Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość
łeh, ostra, dobree;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowym dniu z Michaelem :-) przeczytajcie sobie artykuł na portalu tvn24 pt "Jak Michael Jackson chciał przywracać wielkość Polsce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wczopraj mnie nie bylo, mialam spotkanie klasowe z gim, heheh i troche mnie dzis boli glowa;) jeszcze nie nadrobilam postow, fajny ten link chyba Ostra go wkleila.. z tym Piotrusiem Panem... dla mnie najpiekniejszy cytat \'Before you judge me, try hard to love me\' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ... ;) Oglądałam właśnie te 3 filmiki i bardziej przerobionej rzeczy nie widziałam ... Masakra co ci ludzie nie wymyślą ... :/ Byłam dzisiaj na mieście i w sklepie leciała piosenka MJ Dirty Diana i nie wyszłam z tego sklepu dopoki się nie skończyła ... xD Nie wiem jak wy ale ja zauważyłam, ze ten popęd na Michael'a się pomału kończy już stacje muzyczne wogóle jego muzy nie puszczają od czasu do czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Jest mnostwo prawdy w tej piosence z linka. Nawet Elizabeth Taylor miala go gdzies, bo krecila reklame, na dodatek sama sie przyznala ze polecila mu swojego lekarza, bo przepisywal jej mocne leki bez problemu. Musial umrzec, by ludzie zaczeli dobrze o nim mowic. Smutna prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Witaaam wszystkie fanki :) Przeczytalam pierwsze strony tego topiku i juz wiem gdzie jest moje miejsce :). Mam ta sama obsesje co Wy :). Nawet z domu mi sie nie chce wychodzic tylko caly czas mogłabym siedziec na youtube itp. To juz jest choroba. Fajnie ze jest ten topik i mozna sie w nim wygadac ,bo ja nie mam komu . Moj chlopak tez bardzo lubi MJ ale tylko jego piosenki ,i dla niego to jest dziwne ze ja poswiecam tyle czasu na ogladanie wywiadów,filmików i wszystkiego co jest zwiazane z MJ :). A ja juz jestem uzależniona :):):) i dobrze mi z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie oglądam już wywiadów i innych filmików bo nie mogę ... jakaś blokada ... Dziewczynki a wiecie co powiedziała Liz Taylor i Diana Ross po śmierci MJ ... ? Bo ja nigdzie nie moge znaleść wypowiedzi ... A tak wogóle to dlaczego nie było ich na memorialu ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
hmm...jest może na tym forum jakas fanka z Poznania ? 30-go w multikinie bedzie wyświetlany jego koncert ,ktoś sie wybiera? chcialabym to zobaczyc to na wielkim ekranie ,mega głośno itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedzi.. zawsze je mozna sfałszować.. ja nie wierze już nikomu i niczemu. MJ w sercu i to jest najważniejsze i nie obchodzi mnie czy te dzieci to jego czy nie jego, kochał je mocno! Nie intersuje mnie czy był gejem czy nie. Szanuję go i to się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Twoją być Właśnie o tym pisałam :). Koncert w multikinach w Polsce 30-go. Kto sie wybiera :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feterynka ale fajnie u mnie w kinie takich rzeczy nie pokazuja ... Ale i tak bym nie poszła bo bym sie zapłakała chyba bo pojsc na jego koncert to było moje marzenie od wczesnych lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Charlize Jedyne co wiadomo o reakcji Liz tylor to ,to . Poza tym nic wiecej nie podano (chbya :)) Legenda ekranu, Elizabeth Taylor, trafiła wczoraj do szpitala. 77-letnia aktorka została odtransportowana do placówki medycznej w Los Angeles. Powód? Podobno jest psychicznie załamana po śmierci Michaela Jacksona, który był jej bliskim przyjacielem. Przyjaciółka gwiazdy, znana felietonistka Cindy Adams, mówi po prostu: „Uszło z niej serce”. Rzecznik prasowy aktorki zaprzecza, twierdzi, że jej wizyta w szpitalu związana jest z rutynowymi badaniami. Ale Adams mówi co innego. - cierpi z powodu osłabienia, zmęczenia, wycieńczenia i emocjonalnego wyczerpania – donosi. Wprawdzie jeszcze kilka dni temu, kiedy świat obiegły wieści, że odtwórczyni roli boskiej Kleopatry jest tak pogrążona w żalu, że rozważa skończenie ze sobą, gwiazda zamieściła w Internecie oświadczenie: „Chociaż mój smutek z powodu Michaela nie mógłby być większy, nie planuję samobójstwa”. Taylor przygotowywała się do wyjazdu na londyńskie koncerty Króla Popu, kiedy dowiedziała się o jego śmierci. Poruszająca się na wózku inwalidzkim aktorka usłyszawszy wiadomość zaczęła podobno krzyczeć. Zaraz potem zemdlała. Od tego czasu, jak donosi Adams „nie przestaje płakać. Ona i Michael byli sobie oddani”. Gwiazda długo zwlekała z wydaniem oświadczenia po niespodziewanej śmierci przyjaciela. Nie mogła się pozbierać, nie chciała kontaktować się z mediami. W końcu do dziennikarzy trafiła notka opisująca jej głęboki żal i żałobę. „Kochałam Michaela całą duszą i nie potrafię wyobrazić sobie życia bez niego. Tyle nas łączyło, tak wspaniale bawiliśmy się razem. (…).Wciąż nie mogę w to uwierzyć. To niemożliwe. Będzie na zawsze żył w moim sercu, ale to nie wystarczy. Moje życie wydaje się teraz puste. Chyba nikt nie wiedział, jak bardzo kochaliśmy się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
i jeszcze to :): Zaraz po pogrzebie Jacksona pojawiły się plotki, że aktorka nie została zaproszona na ceremonię pogrzebową. Podobna rodzina wokalisty zabroniła jej wstępu. Jednak sama Taylor na swoim koncie internetowym w popularnym wśród gwiazd serwisie Twitter oznajmiła: - Po prostu nie sądzę, żeby Michael chciał, abym dzieliła swój żal z milionami ludzi. Moje uczucia pozostaną między nami. Nie będą wydarzeniem publicznym. Taylor sprostowała także plotki i wyznała, że nie tylko zaproszona została na pogrzeb, ale nawet poproszono ją o wygłoszenie krótkiego przemówienia o zmarłym artyście. Jednak aktorka nie czuła się na siłach, żeby wystąpić przed tysiącami osób w hali sportowej Staples Center, gdzie odbywała się uroczystość, a tym bardziej przed milionami telewidzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Nie mogę być częścią medialnego szaleństwa, nie mogę też zagwarantować, że będę mogła powiedzieć coś logicznego” wyznała gwiazda, która często jest pod wpływem silnych leków przeciwbólowych w związku z dokuczającym jej od lat bólem kręgosłupa. Dodała: „Zawsze będę Michaela głęboko kochać. Uczucia miłości wysyłam także do Katharine i ukochanych dzieci Michaela.” Katharine to matka Jacksona. Jego ojciec, Joe, został delikatnie przemilczany w oświadczeniu. W przeszłości muzyk oskarżał swojego tatę, że ten znęcał się nad nim w dzieciństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
Charlize 19, tu masz linka co do Liz Taylor: http://www.plejada.pl/4,21999,news,1,1,liz_taylor_w_szpitalu_z_tesknoty_za_jacksonem,artykul.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
uff to by było na tyle :) A jesli chodzi o ten koncert to ja tez napewno zaleje sie łzami , ale dzieki bogu bedzie ciemno :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Ehhh....juz poł godziny temu powinnam zaczac robic obiad ale nie chce mi sie odejsc od kompa, to choroba :). Wie ktos kiedy w koncu pochowaja Michaela no i gdzie ? Bo to juz troche dlugo trwa.... :/ A jemu w końcu nalezy sie spokój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u was ale u mnie wciąż jest ta nutka niepewności, że MJ żyje ... w sensie że wszystko to mistyfikacja ... Jak narazie nic nie wiadomo gdzie pochawają bo jest spór gdzie ... Neverland czy jakiś tam cmentarz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Znacie tą piosenke http://www.youtube.com/watch?v=nCpD72b-dfs, ja ją odkryłam jakiś czas przed śmiercią MJ i kiedy dowiedziałam sie nie żyje to żegnałam się z nim śpiewając sobie pod nosem właśnie ten utwór , moze nie jest w jego stylu ale ja uważam ze jest piekny i moge go słuchac ciagle . A poza tym to jedna z ulubionych piosenek Michaela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×