Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała_czarna87

kawalerski - striptiz ....

Polecane posty

Ja robie najlepsze kawalerskie nie zepsuj chłopakowi zabawy może odrazy pierdolić się nie będą , ale znam fajne zabawy na taką uroczystość hehe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna inez 24
autorko jeśli mogę spytac,ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
23 lata , on 25 . napisał ze torche zaufania a ja odpisał ze nie chodzi oz aufanie tylko o szacunek moj do samej siebie i jego do mnie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek atomek ma ptaka
gupie baby :ozrobi mu tylko loda i tyle:onie przesadzajcie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem sexu za 500 zł nie będzie:) nie przejmuj się:) moja kuzynka wynajmowała striptizera na swój wieczór i za jego pokaz (parę tańców w stringach bleee) zapłaciła 1000 zł. Nie dość, że był drogi, to jeszcze jego występ nie zadziwił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
ma być o 3 w domu chciałabym zeby teraz ktoś ze mną był wszystkie przyjaciółki mam z daleko oświęcim, bielsko, jastrzebie zdrój....jetsem teraz sama dlatego pisze do was bo potrzebuje rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
co znaczy hardocorowy :) teraz to sie nawet uśmiechnęłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
już siedzę cicho nic nie robie wiem ze nie przyjedzie wcześniej.jestem tego pewna nie zrobi sobie wstydu przed kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna inez 24
mamy podobny wiek ja 24 z jednej strony nie chciałas pewnie narobic chłopakowi przypału,żeby nie mógł kolegom powiedzieć ,że nie może miec striptizerki ale z drugiej strony trzeba spojrzec na siebie,czy będziesz się z tym w miarę dobrze czuła,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
a skad jak moge sie dobrze czuc....w zyciu nie wiem ile zajmie mi "przegryzienie" tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszy do góry mała czarna
no widzisz kolejan mowi ze sexu za 5 stow nie bedzie...cow iecej za 5 stow to nawet loda nie bedzie.... poza tym nie sadze zeby ta laska jakos specjalnie za 5 stow sie pozwolila dotykac....normalnie stawki sa wyzsze...jak dla mnie to ona wejdzie tam zatanczy sciagnie ciuchy i pojdzie w pizdu....500zl to jest naprawde nie duzo....oni jej nawet chyba za pol godziny tanca nie zaplacili...mysle ze ona umowila sie z nimi na max 2 piosenki (i to pewno krotkie) bo cena jest naprawde niska...poza tym jak zobaczy ze oni groszem nie smierdza to czym predzej zwieje no nie czarujmy sie ale takie panienki leca tylko na kase...ja mysle ze jeszcze ja blagali zeby zatanczyla bo to kawalerski jest...ci kolesie sa widocznie tak ograniczeni (twoj przyszly zreszta tez) ze wola sie ponizyc i zaplacic za 1 taniec byle by tylko powiedziec no striptizerka byla;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhvjhvgjkhgvjk
bielsko???? oswiecim??? to skad jestes?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
dąbrowa górnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
bartek....nazwiska nie podam tak w necie...rozumiecie\;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszy do góry mała czarna
wiesz co...ja bym mu napisala sms..o tresci ze wlasnie ide z kolezanka na meski striptiz...ciekawe co by zrobil;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe33
Ja osobiście nigdy nie wybrałbym się na taki wieczór. Nie dlatego, że rani to kobietę, a dlatego że nie czuję potrzeby by jakaś tania kurwa podwyższała mi ego, że za marną kasę zakręci pupą. No, ale niektórzy faceci muszą być fajni i wg bo przecież co koledzy powiedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
wie ze nie mamy na dzisiaj nic \zaplanowanego bo wczoraj sie bawiłyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
musze przemyśleć nasz związek...jesli nie bierze pod uwagę tego ze mi przykro to nie wiem ja bym wrociła do niego a wogole zrobiłabym wszystko żeby coś z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna inez 24
wejdź sobie na kawalerskie.pl szczerze to sama myslałam do tej pory ,że ona tańczy i idzie,ale na tyc galeriach widac coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
wg mnie striptiz jest upokarzający co innego jak by poszli do klubu w ktorym jest on w ramach nocnego progamu czyli wset platny ale jest scena dla wszystkixch i oni patrza....ok a wynajmowanie jej ylko dla nich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wstyd przed kumplami wazniejszy jest niz ty? Oj mialam kiedys doczynienia z takim typem nawet potrafil plakac jak opowiadal jak mnie kocha ale na szczescie potrafilam zakonczyc te znajomosc bylam naiwna i myslalam ze kocham ale za czesto cierpialam a on udawal ze nie mam powodow. Ale dzieki temu ze to zakonczylam dzis wiem jak to jest jak mezczyzna naprawde kocha i szanuje. Dzis czuje sie najwspanialsza kobieta na swiecie a bylam okropnie zakompleksiona po zwiazku z ex. Przeciez on nie bedzie zyl z kumplami tylko z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej zaroocha sobie
co sie tak burzysz!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×