przypadku tego zastrzyku to trzeba wiedzieć w która cześć posladka zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Margo 15 dziękuję za odpowiedź o zastrzykach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny :-) Mohjito z tej strony :-) wrocka czuje sie ok :-). Obajawow jaki takich nie mam. Piersi nadal bola ale to od dawna...jeszcze przed punkcja...Dzis jedynie boli mnue glowa :-| W piatek betuje :-) Wrocka trzymam kciuki za telefon z invimedu...byc moze niedlugo bedziesz miala kolejna szanse :-) Pozdrawiam i do uslyszenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia do zastrzyk do punkcji pregnyl to pielęgniarka powinna robić bo to zastrzyk domięśniowy, jak wypada godzina w ciągu dnia to polmedisie Ci zrobią jak godziny nocne to w szpitalu albo pielęgniarka na telefon. Kassia super, że adoptowaliście dzieciaczki:) jak schudłaś to myśle, że warto próbować, a może jak schudłaś to naturalnie Wam wyjdzie:) nie wiem jak tam u was było z tymi staraniami czy chodziło o Ciebie czy obydwie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak to jest teraz w Polmedisie długo czeka się na wizytę chodzi mi o pary które startują do ivf bez dawstwa, normalnego ivf czy też się tak długo czeka bo kiedyś tego nie było i para decydowała mniej więcej o terminie podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
Hej laseczki. A wiec tak problem lezal oo mojej stronie. Mam teraz zalozony balon do zoladka i bede go miala jeszcze przez 3 miesiace wiec planuje jeszcze troche kilo zrzucic . Nanaturalnie nie licze bo przez ostatnie 3 lata nie miesiaczkowala . Teraz jak schudlam to miala 2 @ cylk wyszedl 68 dn wiec troche duzo moja gin dala mi skierowanie na badania hormonalne zeby nie placic i kazala brac teraz luteine od 15 dc przez 10 dni zeby jeszcze pprzed 17 zrobic komplet hormonow nie bede miala tylio amh ale jysle ze na pierwsza wizyte prolaktyna progesterol lh i estrogen i tsh i fsh t3 i t4wystarcza. A co do dzieciakow to 1 mam adoptowane synka ma 6 rok i stenoze pnia plucnego, i 2 w rodzinie zastepczej corka ma 7 ro i jest bardzo chora ma fas maloglowie i wiele innych oras syna 13 lat z zaburzeniami psychicznymi . Wzielism dzieci ktorym zadne fundacje nie dawaly zadnych szans. Corka jak zabierakismy ja z dd byla warzywkiem (2, 5 l) a teraz zasowa do zerowki. Mam nadzieje ze uda sie zakwalifikowac na ten darmowy program bo w innym razie nie bede mogla sobie na to pozwolic bo z finansami przy chorych dzieciach trosze ciezko. Pozdrawiam trzymam za nas wszytkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Kasiaa, podziwiam za determinacje I odwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito, myslalam dzisiaj o tobie.Daj znac jak tam betka.Ja Nadal czekam.Juz nie wazne czy to bedzie Polmedis czy inna klinika.Obym nie czekala dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiiiaa Ty to jesteś silna babka, trzymam kciuki za Was! Wydaje mi się tylko,że AMH to takie podstawowe badanie i tak dr będzie Ci kazał zrobić, więc może uda Ci się zrobić wcześniej przed wizytą. Mohijto czekam na dużą betkę, rozpocznij dobry rok dla naszych staraczek!:) A jak dziś dzwonię do Invimedu umówić się na wizytę, chcemy zobaczyć jak tam spojrzą na nas świeżym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie nie dziekuje dziewczyny....mam nadzieje ze jutro bede mogla to zrobic :-) sa chwile ze jestem spokojna a sa takie ze mam stracha :-( Kasia....podziwiam :-) Psioszka tylko nie zapisuj sie do lekarki tam bo dziewczyny niektore bardzo na nia narzekaja. Jak cos to pisz sie do dr Gizlera (niestety nawet miesiac sie czeka) albo do dr Zorawskiego :-) powodzenia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×