Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość wrocka
I jeszcze jeden kop w d jakby bylo malo ostatnie 2 zarodki ktore byly odmrozone z tymi do transferu poddaly sie w 4 dobie I nie dotrwaly do stadium blast.Nowy rok zaczal sie fantastycznie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocka bardzo mi przykro :-( głowa do góry zobaczysz ze jeszcze wszystko sie ułoży :-) trzeba wierzyc ze bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Pozostal zal I smutek I kupa lekow.Ale sie nie poddam.Bede walczyc do 40stki na tyle ile finanse i zdrowie mi pozwoli.Mam cudownego faceta i musze dla nas dac rade.Kochane starajace sie jak ja od 4 lat walcze,padam i wstaje z mysla ze nastepnym razem sie uda.Ten mial byc ostatni.Widocznie nie bylo mi pisane zostac mama w styczniu.Oby znalazl sie Dar dla mnie ponownie od kobiety ktora wie co to bol i instynkt macierzynstwa az boli.Mimo porazki dziekuje za szanse tej ktora mi ja dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrocka trzymaj się!!wierzę, że sie uda następnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak ma na nazwisko Pani dr za Dr.Elias fajna jakaś znacie ją? Czy ona ma doświadczenie w leczeniu bezpłodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Gosc,nie pomoge w tym temacie Bo ja od lat kilku chodze do Siejkowskiego I Polaka (mimo moich niepowodzen polecam).Z kolei ja mam pytanie do was apropos Histeroroskopii.Lekarz mi zasugerowal ze warto by bylo zrobic.Czytalam troche na necie ale ciekawa jestem waszych doswiadczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohjito, ja sie czuje rewelacyjnie :). Gdyby nie ruchy to zapomnialabym, ze jestem w ciazy - naprawdę. Nad imieniem sie jeszcze zastanawiamy. Zaczęłaś juz stymulacje ? Pisz, pisz jak Ci tam idzie :) Ja AMH miałam 0,4... Wrocka bardzo mi przykro :(. Ale cieszę sie, ze sie nie poddajesz - to prawidłowa postawa przyszłej mamusi! Uda sie w końcu - zobaczysz :) Co do histero... to nie pomogę Ci, bo ja tego nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam tylko laparoskopie, ale też nie robiłam jej tutaj, więc nie wiem. My na razie odpuściliśmy po tej nieudanej próbie, w kwietniu podejdziemy do II ivf u dr. Polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocka strasznie mi przykro :( Jedynie mogę sobie wyobrazić co czujesz . Trzymaj się mocno kochana i nie poddawaj się. Takim jak my musi w końcu się udać :) Margo to świetnie że tak fajnie znosisz ciążę :) Życzę już takich chwil do końca :) U mnie dziś 6 dzień stymulacji :) Kompletnie nic nie czuję...tak jakbym się nie kuła :P No może ciut po Fostmonie boli mnie miejsce wkłucia a tak to wszystko oki. W poniedziałek mam pierwsze podglądanko i już się nie mogę doczekać choć też bardzo się boję co tam lekarz zobaczy hmm... psioszko ja już zaciskam mocno kciuki za kolejne podejście. Odezwę się jak będę miała jakieś wieści :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to będzie na wzór TLC, ale na TVN bo na TLC oglądałam wszystkie odcinki fajny dokument mam nadzieję, że będzie nowa edycja, ale jeżeli TVN chce wyprodukować to super bo więcej ludzi ogląda. Ja podchodziłam dwa razy do IUI i dwa razy do IVF i mam córeczkę, ale odcinki super bez łez się nie obyło :) Dzięki takim programom może zmieni się zdanie niektórych ludzi co do in vitro. Brawo za pomysł:) nareszcie coś mądrego w telewizji puszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma już roczek i jest tak fantastycznym dzieckiem, że jak sobie pomyśle, że mogło by jej nie być:( Wszystkim kobietom, a zarazem parom życzę dużo siły i cierpliwości co jest często trudne bo porażki bywają i po każdej trzeba się podnieść chodź nie jest to łatwe jak same wiecie moje drogie. Życzę Wam wszystkim upragnionego szczęscia w roku 2014r. a jeżeli nie tym to w następnym dla Was szczęśliwym. Szczęśliwa Mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito dzieki wielkie i trzymam kciukasy za poniedzialek oby wszystko bylo dobrze.ja wybieram sie w krotce na to badanie wewnatrz maciczne, moze faktycznie cos tam siedzi i nie pozwala zarodkom na dalszy rozwoj.z tego co czytalam to zabieg jest bezbolesny i trwa kilkanascie minut.troche sie boje co tam znajda ale jak trzeba to ide. Mohjito a jakim protokolem idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkaa
wrocka co chcialabys wiedziec na temat histeroskopii?? ja mialam to badanie w narkozie jest robione..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Aneczka,glownie zalezy mi na info jak dlugo trwa rekonwalescencja po i jakie badania trzeba zrobic lub miec przed zabiegiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkaa
Wrocka rekonwslescenja byla u mnie krotka bo na drugi dzien juz poszlam do pracy..ale jezeli bedziesz potrzebowac to dostaniesz zwolnienie od lekarza. Co do badan to nie przypominam sobie zebym robila anesteziolig robil ze mna wywywiad przed badaniem bo podawali narkoze. Troche mnie bolal po tym badaniu brzuch ale jednego dnia idziesz i tego samego wracasz do domu ja mialam robiony ten zabieg we wroclawiu na pilczyckiej w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny teraz polmedis ma w programie Darmowe In Vitro jeśli odda się innej parze soje komórki, czy przy takiej liczbie jest mozliwe zajscie w ciążę , nie znam się na tym i niewiem co myśleć czy to wogóle ma sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, ta promocja jest już od lata w ofercie, nie wiem jak jest z miejscami,bo tylko 5ciu parom w mscu sponsorują. Na ich stronie masz porównanie z innymi promocjami i programem rządowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanie nie wiem czy któras z Was zechce mi odpowiedzieć.Będę podchodzić 3 raz do in-vitro i chciałam się was zapytać, czy też reagujecie na hormony, ja po nich masakrycznie tyje i nie mogę pozniej schudnąć, boję się juz podejścia kolejnego-wiem że to dla nie których nie problem ale ja się z tym źle czuje:( opowiedzcie jak u was to wygląda.nadmieniam że u mnie dawki są też duże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej gość:) Jeśli chodzi o stymulacje to się niestety tyję trochę ja tak miałam przy dwóch bo najpierw anty, a potem stymulacja tylko, że u mnie było że tyłam 2-3kg, ale w ciąży na początku za pierwszym i drugim razie chudłam, ale może to przez mdłości i mało przez to jadłam. Jeśli chodzi o stymulacje to wtedy nie uważam na to co jem, ale myśle, że jak będziesz jeść 5 razy dziennie w małych ilościach bez słodyczy i innych kalorycznych daniach to nie przytyjesz przy najmniej tak dużo. Nie wiem jak inne dziewczyny bo może nie wszystkie tak mają tylko akurat my:) Myśle, że można przytyć, ale po jakimś czasie się wraca do wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Gosc ja po 3 ICSI tez przytylam.Za 3 razem bralam meeega dawki I wrzucilam 6kg a naprawde malo jadlam Bo malo Co mi smakowalo.Z kolei teraz przy przygotowaniu do transfer sniezynek schudlam az 5kg bo wymiotowalam sporo po tych lekach wprowadzajacych do meno.Wydaje mi sie ze to zalezy od branch lekow i dawek oraz jak organizm je przyjmie.Pomysl ze jak ci sie uda ile wtedy przytyjesz ale chyba warto.Moje podejscie sie bardzo zmienilo od czasu 2giej porazki.Teraz rozstepy,kilogramy sa na ostatnim miejscu ale rozumiem twoje obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedź, to dołuje próby nie udane brak sił na następne, i jeszcze te kilogramy:(podchodzimy z mężem do 3 in-vitro myślałam że po drugim już nie podejdę ale człowiek ma w sobie więcej siły niż mu się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana trzymamy kciuki,aby się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje że tym razem się uda,każda z nas jest w takiej sytuacji , trzymam za wszystkie kciuki również.Przede mną znowu antyki hormony zmiany nastrojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny u mnie było tak, że przy każdej IUI tyłam, ale po każdej przerwie wracałam do wagi, przy pierwszym IVF nieudanym było to samo wracałam do wagi po drugim udanym przytyłam, a na początku ciąży schudłam bardzo, pewnie to hormony i woda się zbiera. Myśle, że to wszystko jest chwilowe, chyba, że stymulacja jest co miesiąc to są efekty tycia dlatego warto moim zdaniem robić przerwę chodzi mi nawet o same cykle kiedy dziewczyny mają tylko stymulację by zajść w ciąże czy IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale później w ciąży też przytyłam, ale po porodzie spadło w ciągu 5msc i znowu szczupła jestem i nie widać bym była kiedyś w ciąży, także głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ja przechodzilam I przechodze znowu rozne fazy.Od zalu,kilogramow po zlosc I strach.Gosc zycze Ci sukcesu z calego serducha.Ja jeszcze 4dni temu mowilam 5go razu nie bedzie a teraz blagam Boga o to zeby juz ten 5 raz sie zaczal.Psioszka jak tam usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam 4kg podczas stymulacji, ale pewnie przez to,że przed rzuciłam fajki. Teraz mam już -6kg, więc jest ok. Wrocka do lekarza się jeszcze nie wybrałam, zdecydowaliśmy,że pójdziemy na wiosnę, wtedy kiedy zaczniemy podejście nr 2. Na razie próbujemy naturalnie i wzmacniamy się naturalnymi lekami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×