Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

Dzień dobry! Cisza tu nastała niesamowita:) Ale mam nadzieję, że dziś się to zmieni:) Jak tam nasza barberka się czujesz? Susanka i co tą @ ?? Arita daj znać kiedy punkcja i jak tam pęcherzyki! Ja po porannym dłuuugim spacerku i co teraz? Zabieram się za okna!! I muszę psa wykąpać, a to ciężka sprawa;/ Ale dam radę, zabieram sie do roboty, ale na pewno w przerwach będę zaglądać i czekać na Wasze pisanko:) Barbera nie nudzi Ci się na wolnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal nie ma tej....@. Wczoraj dzwoniłam do kliniki . Dziś rano robiłam betę żeby upewnić się że nie jestem w ciąży. Mam zadzwonić z wynikiem i będziemy z decydować co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ciekawe, ale pisałam z dziewczynami i baardzo wielu miesiączka też się kolena opóźniała nawet 38dni trwał cykl, może luteinkę będziesz musiała wziąc to małpa szybciej przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj znać jak z wynikiem, jedno okno umyte( najmnijesze) jeszcze 4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na razie dobrze się czuję, ale na wszelki wypadek od rana już wzięłam nospe bo wczoraj do nocy mnie męczyło no i nerwy :( a nudzę się tak w miarę ale z drugiej strony nic mi się nie chce :D a od rana już miałam gościa a i kolejni się szykują więc piecha odwiedzę jutro :D a taka ładna pogoda, ale dzisiaj odpoczywam i nie szaleje żeby znowu mnie coś nie dopadło. Zastrzyk też już zrobiłam strasznie dziwnie bo dwa mm musiałam odmierzyć i mam nadzieję, że mi to wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susanka to by była dopiero niespodzianka jakby się okazało że jesteś w ciąży:P A nie robiłaś jakiegoś sikańca jak Ci się ten okres juz tyle spóźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale by było... robiłam w czwartek i był negatywny ale sikańce nie są takie dokładne. Właśnie widzę na stronie diagnostyki że moja beta właśnie jest wykonywana:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska w Diagnostyce. Rano oddaję krew a ok 13-14 mam wynik na stronie Diagnostyki. Mam kartę Stałego klienta, jakiś rabat chyba 5% bo za wszystkie badania diagnostyczne płace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Susanka szkoda bo już miałam nadzieję, że wreszcie ktoś tu zaciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda:( teraz razem z Tobą czekamy na @ i na crio:)Napisz co Ci w klinice powiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam polmedzianki :) pogoda piękna , cieplutko no i tak jak " któraś" z dziewczyn pisała wcześniej , brzuszki ciążowe tu i tam , wózki - wózeczki...ach..a u mnie jajka rosną :) , w piątek dowiem się kiedy punkcja...mam małego stresa..:) ale mężyna wraca to stres rozgoni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita to ty masz już pewnie duże pęcherzyki :D dzisiaj 10 dzień stymulacji ? to punkcja może ci wypaść w niedziele? a jak się czujesz ? jajniki dają o sobie znać? pamiętaj żeby pić dużo wody i mało słonych posiłków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Susanka szkoda że nie udało ci się naturalnie zaciążyć :( Arita trzymam kciuki za udaną punkcję :) Ja dopiero co wróciłam z pracy.... taki tam sajgon miałam, że nie wiedziałam w co ręce włożyć :).... jestem styrana a jeszcze robota mnie czeka w domu :)jutro pewnikiem będzie taki sam dzień jak dziś :) całe szczęście że piątek mam wolny to trochę sobie odpocznę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety za dużo zleceń pobrałam do domu i teraz nie mogę nadążyć z terminami :( tak to jest jak się nie umie być asertywnym :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie skończyłam robić obiad :) i idę popracować więc mogę się przez jakiś czas nie udzielać :) miłego popołudnia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźcie sobie, że dopiero skończyłam!okna umyte, pranie zrobione, pies wykąpany, pościel przebrana, łazienka lśni, kuchnia też i podłoga:) Masakra! Kurcze ale będzie trzeba dużo kciuków trzymać za Was dziewczyny, terminy coraz bliżej, Arita jejku to już??Tak wszystkie narzekały, że trzeba czekać i czekać a popatrzcie co się dzieje:) Wiecie co ja kobieta niepracująca a i tak na nic nie mam czasu, ciągle coś! Nie wiem jakbym miała się z tym wszystkim wyrobić pracując:) Chociaż jak pracowałam to przyznam, że czasu mi na wszystko starczało, i o co tu chodzi:) Ale mam ostatnio słodyczowe dni! cala czekolade naraz potrafię zjeść, teraz siedzę nad drugim bueno! NIe wiem co się dzieje, kiedyś tak nie miałam, boję się, że kg jak wystrzelą w górę to się nie pozbieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska bo to jest zgodnie z prawem Murphego, że im więcej czasu mamy na zrobienie czegoś tym więcej czasu nam ta czynność zajmuje. Ja wiem jak w robocie. Czasem raport i 2 dni robię, a jak mam milion innych rzeczy to i 2 godizny się z nim uwinę. Pomyślcie sobie jak to będzie jak już będziemy mamami. Wtedy to już w oóle trzeba będzie robić wszystko na mega przyspieszonych obrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy to będziemy się śmiać jak mogłyśmy tak długo to robić :D liska nie martw się ja ostatnio też tak długo sprzątałam :) a co do słodyczy to ja też codziennie coś zaliczam i to w dużych ilościach, ale nie długo się wyjaśni czy mogę dalej folgować czy karnet na siłownie sobie zafundować :D ale mi się zrymowało haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera , moje jajka coraz większe , brzuch mnie pobolewa i mam małe problemy z siusianiem :) czuję się jak bania :) a co do punkcji to może być w niedzielę lub w poniedziałek :) ....dziękuję za trzymanie kciuków :). Czytając wasze wypowiedzi , też się nakręciłam sprzątaniem , wysadzaniem krzewów i kwiatów , grabieniem itp. , na jutro zostawiłam sobie okna :) no bo , w przyszłym tygodniu laba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Liska, kawał porządnej roboty odwaliłaś, jak tyle popsrzatałaś, zazdroszcze zwłaszcza czystych okien, ja od paru tygodni coś nie mogę się zebrać w sobie żeby je umyć;) Barbera- Ty jedz, bo potem dzieciaczek(dzieciaczki) wyssa z Ciebie co się da:) Margi77-ja też dziś miałam sajgon w robocie, normalnie nie wiem jak się nazywam, ale przynajmniej czas szybko zleci;) na dodatek poprztykałam się z kolegą z pracy, bo odkąd został zastępcą dyr to mu się we łbie poprzewracało;/ Arita- również 3mam kciukaski za punkcję:) będzie dobrze:) Susanka jak też czekam na @ (tyle że przede mną jeszcze długa droga)a tu jak na złość nie widać jej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już jestem.... :) porobiłam co miałam zrobić i mogę w końcu odpoczywać :D ja to planuję ( jak się jeszcze cieplej zrobi ) trochę pobiegać dla kondycji :D .... trzeba zrzucić trochę kilogramów :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochana teraz sobie szoruj bo później tylko odpoczynek :D jeszcze trochę się pomęczysz z tymi jajkami, ale będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aritaaa, moja działeczka też wymaga odświeżenia po zimie, może u mnie też poprzesadzasz i pograbisz bo ja do tego reki nie mam heheh:) A co do jajeczek to pij wodę, ja jak siusiu było ciężko zrobić to cała butle wypiłam i na prawde było lepiej:)Ale, że Ty masz jeszcze siłę tak pracować z takiiimi wieeelkimi jajami??Brzusio nie boli? Messi, tak to właśnie jak się wyżej sra niż dupę ma:)nie znoszę takich patafianów! Margi77 bieganie to fajna sprawa, sama też się muszę kiedyś zabrać, a w parku jak jestem z psem to jak isę zaczyna wiosna sami biegacze wychodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska25 ja już w tamtym roku biegałam, ale letnim wieczorem nie dawałam rady, bo było strasznie duszno a gdybym chciała pobiegać rano to musiałabym wstawać o 3,30 bo o 5,15 wyjeżdżam do pracy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×