Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
do nowej - Najlepsze są zarodki A,B i tak dalej...liczba świadczy o tym jak sie podzielił. I spokojnie - dwudniowe zarodki to też duża szansa. Znam osoby które po kliku próbach właśnie przy dwudniowych zaciążyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa21
dziekuje wam za wsparcie i szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Zabralam dzisiaj jednego fasolka ze soba do domu ;( Ale mam nadzieje ze sie uda. Jak przezyc te 2 tyg?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocka, super! To przez 2 tygodnie czujesz się jak ciężarówka, a później już nią jesteś:) Trzymam kciuki,żeby wszystko się ładnie zagnieździło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocko trzymam mocno kciuki za maleństwo :) Jakie miałaś endo? i jakiej klasy zarodek? U mnie trochę się podziało ostatnio. Do trzeciej weryfikacji moja beta była książkowa. W 23 dpt powtórzyłam betę i się załamałam bo wynik po tygodniu z HCG 1790 skoczył zaledwie na HCG 3960. Pisałam sms-a do mojego lekarza o wyniku i odpisał mi że przy becie ponad 1200 przyrost już nie jest liniowy i na usg dopiero zobaczymy co i jak [a wizyta dopiero 21 lipca!!!]. Oczywiście 24 dpt też zrobiłam wynik i wzrosło tylko do 4116. Przepłakałam cały dzień bo wyczytałam że takie zahamowanie może świadczyć o ciąży pozamacicznej albo pustym jaju. zadzwoniłam do lekarza u którego chciałam prowadzić ciążę i na szczęście przyjął mnie bez problemu w ten sam dzień chociaż nie byłam jego pacjentką. Wyjaśniłam o co chodzi i na 20.30 miałam wizytę. Jechałam z myślą o najgorszym...najbardziej bałam się pozamacicznej :( Wlazłam na fotel...dr zaczął badanie...nic nie mówił tylko patrzył...a tam moja dzidzia!! Tętno 110-120, wielkość 3mm. Byłam w takim szoku że aż się popłakałam. Dr powiedział że jak na ten tydzień ciąży wszystko jest prawidłowo. I gdyby nie widział bety to powiedziałby że wszystko jest w jak najlepszym porządku :) Jutro jeszcze raz do niego idę żeby sprawdzić czy wszystko w porządku. A w poniedziałek wizyta w Klinice :) Boję się bardzo bo nie wiem co z tą betą i dlaczego tak zahamowała szybko. Na tym etapie inne kobiety mają już dobrze ponad kilkanaście tysięcy. Mam nadzieję że beta w końcu ruszy. Widok był piękny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psioszko a gdzie będziesz robiła kariotypy że aż tyle musisz czekać? Na NFZ czy prywatnie? ja robiłam w Invimedzie i czekałam niecały miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Mohito widzisz ze wszystko dobrze!!! Mowilam Ci byś poszla wcześniej !! A nie zjadala paznokcie ze stresu :/ a co do kariotypow to my czekaliśmy 3'tygodnie ....i robiliśmy je prywatnie w REXsie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
espaniola będzie dobrze wtedy jak zobaczę że z dzidzią wszystko ok i nadal dobrze się rozwija. beta musi ruszyć bo niestety jej mały przyrost grozi poronieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
O jezusie mohito ja nie robilam żadnych przyrostow i w ogóle nawet teraz nie wiem jaki mam przyrost :/...a krwawisz ? plamiasz itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic takiego espaniola prócz tej bety za niskiej...choć mam nadzieję że jedna ruszyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
No to miejmy nadzieje ze wszystko grac będzie ;) jeśli nie krwawisz itp to musi byc ok a beta to tylko cyferki :) :) ja 3 pierwsze tygodnie niemoglam sobie poradzić z nerwami....:\choc w sumie dotej pory martwie sie o malenstwo:/ ahhhh powoodzenia!!!! A luteina itp przyjmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przyjmuję i to w dużych dawkach 3x1 luteinę setkę i 4x1 duphaston :) eh...po pozytywnej becie dopiero zaczyna się jazda :( wiem ze beta to cyferki ale też jest bardzo ważna w utrzymaniu ciąży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
O jeny to faktycznie dużo tych tabletek :/ ja tylko luteine 2x50 dwa razy dziennie...hmmm no jazda to dopiero sie zacznie :) juz sie zaczela :) zycze wytrwalosci ,później pojawia sie mdlosci senność i w ogóle to tez jest masakra hihi ja czekam do poniedziałku na badania genetyczne i martwie sie tak strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mohjito ale przeżycia :( no niestety beta jest wazna i nie powinna wyhamować na tym etapie :( i jeszcze tętno dzidziusia powinno być szybsze ok 140 uderzeń na minutę. Mi dr powiedział że jak tętno szybkie to dobrze, wolniejsze źle wróży :( Kochana życzę ci jak najlepiej, trzymam kciuki ale nie napiszę ze wszystko jest super bo nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu z tego co mi mówił lekarz to tętno jest ok na tym etapie ciąży. W dzień usg był 5t6d a u wielu osób wtedy nawet serduszka nie widać. Później owszem powinno mieć już 140 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ja mialam endo 9mm, estradiol tez podobno ladny i do domciu zabralam maluszka 8b. mam taka nadzieje ze sie uda ze az mi siebie zal czasami.Przelezalam caly dzien.Tak na wszelki wypadek no i pakuje w siebie takie dawki lekow ze mysle sobie ze musi sie udac! Szczerze w to wierze. Mohjito, ja tez bym ryczala jak bobr gdybym widziala takiego orzeszka na ekranie! nie martw sie na zapas, udalo sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Mohjito a powtarzałaś bete? Może w labie się pomylili, oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Mohjito odezwij się z dobrymi wiadomosciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjitoo
Nina dziś powtórzyłam i ruszyła :) z 4 tyś na 6200. Wczoraj też byłam na usg i maluszek urósł, tętno ma już 140. Mam nadzieję że siłacz mój da radę :) w poniedziałek wizyta w Klinice i już się boję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjitoo
wrocko mocno zaciskam kciuki za powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej co Taka cisza dziewczyny mohito czekamy na wieści od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z opóźnieniem dochodzą do mnie posty widzę Mohito super ze jest ok Wrocka jeszcze Ty daj znać jak się czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie róbcie znów zamkniętego kręgu dziewczyny Espaniola co u Ciebie tez daj znać Odpowiadajcie na pytania w miarę możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjitoo
gościu co u mnie pisałam dzisiaj posty wyżej ;) hmmm....nie czuję aby tu był jakiś zamknięty krąg ;) nie jestem z Polmedisu a jednak mnie stąd nikt nie pogonił jeszcze :P a jak ktoś pisze pod Nickiem gościa...to może dlatego ktoś inny nie zwaraca na tego kogoś uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Ja czuje sie dobrze, zero objawow, bolu podbrzusza.Kompletna cisza co mnie przeraza.Pytanie do ciebie Mohjito, od ktorego dnia pt zaczzelas plamic? Moze ktoras z Was miiala jakies objawy ktore wskazywaly by na implantacje maluszka? Podzielcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Ja mialam takie objawy jak na okres 4 dni po transferze albo 6 dniu...ale to byl strasznie mocny bol...i wtedy wiedzialam ze sie chyba udalo:) bo po 10 dniach zrobilam test:) trzymam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara
Mohito pytam ha tez mrozaczka będę miała czy one też mają jakiś podział na klasy ? Coś w tym stylu? Jaki Ty miałaś i ilu dniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dzieki Espaniola, ale plamien nie mialas jak Mohjito? bo czytalam na innych forach ze to czesto sie zdarza.U mnie tak jak pisalam cisza.Bol lekki sie pojawia ale to chyba po zastrzyku progesteronu bo zrezygnowalam z Lutki po ostatnim uczuleniu.Jeszcze 10 dni do testu>Zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Madziara, mrozaczki tez maja klasy.Po liczbie sa zawsze dwie literki wiec wiadomo ze to mrozak np 6AA itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×