Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ania172

niepłodnośc ... POLMED Wrocław

Polecane posty

nie martw się mój M tak o mnie dba że mi moje ulubione michałki przyniósł i pół paczki zjadłam :D teraz to kiełbaska na przegryzienie by się przydała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera w krótkim protokole nie ma zastrzyku wyciszającego. Są leki antykoncepcyjne następnie @ i zastrzyki najpierw jeden a potem dochodzi drug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera najpierw dostawałam Decapeptyl a po kilku dniach Menogon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co rozmawiałam z doktorem to krótki protokół nie jest dla pacjentek młodych i dobrze stymulujących sie. W polmedzie dziwili sie ze zrobili mi krótki protokół w poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wyciszanie zawsze jest . A o Poznaniu mi nawet nie wspominaj bo mi się nóż w kieszeni otwiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poznaniu z krótkiego miałam 16 zarodków ale gorszej jakości a w polmedzie miałam 9 lepszej. W poznaniu nawet sie nie zastanawiali zrobili na szybkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki przyrostu były rewelacyjne szkoda ze do tej pory nie wyszło ale jestem pozytywnie nastawiona ze będą bliźniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno ci się w końcu uda :D i trzymam mocno kciuki za to w końcu jesteśmy w dobrych rękach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W polmedzie jest dużo lepiej niż poznaniu. Do każdej pacjentki podchodzą indywidualnie. Atmosfera podczas wizyt, punkcji i transferu jest super. Wszystkim nam sie uda musimy być wytrwałe i wierzyć. Za was dziewczyny trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ata ty miałaś już transfer bo nie znalazłam cię w tabelce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisałam sie ale jakoś mnie przypadkowo wycięto. Ja teraz biorę leki antykoncepcyjne. 21.03 mam wizytę i dowiem sie dokładnie kiedy ten zastrzyk wyciszający. Ja miałam robione in vitro w 2009r w polmedzie a wcześniej w poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbera, lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....16.03 punkcja liska25, lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, w maju lecę po mrozaki moha76, lat 34 niepł. męska,rozpoczęte wyciszanie, 25 marca start stymulki zrozpaczona1984, lat26 niepł. męska, na antykach, 21.03 wizyta Susanka lat34 niepł męska.planowane podejście do transferu mrożonych zarodków messii82, lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, potem anty teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na @, decyzja podjęta AZ, wizyta 25.03 Polmed tinaw76 lat 34.wszystko w normie...przed decyzją co dalej IUI czy IVF madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO....czekanie na wynik IUI m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, stymulacja do IVF ,18.03.wizyta ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, wizyta 21.03 Mam nadzieję, że już nikogo nam nie brakuje, jakoś niechcący poznikały niektore osóbki:) Barbera ja siostry też jeszcze nie mam:) jak narazie jesteś jedyną realną kandydatką heheh:) Jutro już pewnie będziesz wiedziała kiedy transfer:) Zrozpaczona, w zależności od stymulacji może być inaczej ale jak uśrednić czas jej trwania to punkcja będzie przed dniami w których twój współpracownik wyjeżdża, a transfer trwa w całości jakąs godzinę w klinice to może uda Ci się zwolnić z pracy po prostu na jakiś czas. Ja mam dziś kiepski dzień, z emkiem mała wojna, ryczeć mi się chce z byle powodu ahh wracam do szpilek na giewoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara076 ja ciągle czekam na @ a ta małpa jak na złość nie przychodzi. Jak w końcu zaszczyci mnie swoją obecnością to dopiero umówię się na wizytę. Potem zobaczymy jak będzie i zaplanujemy transfer eskimosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Tak Margi brakuje mnie, jakoś przez pomyłkę zostałam wycięta:( Cały czas was podczytuję, a sama nic nie piszę ponieważ czekam na @ aby zrobić badania no a z kompletem do Polmedu zastanowić się co dalej. Powiem wam że chciałabym już coś wiedzieć i działać bo to czekanie człowieka dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, to ja cię wklejam :D barbera, lat29 niepł. męska...stymulacja in vitro .....16.03 punkcja liska25, lat26 niepł. męska.I ICSI nieudane, w maju lecę po mrozaki moha76, lat 34 niepł. męska,rozpoczęte wyciszanie, 25 marca start stymulki zrozpaczona1984, lat26 niepł. męska, na antykach, 21.03 wizyta Susanka lat34 niepł męska.planowane podejście do transferu mrożonych zarodków messii82, lat29, niepł męska, oczekiwanie na wyniki genet, potem anty teryiaki lat29 niepł. niejednoznaczna(obniżone parametry nasienia i poskręcane jajowody).......czekanie na cud poczęcia margi77 lat 34.obniżona rezerwa jajnikowa, czekanie na @, decyzja podjęta AZ, wizyta 25.03 Polmed tinaw76 lat 34.wszystko w normie...przed decyzją co dalej IUI czy IVF madziara076 lat 35...wyniki na granicy PCO....czekanie na wynik IUI m84 lat 26...niby wszystko ok,ale dwa poronienia...czekanie na wyniki badań genetycznych Donata27lat 29, brak jajowodu drugi niedrożny liczne zrosty w brzuchu......Decyzja IVF zbieranie funduszy!5lat starań arita lat 36, drożny 1 jajowód po laparo, stymulacja do IVF ,18.03.wizyta ata-13 po dwóch nieudanych in vitro, na antykach, wizyta 21.03 nikol4, 32, na razie wszystko ok, czekanie na @ aby zrobić badania mam nadzieję, że wszyscy są już na liście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ! jak tam dzisiaj samopoczucie w ten kolejny pochmurny dzień :D bo u mnie już lepiej co ma być to będzie :D czekam dzisiaj na telefon z Polmedu ile jajeczek się ostało i kiedy transfer :D myślę, że ok 12 będę coś wiedzieć to zaraz dam znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, nie chciało mi się dzisiaj wstawać, musiałam się do tego zmusić, a wszystko przez to, że położyłam się spać po pierwszej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm narobiłaś mi smaki bo uwielbiam suszone owoce :D szczególnie morele i śliwki :D a ja też bym pospała dzisiaj przy tej pogodzie tylko M mnie obudził na kawkę przed pracą :D a tak mu się podoba, że siedzę w domu że szok, jeszcze będzie chciał ze mnie kurę domową zrobić :D haha chociaż mi to też się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też mój obudził, bo pewnie bym spała do 11 :D a mam małą robótkę do zrobienia dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedzę w pracy i popijam gorącą herbatę bo mi zimno strasznie:( Za lekko się dziś ubrałam stanowczo. Odliczam czas do weekendu:) Jeszcze tylko 7h:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teryiaki to współczuję :( u mnie w pracy też bywa bardzo zimno dlatego nie miałam zamiaru po punkcji do niej wracać tym bardziej, że można mieć temperaturę a wczoraj miałam lekko powyżej 37 a to już telepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Może zaczne od tego, że powiedziałam wczoraj swojej szefowej, oczywiście powiedziałam, że mam jakis problem kobiecy i będę miała zabieg. Powiedziała, że ma nadzieje, że szybko wróce do zdrowia i do nich i że następnym razem mam jej mówic o takich dłuższych nieobecnościach, bo musi zorganizowac zastępstwano i dobrze, że mam już to za soba, a co sobie tam myśli to nie moje sprawa. Powiedziałam również o tym, że w kwietniu będę cześcciej brać urlop bo musze jeszcze zrobić klika badan przed zabiegiem. Wiecie moja szefowa jest dość ostra, sama nie ma dzieci, jest typem kobiety karierowiczki, ale chyba pewnie tego żałuje, ze nie ma, bo czasami jest dość nieznośna, myślę ze to przez to! Wczoraj, żeby się odstresowac bawiliśmy się z mężem w ogrodników, kupiłam piękne donice i sadziliśmy kwiatuszki do naszego nowego M, bo tak pusto jest bez roślinek:-) Jednak dziś mam kiepski nastrój chyba przez tą pogode, chciałabym bardzo żeby wszystko się udało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×