Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość nina999
espaniola daj znać tylko jak tam po badaniu :) i zagladaj tu czasami aby nam starającym się dodać trochę otuchy i nadziei ze komuś się udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luminositi
Hej, dziewczyny dawno nie pisałam, ale mimo to często tu zaglądałam i czytałam co u was. Piszę bo widzę, że teraz ciężki okres na forum - chce żebyście wiedziały, że mimo że jest trudno i czasami na prawdę brak sił to warto. Ja właśnie 10 lipca byłam na pierwszym genetycznym badaniu i wszystko w porządku, dzieci rosną i są zdrowie - mimo ogólnemu szałowi w TV na temat in vitro. Ja starałam się ponad 5 lat milion branych leków, próby takie i inne, później ta hiperstymulacja udało się, dzisiaj oglądam filmik z dwoma dzidziusiami w moim brzuszku i was ta chwila spotka, tylko musicie ufać przede wszystkim sobie, że nadal jesteście kobietami w 100% wartościowymi, że to tylko dłuższa droga do szczęścia które na pewno was spotka. Ja cały czas trzymam kciuki. Powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestemzła na caly swiat chcialam tylko zapytac o przypadek ale widze ze tu krąg zamknięty przepędzacie kolejne nowe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny może piszcie pod jakimiś nikami bo to bez sensu ani ładu ani składu nie ma. Nie wiadomo która na jakim jest etapie i jaki ma problem. Wiem sama teraz pisze jako gość wyjątkowo ale normalnie pod nikiem To dobra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Espaniola nie daj się przepedzic Zostań z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny! Czy wiecie jak jest z lekami do stymulacji jak podchodzi się prywatnie rozumiem za zabieg, wizyty płacimy oraz badania, ale czy wszystkie pacjentki mają refundację leków czy to zależy od wyników lh i amh bo coś tak ktoś napisał ostatnio na stronie MZ jest określone przy lekach, ale czy każda pacjentka. Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a boicie sie??? ja jestem potworny cykor i strasznie sie boje wszystkiego i panikuje teraz jestem na lekach uspokajających to ja od słabego nasienia meza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna311
czas sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara
Witam po dłuższej nieobecności Gratuluję ciężaroweczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna311
chyba tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
no i nie wiem czy mi sie udało zalogowac to ja ten cykor straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
cos chyba robie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst mi ucielo... Wiec w skrócie Wracam w sierpniu po mrozaczka i chciałam spytać czy był kiedykolwiek taki przypadek za i mrozaki przepadły tzn źle się rozmrozil itp Gratuluję ciężaroweczkom Wrocka co u Ciebie obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
wpisuje pseudonim i haslo i wyslij odpowiedz ale to chyba cos nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
a czy ktorejs maz czy partner byl u urologa-androloga na pastowskiej we wrocku chyba lenartowicz sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianna mi też tekst ucina A na pytanie Ci nie odpowiem bo ja tam nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
bo chyba wystarczy napisac pseudo i podac haslo i juz czy trzeba sie jakos rejestrowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pamiętam bo od kilku lat mam ten nick Ale mam go na niebiesko i nikt nie podszyje się chociaż pode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa21
zarodki 4b i 4c to dobre zarodki? co oznaczaja te cyfry i liczby? Dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Najlepsze są zarodki A później B później C....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa 21
a jakie wy mialyscie zarodki (swieze) tzn kategorie, pisze do tych ktorym sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci odpowiem mimo że mi się nie udało bo miałam wg lekarza super jakości 8 a i 10 a. No ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B też są dobre i się często przyjmują, nie patrz na jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa21
Mi podali te dwa ale w drugiej dobie a z tego co czytalam to zazwyczaj w 3 dobie sa transfery.Juz sama jestem skolowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa21
Szukam informacji na roznych stronach, trafilam na Wasze forum.Transfer mialam u Dr Mrugacza w Bocianie.Wiecie, zawsze cie lekarze pocieszaja ale my same chcemy wiedziec wiecej i szperamy wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Ja mialam zarodki 6 A i 8 A podane w trzeciej dobie .jest ciaza pojedyncza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam klasy B, 8B z tego co pamiętam podane w 3 dobie, niestety nie wyszło. Ale to nie ma reguły. Jak ma się udać to nawet ze słabszymi wyjdzie. Powodzenia! Ja dziewczyny czekam na @, powinna za 2 tyg zawitać. Zrobię wtedy wszystkie badania, m.in kariotypy, na które się czeka 8 tyg, więc podejrzewam,że ok października wystartujemy z kolejnym ivi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×