Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość nataszkaaaaaaaaaaaaa
oskarzala tez ojca o molestowanie, i w ktorejs ksiazce bylo cos o co poklucila sie z wszystkimi, a gdybym przeczytala jej ksiazke to moglabym stwierdzic czy klamala??? co za bzdury tego nikt nie wie i przeczytanie nie da mi odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
nie wiem, w ktorym momencie brzmiałam jakbym była jego znajoma pisalam nawet, ze jego faktyczni znajomi i przyjaciele wysylaja sprzeczne informacje wiec my mozemy je tylko poznac i wnioskowac lub nie a jesli twierdzisz, ze evan jest jego synem, to brzmisz jak kto? i najlesze, ze ma taki sam zadarty nosek, a to nos po operacjach tez sie dziedziczy? a co do spuszczenia tonu, to nastepnym razem pomysl dwa razy zanim cokolwiek do mnie napiszesz ja nie przypominam sobie, zebym do ciebie wczesniej pisała wiec dlaczego ty wyjechałas mi z takim postem? a teraz nie przybieram Bog wie jakiego tonu, tylko tlumacze, jak krowie na granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
saaaa- mysle, ze moze pochodzic z teledysku do piosenki who is it ide sie przewietrzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszkaaaaaaaaaaaaa
twierdze ze evan jest jego synem bo widze podobienstwo i nic wiecej, nie wiem czy tak twierdza jego znajomi i nieznajomi, poprostu widze w nim michaela, a zadarty nosek mial od dziecinstwa jak bys nie zauwazyla zwezal go, ale zadarty mial caly czas. 'wyjechalam z postem' bo to jest FORUM dziewczyno przyzwyczajaj sie skoro sie tu udzielasz , a porownania do krowy zachowaj na swoje podworko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaaaa
rzeczywiście. dzięki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
P.Y.T. - pisalas ze Michael pieknie mowil o Polsce. Co dokladnie mowil? Gdzies kiedys przeczytalam, ze Polska byla drugim w kolejnosci jego ulubionym krajem, czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, widzę, że do ostrej wymainy zdań tu doszło. Nie chciało mi się siedzieć na forum i czekać, aż będzie dostep, więc wyszłam na miasto, ale i tak cały czas słuchałam Michaela. A wiecie, natknęłam się w kiosku na gazetę z płyta dvd \"Michael Jackson Niezwykłe zycie\". Czy któraś z Was to już widziała. Gazeta jest za 9.90 chyba więc wydaje mi się, ze się opłaca, szczególnie, że np. na allegro ten sam film jest za 19.90zł http://www.allegro.pl/item689321667_michael_jackson_niezwykle_zycie_dvd_okazja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rademeness - wiesz, ja ogladałam w transmisji z pobytu MJ w Polsce jak mówił, ze bardzo mu się u nas podoba i chyba, że chciałby mieszkać w takim miejscu, ale jak będzie P.Y.T. to pewnie powie Ci więcej na ten temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszkaaaaaaaaaaaaa
wasza PYt zaginela w akcji wiec ja wam odpowiem, powiedzial ze szesc razy okrazyl ziemie ale krajem ktory go najbardziej wzruszyl jest polska ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety będziemy sie różnić poglądami jedna twierdzi że Blanket jest podobny do Michaela druga nie jedna twierdzi że siostra la toya jest idotką druga ma inne zdanie jedna twierdzi że dwójka starszych jest podobna do lekarza Michaela inne twierdzą że nie jedne są pewne że to Michael spłodził te dzieci inne podejrzewają że Michael prawdopodobnie nie miał stosunku seksualnego z kobietą nigdy w życiu niektóre uwielbiają Michaela tylko wtedy gdy był młody itd każda ma swoją filozofię na temat Michaela tego nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niby dostałam tą pracę, ale jakoś się nie cieszę...może dlatego, że kumpela mi humor zjebała, po raz kolejny twierdząc, że mam ją gdzieś.... a nie jest to prawdą i nawet nie mogę sobie z nią pogadać.... i pytanie dotyczące MJ, czy to prawda, że niedawno przeszedł na islam? natknęłam się na onecie na komentarz w którym fanka MJ o tym pisze, odnośnie tego, że Michael żyje...że ponoć skumał sie z jakimiś szejkami i się ukrywa gdzieś tam wśród nich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.S.T.R_a - ja nie wierzę w to, ze Michael nie żyje. Ale gdyby jednak jakims cudem okazało się, że żyje, to byłabym ogromnie szczęśliwa, na pewno nie zła, czy rozczarowana. Nie wiedziałam, że szukałaś pracy, ale jeśli juz ja masz to gratulacje, a kupelą się nie przejmuj, mnie też czasem wkurzają, a i tak to ja mam zawsze racje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gembarowicz.
rozwalił mnie pewien komentarz na onecie, ukazujący jakie "informacje" mogliśmy przeczytać o Michaelu " Kompilacja wiadomości medialnych! Teza:Michael jest gejem, Ex kochankowie opisują ich wspólne łóżkowe szaleństwa oraz ekspresyjną seksualność Michaela, cytat "król popu poliże twojego lizaka". Teza: Michael był prawiczkiem do ok 35 roku życia; żadna kobieta nie przyznała się do sexu z M w tym okresie, Tatum O'Neal-ex dziewczyna-Michael przyznał, że wykruszył, kiedy chciała go uwieść, Brooke Shields-związek czysto platoniczny, potwierdzone. Teza:Michael ma syna z Dianą Ross; gwiazdor wielokrotnie publicznie wyznawał miłość do Di, "Dirty Diana" jest dedykowana właśnie jej-odwołując się do tekstu utworu-czyżby skusiła Michaela?;) W testamencie czyni Dianę opiekunką dzieci zaraz po matce. Teza: Michael jest bezpłodny: były kochanek Dr Kleina-dermatologa i przyjaciela M wyznaje, iż bity w dzieciństwie Mike nie mógł mieć dzieci, Dr Klein ojcem dzieci Jacksona; tymczasem M twierdzi, że dzieci są z jego nasienia Teza: Michael jest ojcem Omara Bhatti-owoc szalonej nocy z fanką- który uczestniczył w trasach koncertowych M i mieszkał na ranczu NV, Michael ubierał go jak swoja kopię i kazał nazywać się tatą;) Teza: Michael się wybielał od wypadku przy kręceniu reklamy pepsi, kiedy po operacjach korekcyjnych i zabiegach odnowy zaczął dostrzegać jaśniejszy odcień skóry-twierdzi pracowniczka kliniki. Teza: Michael miał vitiligo i toczeń- twierdzi Dr Klein Teza: Michael przedawkował medykamenty, uzależnienie trwające prawie 2 dekady Teza: przyjaciel i osobisty ochroniarz od początku kariery M- Miko Brando twierdzi, że m nie był uzależniony i nie brał żadnych prochów Teza: Michael został zamordowany-twierdzi siostra La Toya, motyw majątkowy; AEG-firma promocyjna koncertów w O2 wykupiła polisę ubezpieczeniową w londyńskim Lloyd's, obejmującą przedawkowanie, ale nie pokrywającej naturalnych przyczyn śmierci. Jasnowidze? Rzeczniczka Lloyd's przyznaje, że pierwszy raz słyszy, iż firma wystawia polisy pokrywające przedawkowanie narkotyków Teza: Michael Jackson żyje i się ukrywa, a wszystko zostało skrupulatnie zaplanowane, łzy córki Paris był popisem zdolności aktorskich dziewczynki, nad którymi zachwyca się dziadzio Joe i suszy zęby na pogrzebie jak podczas rozdania nagród Grammy '84; zwłok w trumnie nie pokazano, trumna w tajemniczych okolicznościach zniknęła, a tak w ogóle były dwie trumny, a poza tym trumna była wypożyczona za 200 baksów, Michael do trumny miał 2 czarne rękawiczki, twierdzi Janet, ale w ogóle to miał jedną białą z kryształami, którą wybrała La Toya, a ja pytam- jaka trumna?! Wnioski z przedstawionych newsów: Bezpłodny gej spłodził 2-ch synów, kupił 3-kę własnych dzieci, zamordowany przedawkował i żyje. " :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Community:classic_cool: zobaczymy czy się nadam do tego zajęcia hehe, bo generalnie nie związane z wykształceniem i nie każdy się nadaje, no ale warto się sprawdzić... ważne, że nie będe w domu siedziała i będe mieć jakies zajęcie, bo można doła złapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gembarowicz, sama prawda... ja dzisiaj dowiedziałam się również, że MJ ukrywa się jako szejk, bo przeszedł na islam kilka miesięcy temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Community, genialny filmik... on tak naprawdę zmagał się z dużym brzemieniem...i nie jestem pewna czy ten jego dar do muzyki to faktycznie dar czy nie przekleństwo... dzisiaj doszłam do wniosku, że on w sumie żył dla innych, żył dla nas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam spotkanie z szefem i w czwartek, później on wyjeżdża na tydzień....więc nie wiem kiedy zacznę...jutro się pewnie dowiem wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rademeness
ten filmik swietnie ilustruje to co sie dzialo za kulisami w zyciu Michaela. Gdziekolwiek on teraz jest, czy to w niebie, czy w innym wcieleniu, zapewne jest znacznie szczesliwszy niz za zycia. Patrzac na to z perspektywy tego krotkiego filmu widac ze tak naprawde byl nieszczesliwym i zagubionym czlowiekiem. Nie mial szczesliwych i bezpiecznych podstaw (dziecinstwa), a jesli fundamenty sa kiepskie to wszystko pozostale automatycznie tez sie sypie. Mysle ze bylby znacznie szczesliwszym czlowiekiem gdyby nie ta kariera, i przede wszystkim, gdyby nie urodzil sie w patologicznej rodzinie. Coraz bardziej mi go zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to, że ludzie naprawdę wierzą w te wszystkie bzdury powtarzane w mediach Nie szukają sami, nie dociekają - po prostu bezmyślnie powtarzają słowa przeciwiników MJ Nawet się przez chwile nie zastanowią! A tak btw., czytałśycie "Proces" Kafki? Taki właśnie jest ten nasz świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też go żal...a najbardziej mi smutno się zrobiło, gdy pojawił się cytat, że muzyka go kontroluje...tak jakby był narzędziem, nic więcej...bo przecież na scenie stawał się zupełnie innym człowiekiem niż poza sceną...wstępował w niego zwierzak;) więc dokładnie tak jak mówił....muzyka go kontroluje, wypełnia, robi z nim co chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filmik jest niesamowity... I jeszcze ta muzyka... Jakaś taka niepokojąca... Jego słowa... Boże, jak On się musiał czuć... z czym zmagać... Nie mamy nawet najmniejszego pojęcia... :( Jestem coraz bardziej przerażona Jego cierpieniem. To musiał być jakiś koszmar. Ludzkość powinna zapamiętać raz na zawsze: "Prejudice is Ignorance"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaDg
Ja staram się nie myślec o jego cierpieniu, o tym wszystkim co złe,omijam szerokim łukiem niektóre filmiki,smutne piosenki, bo poprostu moje serce by tego nie wytrzymało... Chcę widziec Michaela radosnego, tańczącego z pięknym uśmiechem na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×