Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość wrocka
Przynajmniej ja tak mialam przy krio, moze sie myle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psioszka
Hej! Pytałyście o ten termin kariotypów, więc 8 tyg kazano mi czekać w Por.Genetycznej na Klinikach, ale zrobimy jednak prywatnie skoro piszecie ,że tylko 4 tyg. Dzięki za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Ja nie mialam żadnego plamienia ,także bywa to roznie ;) jeszcze 10 dni to raczej żadnego objawu narazie nie będziesz miala ....:/ ale czemu aż Tyle czekac trzeba ja czekalam pamietam z 7 bądź 8 dni i niemialam transferowanej blastocysty :/ niewiem dlaczego tak jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Wrocko ja lekkie plamienie malam dwa dni w 6 i 7 dpt blastki...potem przeszlo i do tej pory nic :-) ale czesto zadna nie ma takiego plamienia takze nie mozna sie tym sugerowac. Tak samo jak bolami jak na @. Przy pierwszym podejsciu zadnych objawow...przy drugim chyba od 8dnia bole @ i bole jajnikow...narobilam sobie wtedy nadziei a nic z tego nie wyszlo. Przy trzecim transferze wlasnie te plamienia, w pozniejszych dniach bole @ i lekka zgaga i sie udalo :-) nie ma na to reguly...sa dziewczyny ktore nie maja zadnych objawow lub typowo jak na @ a jednak sie udaje... Madziara ja mialam podana blastke czyli pieciodniowy zarodek 4 AB czyli jeden z ladniejszych. Klasy sa od 1 do 6 i szesc to oczywiscie najlepszy gdzie cyfra A to takze najlepsza. Nie pamietam dokladnie tych nazw ale wiem ze te cyferki i literki pokazuja Nam jakiej grubosci jest otoczka zarodka. Wiadomo ze czym ciensza tym lepiej :-) Jutro mam oficjalna wizyte serduszkowa i bardzo sie boje co lekarz mi powie o moim malenstwie i tej cholernej becie :-I Trzymajcie kciuki :-) Psioszko gdzie robisz kariotypy? My przy slabym nasieniu robilismy jeszcze badania pod katem mukowiscydozy. Na szczescie u eMka wyszly ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mi kazali robic bete po 14 dniach ale pojde chyba juz w 10dpt bo wiem ze mnie bedzie kusilo.Siedze w domu na chorobowym bo niie chce sie stresowac w pracy I potem miec wyczzuty sumienia.Trzymam kciuki Mohjito daj znac jak tam malenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina999
Mohjito super że siłacz daje radę :) czekam z niecierpliwością na dzisiejszą relację wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Bylismy na usg prenatalne ale maluszek jest z malutki :/no nic trza poczekac ! Pozdrawiam wszystkie panie !! I zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Z maluszkiem wszystko w porzadku :-) ma juz 10,5 mm, serduszko ladnie bije :-) Dr kazal dac sobie spokoj z beta bo szkoda tylko moich nerwow ktore i tak ostatnio zostaly mocno zszargane :-D z usg widac ze wszystko jest w porzadku...dzidzia rosnie, tetno ok. Chyba ja juz tak mam ze moja beta nie bedzie taka wypasiona jak innych...No chyba ze teraz pedzi do gory ale poki co nie zamierzam badac :-P kolejna wizyta juz u mojego lekarza za dwa tygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Mohjito super! :) A chodzisz do Polmedisu na kontrole czy prowadzi cie inny lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Wogole jakos malo sie nowych kobitek udziela na forum, a ponoc w Polmedisie tlumy teraz bo kolezanka chciala do Polaka ale do Dr Elias sie dostala bo nie bylo terminow w najblizszych 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocko przeciez ja nie z Polmedisu a z Invimedu :-) Dzisiaj byla tam moja ostatnia wizyta...Teraz juz moj lekarz bedzie mi ciaze prowadzil u ktorego bylam na tym usg w zeszlym tygodniu. A Ty w Invi..u jakiego lekarza jestes? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Kurcze, zapomnialam, ja bylam u Lachowskiego od poczatku.Wczesniej raz u Gizlera zee wzgledu na nasz przypadek bo pytalismy o dastwo wiec nas skierowali do niego. U mnnie 4dpt, lekki bol prawego jajnika nic poza tym sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
do dr polaka takie kolejki??? my czekamy na wyniki genetycznych i dopiero do dr ale moze sie juz jakos zapisac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa tygodnie do polaka to żadna kolejka :) do dr Gizlera to na pierwszą wizytę czeka się ponad miesiąc - to się nazywa oblężenie lekarza :) 2 tygodnie to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna331
a słuchajcie czy przy inseminacji tez jest stymulacja hormonalna??? i czy w kazdym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
5dpt I zero objawow, juz panikuje ze sie nie udalo.Nic nie czuje oprocz ciaglej sennosci ale to po lekach bo takie skutki uboczne. Aprroppos kolejek do Polaka to moja kolezanka akurat trafila na taki okres ze nie bylo wolnego terminu do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka ta twoja kolezanka ostatnio szła do Polaka czy wcześniej jak przyjmował w srody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara
Dziewczyny dr Polak jest po prostu na urlopie do 30 lipca stąd zapisy do innych lekarzy. Wiem bo byłam na wizycie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Gosc, ona dzwonila do Polmedisu 2 ty temu I mowili ze pierwszy wolny termin za 2 tyg, mooze faktycznie bo jest na urlopie ale tego jej nie mowili wiec poprosu myslala ze takie terminy napiete.Jeszcze wizyta u niego drozsza jest podobno wiec poszla do dr Elias I jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Ja do do Polaka umawiałam się miesiąc temu na wizytę na 6 sierpnia. Koszt 200 zł. Z ceną trochę przegiął nie powiem bo nie jest żadnym profesorem aby aż tyle kroić :P No ale jak trzeba to trzeba :) Dalej nie odwołałam wizyty bo jeszcze mam stracha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dwie setki to faktycznie przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohito czyli będziesz miała po raz pierwszy wizytę u niego? Nigdy jeszcze nie byłaś? Bo to cena gdy się jet po raz pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara tak to miała być pierwsza wizyta u niego w sprawie refundacji :) Czekałam z nią do crio i będę musiała ją odwołać ale jeszcze się bajam :/ Czy pierwsza czy kolejna to cena jest za wysoka według mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Ja chodziłam do polaka i to po podwyżce ceny są takie pierwsza wizyta 200 zl kolejna 120 pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nieźle się ceni :) to prof bierze 200 zł. A polak ma choćby dr med czy tylko lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy doktor czy cokolwiek innego ja dzięki niemu mam dziecko !!! I chyba o to w tym wszystkim chodzi i bym dala nawet 500 jesli bylo by trzeba ,Wiec nie rozumiem tej złośliwości !!! Jeśli Cię nie stać bądź jest to dla ciebie za dużo to idz na rządowy i będziesz miała taniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
profesor czy nie i tak jest rewelacyjny w tym co robi jak i w podejsciu do pacjentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×