Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

dobrze się czuję jajniki lepiej i czasami takie lekkie uczucie jak na @ i dzisiaj też coś mnie zakuło w środku, a zabieg wygląda tak, że najpierw pokazują ci wyhodowane komórki, ty decydujesz ile i jakie, później na samolocik, wziernik, rurka i wprowadzają w specjalnym płynie te jajeczka i trzeba leżeć jeszcze jakieś 10 min i strasznie się siku już chce bo to na pełnym pęcherzu trzeba robić :D i koniec do domciu, dostajesz wypis ze zdjęciami komórek i recepty na kolejne leki , ale to już groszowe sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to spoko, to juz nie brzmi tak strasznie jak sama punkcja:) ale ale skad wiadomo ktore i jakie wybrac komorki:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym się teraz nie martw bo my np. nie mieliśmy wyboru i wszystkie nam podali a jakby co to doktorek wszystko powie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jakas psychiczna jeste, jeszcze trochę czasu zanim bedzie ta punkcja i transfer, a juz panikuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak ty jesteś psychiczna to reszta też bo każda z nas chciała wiedzieć co ją czeka :D pytaj co chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem czy to ma znaczenie ale mam podwyższoną tempkę do 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. nie wiem ale myslę że to dobry objaw, zarodek Ci się w brzuszku zadamawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera trzymam kciuki,super że jestem tu z Wami. Ja 4 kwietnia dopiero mam dostac zastrzyk na wyciszenie , a już myśle jakto będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bkasia będzie dobrze :) ja się najbardziej cieszę z tego, że trafiłam do tej kliniki bo taka atmosfera jak tam panuje to nawet wynagradza porażki :D liska mam do ciebie pytanie bo muszę w środę zrobić sobie zastrzyk z ovitrelle 1/8 ampułki i powiedz mi robiłaś sobie sama? i w co ? bo niewiem czy w brzuch czy w udo ? pewnie jeszcze zadzwonię do nich sie spytać, ale tak orientacyjnie chciałam wiedzieć czy brałaś taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, barbera nie ostałam w końcu tego zastrzyku, po tygodniu od transferu miałam zbadac progesteron, był na poziomie 24, w klinice mieli wielki dylemat czy mam go dostać czy też nie, bo zazwyczaj jak jest wartość poniżej 20 to się go dostaje, a Ty masz wziąć bez badania? wiesz ovitrelle działa identycznie jak pregnyl tylko podaje się go podskórnie, ciekawi mnie strasznie jakie ma zadanie po transferze, być może właśnie podwyższa poziom progesteronu, co pomaga w zagnieżdżeniu, mi go nie podali, a zatrzyk robi się samemu w brzuszek, lecę z psem, potem doczytam całą resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka1983
hej dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki. Mam do was pytanie - czy lekarz rodzinny może wystawić L4 dla kobiety w ciąży, czy trzeba specjalnie do gina jechać?? Ja byłam u ginekologa w środe - ciąza zagrożona- chciał wystawić mi l4 ale byłam już w tym czasie na L4 od lekarza rodzinnego a jak wiecie nie może wystawić L4 do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liska no mi napisali na wypisie ,że 23.03 mam sobie zrobić zastrzyk 1/8 ampułki a 25.03 zrobić wyniki i później zobaczą czy muszę znowu dostać. Może dmuchają na zimne bo to moje jedyne zarodki dorotka jeżeli na L4 ma być, że ciąża to raczej ginekolog musi to wystawić bo wtedy masz 100% płatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w nowym tygodniu! Dorotka 1983, jeśli dałaś zaświadczenie w pracy że jestes w ciąży to nie jest ważne kto wypisze L4, zawsze masz 100% płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozpaczona bardzo dziękuję:) Jeśli chodzi o forsę, to ja wpłaciłam gotówkę na pierwszej wizycie dotyczącej stymulacji, dostałam wtedy zastrzyki do domku, dziś nie bedziecie raczej badane, tylko będzie trzeba wykupić wyciszacz i powiedzą kiedy trzeba go sobie zapodać. mesii 82, punkcja też nie jeste straszna:) kładziesz się na samolociku i jedna osoba Cie okrywa, inna zakłada wenflon, w niego dostajesz troszkę płynu i budzisz się praktycznie na leżance hehe, nic nie boli, nic nie czuć fajny odlot hehe, więc zero strachu:) Barbera tempa ma znaczenie ale poczekaj jeszcze troszkę, zagnieżdzenie jest jak sama pisalaś później a to jest najważniejsze:) Ale to baardzo dobry znak, teraz musisz być księżniczką w ciąży:) U mnie teraz pusty cykl, bez niczego, bez tabletek zastrzyków, zmartwień, troszkę mi jednak tego brakuje, bo miałam świadomość, że coś się dzieje, że coś robię, ale za to mamy cały miesiąc na naturalne staranka, trzeba sobie przypomnieć "świecę" zaraz po hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja byłma dziś rano w przychodni. Za mną w kolejce do pobrania krwi stało 6 ciężarnych. Mam nadzieję, że złapałam jakiegoś wiruska od nich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera, lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....19.03 transfer, planowana beta 1 kwietnia liska25, lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, w maju lecę po mrozaki moha76, lat 34 niepł. męska,rozpoczęte wyciszanie, 25 marca start stymulki zrozpaczona1984, lat26 niepł. męska, na antykach, 21.03 wizyta Susanka lat34 niepł męska.planowane podejście do transferu mrożonych zarodków messii82, lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, potem anty teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na @, decyzja podjęta AZ, wizyta 25.03 Polmed tinaw76 lat 34.wszystko w normie...przed decyzją co dalej IUI czy IVF madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO....czekanie na wynik IUI m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, stymulacja do IVF ,18.03.wizyta ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, wizyta 21.03 nikol4, 32, na razie wszystko ok, czekanie na @ aby zrobić badania bkasia- 4 kwietnia wyciszacz Susanka jak u Ciebie @?? przylazła? Tina i jak decyzja? Madziarka076 co u Ciebie???? Jak wynik!!? Arita jak tam po wizycie? bkasia możesz coś o sobie dopisać do listy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska niestety nie. Czekam i czekam i d... i nic dalej czekam. Do już 40 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zadzwoń do kliniki może mają cosik na przyspieszenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy przyśpieszać. Może najlepiej byłoby żeby organizm sam się wyregulował. Zadzwonię dziś po południu to wszystkiego się wywiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co liska zapomnialam o nim przez weekend i dzisiaj mi się przypomniało o nim :D ale stwierdziłam, że nie będę dzwonić jak coś będzie dobrze to sami zadzwonią , z mojej strony on jest przeznaczony raczej na straty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susanka zadzwon zadzwoń może a nóż coś poradzą, barbera no pewnie, że możesz go spisać powiedzmy na straty, bo narazie nie będzie Ci na pewno potrzebny, chyba, że kiedyś będziesz chciała wrocić po 4 dzidzię, bo z trzema będzie Ci już nudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to, że raczej już się nie rozwinie tak żeby go zamrozić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy poniedziałku!!! ja załatwiłam już sobie wolne na piątkową wizytę :) niedawno wróciłam z pracy i korzystam z wolnej chwili, by coś napisać. Wczoraj nie miałam jak, bo zaczęły się sparingi piłkarskie i byliśmy na jednym z nich ( mój jest ostatnim stoperem ) a potem w odwiedziny do mojej mamy i dzionek zleciał :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny!!! dziękuję liska za pamięć...wizyta piątkowa z wynikiem 5 na 4 , mało pęcherzyków, niski estradiol , dalej zastrzyki , dzisiejsza wizyta 7 na 4 , dalej zastrzyki :) , w środę wizyta i dowiem się czy punkcja będzie w sobotę...nie mogę uwierzyć , że to już!!! tak długo czekałam na cud , że teraz to mnie przeraża a zarazem boję się cieszyć bo już miałam kilka rozczarowań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margii czuję się dobrze staram się nie wsłuchiwać w swój organizm i wynajdować sobie już jakieś objawy , ale wynudzona już jestem :) od jutra zaczynam trochę bardziej aktywny dzień tzn jakiś spacer zaliczę z koleżanką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arita, no widzisz jak ten czas szybko leci:) czekamy na dalsze relacje ze stymulacji:) Barbera teraz pogoda sprzyja spacerkom:) Ja byłam z psem chyba z 1,5h w parku:) A mi się tak dłuuuuuży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×