Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała_czarna87

kawalerski - striptiz ....

Polecane posty

Gość mała_czarna87

Witam was, mam mały probelm,Nie wiem co myśleć - liczę na pomoc. Wczoraj byłam na W.panieńskim, fajnie było - pobawiłyśmy się, same...Dzisiaj czas chłopaków. Ale oni rozumieją wiczór panieńśki inaczej....striptiz ....olbrzymia składka aż nie realna i ocierająca się o cenę usług innego typu. Co myśleć?Mają być teoretycznie dwa pokazy...do bielizny i do naga...nie bardzo podoba mi się fakt,że mój chłopak będzie upajał się widokiem nagieij kobiety....lecz jeszcze jestem w stnaie zacisnąć zęby...Jednak dotykania nie zniosę, czegoś więcej chyba nie musze komentować - co o tym myślicie?? Odeszła mi ochota myśleć o naszych wspólnych planach - jeśli się coś stanie ?_ kto mnie o tym poinformuje? niepewność jest OKROPNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajlaa.
juz tu był taki przypadek co biedną kobietę narzeczony ze striptizerką zdradził podczas w. kawalerskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaA
ehhh też bym się czuła niepewnie.. tylu facetów i piękne kobiety rozbierające się do naga.. nie uwierze ze w taka noc na tym poprzestaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
JESTEM PRZERAŻONA, NIE MYŚLEO TYM.... jets mi źle na samą myśl ze bedzie się podniecał na widok innej kobiety bo tego chce bo za to zapłacił i sam świadomie poszedł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kawalereskich jest sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
wiecie co? obawiałam się ze moja uwagi są nieuzasadnione...głupie bo co tam striptiz ale pomyślałam i kurcze....ejst mi przykro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka......
panowie płaca w standardzie za taniec erotyczny na miejscu za dopłata jest możliwy seks kto jak lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
alkohol...kumple....podjaranie sytuacją....kurcze dajcie propozycje na fajny film żeby nie myśleć;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
:( ile kosztuje sam striptiz a ile numerek?? oni zaplacili 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka......
jejku jeśli mu obciąganie czy coś więcej to wielkie mi hallo !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
tancerka.... może się orientujesz.Jesteśmy w Katowicach w Necie nie mogę znaleźć"cennika"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
kumple kochani to wszystko organizują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka......
ale 500 zł za sam striptiz ?????? ile ich tam będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
12 chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
też cena za dwa pokazy wydaje mi się wygórowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrka
oj, wspolczuje. Ale mysle ze to nie fer z jego strony, porzadny facet odmowilby chociaz by dlatego by nie sprawic przykrosci ukochanej. Gadalas z nim o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
jeśli zdradzi to znaczy że nie jest gotowy tylko ja nie jestemgotowa aby znieść taką porażkę.....ale teraz już za późnno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
jasne.Gadałam....ale to oni organizują więc on nie ma specjalnie nic do poweidzenia...najpierw chcieli wynająć domek nad wodą....i kilka prostytutek!dorze ze chociaż do Klubu trafili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tu znowu odpowiedz jest prosta. ROZMOWA:) Porozmawiaj z nim o tym. Ja zaczelam kiedys taka rozmowe i moj chlopak powiedzial,ze nie chce zebym patrzyla jak jakis facet sie przede mna wywija, ze w takiej sytuacji bedzie cholernie zazdrosny. I powedzial,ze nie chce zeby przed nim tez jakas (...) wymachiwala tym i owym. Ja rozumiem,ze sa takie zwiazki w ktorych partnerzy nic nie widza przeciwko temu i szanuje ich opinie, oby byla szczera:) Grunt to nie robic dobrej miny do zlej gry bo taki zwiazek daleko nie zajdzie. Jeszcze raz powtarzam, porozmawiaj z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
tancerka....czemu zdziwiłąś się na cneę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
oj.....chciałabym , żeby ten wieczór się już skońćzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic do powiedzenia???? hmmm a czyj to wieczór kawalerski. Cos kreci. Trochę dziwnie się tłumaczy. Powinien zrobic wszystko by nie sprawic Ci przykrosci. I co ? jak to sobie wyobrazasz,ze bedzie striptiz i tyle? A potem? Polozy sie obok Ciebie w lozku i bedzie ok? Nieee, napewno bedzie Ci przykro. A slub tuz tuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrka
uchhh.... ja bym nie zniosla czegos takiego. Normalnie bym wariowala w nocy myslac co sie dzieje. Ogolem nawet bym sie nie zgodzila na to, a jesli trzeba by bylo to bym zabronila i koniec. A jesli i tak by poszedl na takie cos to potem klutnia wielka i bym pomyslala nad naszym zwiazkiem. MOgl sie nie zgodzic z kolegami, prawda?? Czy on nie ma wlasnego zdania??? Bo jesli ma to widocznie chcial taki wieczor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka......
powiem CI tylko ze będzie sex ale nie martw się !!!!! głowa do góry!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
tancerka...skąd wiesz? mozesz powiedziec ile kosztuje sam striptiz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś git pierdoli zasady
Mała wyluzuj🖐️ Troche sobie tylko popiertolą :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
licze na ich rozum....ale kumpli juz nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×