Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała_czarna87

kawalerski - striptiz ....

Polecane posty

Gość uszy do góry mała czarna
no i co ztego ze wie....sluchaj...on sobie moze wiedziec ale pewien nie jest...mowie ja bym napisala ze ide z kolezanka na meski striptiz acha no i ten gdyby zadzwonil to bym powiedziala z usmiechem w glosie o co ci chodzi? potem bym zadzwonila do jakiejs kumpeli, znajomej czy kogolwiek zapytac czy moglabym u niej przenocowac albo poszla bym do jakiegos klubu potanczyc nawet sama i nie wrocila do domu przed 5;d no chyba ze nocowalabym u kolezanki to wtedy bylabym w domu nastepnego dnia kolo poludnia w rewelacyjnym natroju robiac duzo chalasu wchodzac do domu...no i najwazniejsze przed powrotem do domu zaliczylabym sklep w ktorym sa meskie perfumy i oczywiscie psiknelabym sie nimi...a co jak sie bawic to na calego...plus oczywiscie nie odbierac telefonu a jak on by sie dobijal (no bo wroci do domu i zobaczy ze dom jest pusty) wylaczyc telefon... Ale ja taka mala zmija jestem;d i jak mnie facetswoim zachowanie wkurzy czy skrzywdzi oddaje mocniej... acha no i jedna taka najblizsza kolezanke wprowadzilabym w plan zeby utrzymywala ze jednak byla w twoim miescie i poszlyscie na ten striptiz (a co ich bedzie 12 a wy niby we 2 dopiero bedzie myslal co sie dzialo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
spoko,trzeba sie wziać w garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
napisze wam jutro co ijak.....dzieki za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
te zdjęcia są straszne!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assiull
mała_czarna87 ja mieszkam stosunkowo blisko ciebie- jaworzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszy do góry mała czarna
ej na kawalerskie.pl cena jest podana za 1 osobe wiec jesli widzisz 139zl to jest to cena od osoby....Tych chlopaczkow na to nie stac oni za 12 osob zaplacili 500zl ....te dziewczyny pozwalaja sie macac i wymachuja cyckami za duzo wieksza kase (za 10 osob jest to 1390zl za 12 natomiast byloby prawie 1700zl i myslisz ze to za cala noc jest? hahahhaha) za 500zl oni beda mogli jedynie se cyce obejrzec i bardzo watpie w to czy gole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
ja mam taki sam kolor wlosów jak MI mała :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assiull
mała_czarna87 z ktorej częsci dąbrowy jestes/ ja jestem z jaworzna wiec calkiem bliziutko ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam kiedys taki artykul o tym jak panowie wynajeli sobie prostytutke na wieczor kawalerski, wszyscy ja bzykneli no i okazalo sie,ze poczestowala ich wszystkich wirusem HIV. A ten artykul to byl wywiad z (wtedy)narzeczona mezczyzny ktorego to byl wieczor kawalerski. Oczywiscie on potem nic nie wiedzac, poczestowal swoja przyszla zone tym syfkiem. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
gołonog.Ide chyba spać dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mała 🌻 Jesteś strasznie seksowna :P ;) będzie bardzo miło jak sfotografujesz ... :P ;) 🌻 :) Uwielbiam lekko kręcone włosy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrka
daj znac jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assiull
no oczywiscie wiem gdie to jest;0 mala zcarna - moze zazwon chociaz o jakies psiapsioly i pogadaj prze fona bo zasnac bedzie ciezko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna inez 24
mi mała>>>>>sory,ale co ci mial powiedzieć,że mu za przeproszeniem stał jak widział tancerki a może że mu si ona podobała przecież facet wam tego nigdy nie powie!choćby nie wiem jak kochal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
jednak nie ide chyba spać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwymezczyzna777
jesli cie naprawde kocha to zapanuje nad emocjami :) zreszta nie kazdego podnieca nieswoja kobieta, lub kobieta ktorej nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przecież facet wam tego nigdy nie powie!choćby nie wiem jak kochal" czarna inez nie zgadzam sie z toba, ale tylko tyle napisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwymezczyzna777
@mi mała: a to trzeba byc ciepla klucha zeby byc porzadnym wg ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama mam ślub we wrześniu. Ponad rok temu, gdy zaczynaliśmy przygotowania postawiłam sprawę jasno: nasze kawalerskie/panieńskie bez żadnych striptizów, dziwek, facetów itp. Jak ktoś napisał: nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe. Uważam że jest sto tysięcy INNYCH pomysłów, które można wprowadzić w życie podczas takiego wieczoru, żeby dobrze się bawić nie raniąc swojej Kochanej osoby. Mam ogromne zaufanie do mojego faceta. Ale kumpli ma naprawdę różnych, od tych bardzo lojalnych swoim kobietom po tych co myślą kutasem.. Tak już jest. A jak w grę wchodzi alkohol to faceci w pewnym momencie przestają racjonalnie myśleć i włączają im się samcze instynkty... Po co więc kusić los?? Ta granica między trzeźwo myślacym a myśleniem \"a to taka ostatnia noc, niech się dzieje co chce\" (i ci namawiający kumple) jest naprawdę cieńka i łatwo można ją przekroczyć, a potem nic już nie jest takie jak przedtem... Moja przyjaciółka jest barmanką, ja sama pomagałam jej nie raz za barem podczas takich imprez i wiem, że różnie to bywa. Moim zdaniem, facet powinien zapytać o zgodę swoją przyszłą żonę, i uszanować jej zdanie. Bo przecież w przyszłości jak będą problemy to mogę się założyc, że żaden z tych kumpli nie przyjdzie z pomocą... Związek trzeba wzmacniać i stale budować, bo najgorsze co może być to wystawianie na próbę wzajemnego zaufania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Z ZABRZAA
Wiesz jakbym byla na cslasku to chetnie podalabym ci numer mojego kolegi i poszedlby ze mna na przeszpiegi i bysmy pofilmowali conieco. Nie ma mnie w polsce takze jest to niemozliwe:/ moze ktos inny chcialby pomoc autorce i pojsc do tego klubu muzycznego i sfilowac, czy porobic fotki komorka??? ja nie moge, bo nie jestem w polsce ,ale moze ktos by pomogl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 500 zyka bedzie taniec, nic wiecej jesli nie zaproponuja...pozatym nie wszytskie striptizerki to kurwy...wiekszcosc tylko tanczy i nie ma mowy o czym innym...nie pekaj bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwymezczyzna777
a on wie ze ogladasz? ciebie podneicaja obcy faceci? wspolczuje mu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwymezczyzna777
no ok twoj wybor :) ja cie ocenial nie bede przeciez :) ale sama widzisz ze piszesz o zaufaniu a tu takie cos :D no ale to bzdety :) tez jestem przeciwny 'szpiegowaniu' sprawdzaniu itp :) zaufanie to priorytet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
witam Was ponownie, nie spałam...zrobiłam od razu wywiad. Był "pokaz"dwa... jeden w bieliznie drugi była nago...podbno nic nie pozwoliła sie dotykac...ile w tym prawdy? odpowiedzmy sobie każda sama.... ja nie dowiem się nic więcej:p może nie wpuszcze go dzisiaj dodomu co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
teraz pozostaje mi być świnią(bo nigdy tego nie robie) - odegrać się ... nie lubie tego bo czuje sie podle...mnie i tak robie sie zle jak pomysle ze patrzał i sie cieszył jak niepoważne dziecko na latająće cyucuszki i wiecie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×