Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Gość gość
polak nie ma nawet dr med. studiował z moja znajomą i dobrym studentem to on nie był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty gosciu co masz dziecko to moze zajmij się tym dzieckiem a nie siedz na forum i nie piej peanów na temat człowieka o którym wiesz niewiele. to ci ludzie co tam pracują zrobili ci dziecko a nie on sam jedyny wiec podziekuj również pani Kasi, pani embriolog i innym lekarzom co miałaś z nimi stycznosć a nie tylko jemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa21
Myslicie ze moge zrobic test sikany w 8 dniu po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara
Dla mnie to on nawet wykształcenie podstawowe może mieć. Liczy się skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa21
nie zrobilam bo jutro jest 8dpt i mysle zeby rano zrobic ale sie boje falszywego wyniku.Bete mam dopiero w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa21
oprocz lekkiego klucia w podbrzuszu nie mam zadnych objawow.Pewnie sie nie udalo.Dziewczyny pisza o mocnym bolu brzucha lub o plamieniu a u mnie cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Nowa to jest nas dwie czekajace na testowanie :) Ja to sie nawet kichnac boje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Czy wynik testu sikanego moze byc zaburzony przez zastrzyk z Ovitrellu czy tez zastrzyk ma wplyw tylko na test krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Jesli kazano mi zrobic 1/5 ovitrellu w dniu transferu potem ta sama dawke w odstepie 4 dniowym jeszcze 2 razy to czy sikaniec da wynik wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy becie 890 w 14dpt miałam negatywnego sikańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocka a ty w invimedzie też ivitrelle bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucielo mi Dziewczyny cena za wizytę dotyczy tylko pierwszej która trwa ok 40 minut na której przeprowadzany jest wywiad szczegółowy na temat pacjentki i jej partnera. Nie przesadzać ie ze to za drogo. Ciężko Wam dogodzić. Przecież jak się nie chce to się nie chodzi tam gdzie wg was jest drogo. Czepiacie się tej ceny a porównaj cie ceny smycz zabiegów! !!! I tu juz nie chodzi o 50 czy 100 zł. Polmedis wygrywa. Podejrzewam że to znów ten HELIOTROP miesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np inseminacja w invimedzie OD 750 a tu 650. Może nie zarodków tez różnica w cenie itd itd itd Wiec nie komentujcie juz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wyżej jak już tak porównujesz obie kliniki to porównaj sobie jakość :) w polmedzie jakość nie istnieje. Widziałaś sprzęt tu i tu? chyba nie... I to tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak na marginesie ciekawe czemu tak wielu dziewczynom które podchodziły w polmedisie z marnym skutkiem w invimedzie się udało!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do powyższej wypowiedzi. Przecież nie wszystkie dziewczyny piszą na forum. Skąd wyciągasz tą średnia? ?? Podaj linka ze statystykami. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Wiecie co jak jestescie takie cwane to piszcie pod nicami bo pojezdzac anonimowo kazdy moze ! Sto razy będę powtarzac sprzet nie sprzet liczy sie doświadczenie ! Ja nieodnioslam wrazenia ze jest gorzej lepiej srak owak .liczy sie efekt tak ....w moim brzuszku dzięki zalodze polmedisu rozwija sie moja dzidzia i za to chyba będę wdzięczna do końca życia.a np mohito ma w brzuszku dzidzie z invimedu i czy m one sie roznia? Niczym! I weźcie skończcie porównywać itp bo akurat tu o to nie chodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Espaniola ma rację. Nigdy nie będzie zgodności co do kliniki . A tym bardziej będzie się chwalić tą w której się Nam udało. jak i w Polmedzie tak i w Invimedzie są zarówno porażki i sukcesy. Polmedis jest znacznie mniejszą kliniką więc na pewno w statystykach wypadnie gorzej...co nie znaczy że nie pomaga kobietą zajść w ciążę. Na pewno co można zarzucić dwóm kliniką to to że nie mają bardzo dobrych specjalistów od embriologii a to jest bardzo ważne niestety. O sprzęcie się nie wypowiem bo tego z Polmedu nie znam. Na pewno gdybym miała wracać kiedyś po rodzeństwo komercyjnie to nie będzie to żadna klinika wrocławska a jedynie nOvum w Wawie :) Wrocko jak się czujesz?? Jak samopoczucie? Przeczucie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Mohito a jak samopoczucie ?mdlosci senność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara
To jeszcze ja parę słów wtrące . Ja np uciekam z invimedu bo przy mojej dolegliwości 3 inseminacje u nich nie miały sensu no ale kasę muszą skądś mieć. A wsztstko po to aby dazyc do inv . Poczułam się tam jak skarbonka do rozbicia. Wiec trzeba było się ewakuować. Wrocka Nowa21 co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Hej, pokusilam sie o test sikany wczoraj.Druga krecha blada.Dzis rano tez zrobilam i to samo, druga wyszla ale blada.Albo to po czwartkowym zastrzyku albo cos sie swieci.Sama nie wiem.Jestem zla na siebie chyba ze zrobilam.W poniedzialek ide na bete.Wynik bedzie po poludniu.Dzwonilam do lekarza i ze wzgledu na prace nie bede mogla zrobic wyniku we wtorek iale powiedzial ze poniedzialek moze byc.Oszaleje chyba. Maz odkurza, myje podlogi, targa zakupy.Nie przywyklam do bezczynnosci ale dmucham na zimne :) Wieczorem boli mnie dol brzucha i mam straszne pragnienie.Od srody mam zawroty glowy i mdli mnie.Mam nadzieje ze to nie objawy przestymulowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Albo moja psycha plata mi figle. Ajak wy sie czujecie ciezarowki ;) Nowa jak tam twoje samopoczucie? Jesli chodzi o powyzsza dyskusje to nie pokusze sie nawet o komentarz.Nie ma sensu.Znowu ktos miesza.Gdyby Polmedis odezwal sie w tym samym czasie do mnie to bez zastanowienia wybralabym Polmedis a nie Invimed.Liczy sie dla mnie czas a kazda podjeta proba przybliza mnie do sukcesu i daje nadzieje a przez ostatnie 4 lata nia zyje i jest mi potrzebna jak tlen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Espaniola na razie czuję się bardzo dobrze...żadnych mdłości, czasami tylko zgaga :) Mam nadzieję że tak już zostanie :D Madziara co do twojej wypowiedzi....dodam tez coś od siebie. Ja jadąc na pierwszą wizytę do invimedu jechałam od razu z myślą o in vitro. Nikt an i przez sekundę mnie nie namawiał do inseminacji. Tak więc zależy w jakim celu sie idzie. ja bardzo dobrze wiedziałam że inseminacja nie ma sensu przy złych wynikach nasienia męża. Nie dałabym się nawet namówić na inseminację. Za to moja znajoma która leczyła się w Polmedzie miała u nich 1 IUI i namawiano ją do jeszcze co najmniej dwóch. Ona nie chciała bo stwierdziła że szkoda kasy i czasu. I miała racje bo jej udało się IFV za pierwszym razem i to ciąża bliźniacza :) Także jak się ma jakieś rozeznanie w swoim przypadku a w dzisiejszych czasach dzięki netowi o to nie trudno to jeśli sie nie chce to nikt na siłę do niczego nie zmusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocko nie mam pojęcia czy zastrzyk działa także na sikańca wiec Ci nie pomogę bo ja ovitrelle brałam tylko przed punkcją przy pełnym podejsciu. Ale mam głęboką nadzieję że jednak ta druga kreska to bardzo dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espaniolaola
Ovitrell to hormon hcg i niestety moze byc mylny wynik sikanca...ja bralam tylko ovitrel po punkcji i mowili mi ze wynik moze byc zafalszowany po 8 dniach ....wazny jest przyrost ale trzeba mieć nadzieje bo u mnie nie byl wynik zafalszowany a sikance wychodzily pozytywne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrocka
Dzieki Espaniola za dobre slowo. Naczytalam sie na necie i tez w klinice mi powiedzieli jak dzwonilam ze beta to w tym wypadku 100% pewnosci ale milo bylo chociaz raz zobaczyc 2 kreski mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mohito mi w invimedzie zapewniali ze się uda i tak 3 razy a ja głupia w to wierzyłam No ale było minęło. Teraz myślę inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohjito
Madziara niestety IUIdaje tak naprawde bardzo maly porcent ze sie uda tak wiec to jest duze ryzyko zwlaszcza przy jakims konkretnym problemie. Znam osoby z wrogim sluzem lub nie regularnymi @ i tutaj powodzenie jest duze. W innym wypadku IUI to loteria. Dlatego nawet o niej nie myslalam przede wszystkim ze wzgledu na czas...nie chcialam tracic cykli na cos co wiedzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×