Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała_czarna87

kawalerski - striptiz ....

Polecane posty

Gość może to ten co pisał
mała czarna idź tam rozkminić co sie dzieje albo wyslij kogoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqrka
wiesz co??jutro musisz go dokladnie przepytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
kto jest z Katowic??? ja nie chce tego widzieć jeśli będzie się coś działo poza tym nie pisałam...mają loże zamknięą za zasłonami wynajętą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkoo
co to ma byc wogole?! ty na to pozwalasz? a czemy wy na panienskim nie mieliscie striptizerow? ja bym nie pozwolila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa wylecialo mi z glowy,ze "TO" juz sie dzieje. To gdzie ty bylas do tej pory? Teraz to pozostaje ci zastanawienie sie co tam sie dzieje i obgryzanie paznokci...no coz sama sobie to zafundowalas brakiem sprzeciwu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
wiem, dupa. ja nie zapalce 10 zl za wstep tylko po to zebym zobaczyła czy już obcacują się czy już zaczynają coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustinJustin
Zamontuj kamerę w pokoju/domu w którym to będzie,o ile będzie to możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie mnie bo orzygne
dziewczyno ty jestes pojebana:o:o:o:o:O:o:O:O:Otylko idiotka mogla sie zgodzic na takie cos:o:o:o trzeba byc jebnetym:o co z niego za facet:o a z ciebie za baba:o:o:o j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W sofii zdaje się taniec
indywidualny kosztuje 50 zł, przynajmniej kiedyś, tak słyszałam. Więc te 500 zł... Może to mistrzyni świata będzie tańczyć? Swoją drogą to głupia jesteś że się zgodziłaś. A to, że chłopaki to organizują to nie jest żadna wymówka. Mojemu też koledzy organizowali, i chcieli striptiz, ale on się nie zgodził i nie było. Rozmawialiśmy o tym wcześniej dużo i oboje ustaliliśmy, że żadnych golasów na wieczorach. Moje dziewczyny tez chciały tancerza i ja się nie zgodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
dzisiaj się dowiedzieliśmy o tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymajcie mnie bo orzygne
przeciesz to zdrada!!!!!!!!!! nie moge to czytac powiedz kurwa lepiej ze to prowo:o ja bym baby nigdy nie puscil na sytriptiz i sam bym na takie cos nie poszedl:o;o:o wy ludzie macie najebane w glowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
mielsimy i ja i on wcasle o tym nie wiedziec.Dziisaj wywęszyłam na ostatnmią chwilę masą tropów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
wszystko już zapłacone......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
nie mam ochoty wpuszczac go dzisaij do domu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sofii zdaje się taniec i trzymajcie mnie bo orzygne nooo dzieki!!! Widze,ze nie tylko ja mysle w ten sposob i jestem w "normalnym" zwiazku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
wiedział ze mi sie to nie podoba a i tak poszedł.....to mnie tez zabolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
ja też jestem zdania ze to nie powinno się zdarzyc bardzo dobrze strzegli tego w tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nic nie wiedzial i pewnie jak zobaczyl ze stoi przed nocnym klubem to sie zapieral, ze nie wejdzie i go tam na sile zaciagneli :D...sama zaczynasz go tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze bedzie macanie to jest pewne w 100% nawet jakby nie chcial to laska polozy mu rece na tylku.a skoro Twoj taki chetny byl i wszystko w tajemnicy , do tego wczesniejszy pomysl z prostytutkami to na 90 % wyladuja w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
kobieta jest wynajęta i przyjeżdza do lokalu bo to klub muzyczny - myślę ze to jeszcze gorzej....mam dość chce isc spac a nie usne wiec bez sesnu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striptiz szoł
bylem u kolegi na striptizie:o ładowalismy jej w kazda dziure. powaznie. tez mam dziewczyne i po tej akjci wiem ze ja kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedzialam te historyjke mojemu chlopakowi i stwierdzil,ze powiedzialby kolegom zeby sami poszli do klubu a jego striptizerka czeka w domu:)) jestem z niego dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_czarna87
zadzwoniłam, odebrał, powiedział ze bardzo mnie kocha i sie rozłąćzyłam bo zapytał "o co Ci chodzi kochanie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak ten pomysl z telefonem jest super. Zadzwon i tylko zapytaj czy Cie kocha. Jak to go nie ruszy to albo zrywaj zareczyny bo bedziesz zalowala albo zaplanuj ucieczke z przed oltarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×