Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orgazzzmmm

stymulacja łechtaczki by mieć orgazm

Polecane posty

Gość orgazzzmmm

Ja by mieć orgazm podczas seksu z moim facetem muszę dodatkowo mieć pieszczoną łechtaczkę, albo on mnie dodatkowo pieści tak, albo ja sama siebie, w zależności od pozycji. Lub zdarza się, że pierwszy orgazm mam bez problem,u, a przy drugim by mieć drugi muszę mieć stymulowaną łechtaczkę. Czy któraś z Was ma tak jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc kobiet tak ma. Te co sie nie stymuluja maja problemy z orgazmami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha dziewczynka D
a ja mam bez stymulacji :D orgazmy pochwowe this is it :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazzzmmm
Ja pierwszy orgazm też mam nieraz bez stymulacji, ale drugi by mieć to już muszę mieć stymulację, a Ty niby masz 2-3 bez stymulacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak mam -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zawsze bez stymulacji łechtaczki orgazm pochwowy a łechtaczkowy wolę oddzielnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za różnica
a co to za różnica jaki ten orgazm. lepiej miec orgazm nawet ze stymulacja niz nie miec wcale i sie denerwowac. nieraz zatem warto sobie pomóc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazzzmmm
Najbardziej to lubię stymulować sobie łechtaczkę mikserem... Biorę łopatki do mieszania ciasta, maksymalne obroty i jazda na całego... Jak bezpieczniki się nie spalą to potrafie dojść do 10 orgazmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazzzmmm
To wyżej, to NIE ja, autorka postu. Ale beznadziejny podszyw, dziwię się,że ktoś ma chęć wymyślać takie głupoty i widać,że lepeij "zaczernić" swój nick, bo inaczej zawsze znajdzie się ktoś "taki" :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgazzzmmm
Ale jestem na tyle głupią i tępą dziewczyną, że nie potrafię sobie zaczernić nicka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkkkkaaa
ja nigdy nie mialam orgazmu, jak go rozpoznac? jakchlopak mi piesci lechtaczke od razu mnie mrowienie przechodzi nie moge wytrzymac w miejscu, ale mnie to drazni;/ i lechtaczka zaczyna bolec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz haslo
a robi to delikatnie czy mocno? jak za mocno to nie ma szans na orgazm. i mokro musi byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkkkkaaa
mokro jest...ale raczej to mocno robi... od razu mnie mrowi... i zaraz dRAZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też muszę mieć stymulację
Z reguły nie mam orgazmu podczas stosunku, mimo ze trwa on długo. Podczas minetki czy pieszczot ręką mam orgazm. Często podczas seksu (pozycja od tyłu) ja sama pomagam sobie palcem pieszcząc łechtaczkę... Orgazm odlotowy i to "zraz". Czy to źle??? Czy lepiej udawac orgazm, przezywać "frustrację", że się go nie ma, czy lepiej sobie tak pomóc??? Czy Wy tez tak macie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja nigdy nie mialam orgazmu, jak go rozpoznac?" Jak juz go dostaniesz,to od razu będziesz wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mo6A3CgxxTguGtAPNcXGSRzH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×