Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wroclawianka85

elvis na pierwszy taniec

Polecane posty

Gość bardzo bardzo fajne
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ale czy myslicie ze babcie i dziadkowie czy jakies starsze wujoswto nie bedzie urazone ze nie rozumie slow? choc z wydaje mi sie ze ogolem ludzie wiedza ze jest to piosenka o milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filojkowa
jak nie rozumieja to chyba ich problem nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet jak śmierdzą
Bardzo dobra piosenka ja tez bym taka chciała na swoim ale bedzie kRAWCZYK BO JESTES TY:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piosenka piekna ale szczerze mowiac do tanca srednia-straszny smet i goscie usna juz na pierwszym kawalku:)hehe nie no zart ale troche za wolna ta piosenka wedug mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroclawianka spokojnie pytasz wiec odpowiadam...oczywisice ze pierwszy taniec musi byc wolny ale wiesz ta piosenka elvisa jest bardzo bardzo wolna i to jest wlasnie ta roznica... a probowaliscie juz tanczyc ten utwor?mysle ze nie jest latwy do zatanczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz wybierzemy kilka piosenek i jak pojdziemy na nauke to zobaczymy , ale wydaje mi sie ze do tej piosenki mozna naprawde pieknie zatanczyc, nie tylko\"przytulańca\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elvis jest nieziemsko trudny do zatańczenia! my próbowaliśmy podpiąć to pod jakiś taniec, ale bez skutku! nawet nasz instruktor tańca powiedział, że to skomplikowane ;) nawet zwykłe bujanie będzie trudne w tak powolny rytm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×