Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała_czarna87

kawalerski - striptiz ....

Polecane posty

ale skoro ja to boli, to co ma dusic to w sobie i udawac,ze jest ok??? Ja bym nie potrafila. I tu nie chodzi o ponizanie sie bo oni sa razem. Mozna tak robic wobec ludzi obcych lub do ktorych nie masz zadnych zobowiazan, ale narzeczony?? Wlasnie o to chodzi (moim zdaniem) ze w zwiazku trzeba sobie mowic o wszystkim co boli, klutnie tez sa potrzebne bo sa konstruktywne. (takie moje drobne zdanie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, popieram cię. ale mi chodzi o takie odgrywanie, typu, że np. pójdzie z koleżankami na jakiś męski striptiz do baru. bo to po prostu nie będzie miało sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie te wieczory kawalerskie są nie poważne.Na szczęście mój mąż siedział tylko z chłopakami w barze i nie było żadnej zdziry.Tak ogólnie w związku coś takiego byłoby złe a tydzień przed ślubem to jest ok??Tym bardziej nie powinni tego robić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie powinnaś mieć więcej zaufania do narzeczonego i prawie męża :) przecież kocha Ciebie, to z Tobą chce być :) i na pewno ma trochę oliwy w głowie i niczego złego nie zrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwimango
no ale co w koncu wrocil??opowiedzial co i jak?opowiedz mala czarna!!az sie poplakalam jak to czytalam bo ja tez niedlugo bede przez to przechodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllo09
zaufanie przede wszystkim. wielu kolegów spędzało kawalerskie w klubach nocnych i żaden nie zdradził swojej partnerki. -------------------------------------------------------------------------------------- http://www.sogoclub.pl/wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raddek84
Uważam ze to bardzo dobry pomysl na wieczór kawalerski. Zobacz sobie tutaj http://www.armyoflovers.pl/ jest duży wybór. Przede wszystkim to świetna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yNwWTBKClbw1TcMkR0XTFTi0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×