Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Gość NataliaDG
Pyt opowiedz jesli mozesz historię z atakiem eminema,bo nie jest mi ona znana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, właśnie słucham "Leave me alone" i płaczę :( Nie mogę się skupić na tym, co piszecie. Znikam, bo już sobie nie radzę. Zajrzę jakoś później. Dziękuję Wam za to, że jesteście. Spoczywaj w pokoju Michael.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
http://www.sfgate.com/cgi-bin/article.cgi?f=/n/a/2009/07/20/entertainment/e032304D56.DTL a to taki art dla wytrwałych, mozna zerknac w dzisiejszych googlach trkatuje o tancu Jacksona i jego nieopisanym wplywie na innych- takich jak madonne, czy lionela, ale i mniej znanych, dzis tancerzy, tylko z powodu Michaela tam, w tym artykule, czcza go wysławaija tak, ze ciezko opisac pisza na czym polegal geniusz jego tanca i charakteryzuja kazdy element jego tanca, a przeciez Jackosn to równiez mimika i gesty, ubior, wsyzstkoo kiedys- pisza- tanczyo sie tak- raz dwa trzy i stop i mICHAEL- JEDEN, 2, 3 RUCH I KONTUNUACJA polaczył wiele gatunków i czerpal z may tancerzy, reperzentujacych równe style- od tanca jazzowego, poprzez funky, do ulicznego, robota i innych on to połaczył i dopracował do prfekcji, tanczył z niewiarygodna plynnoscia a taka miernota jozefowicz smie powiedziec, ze taniec Jacksona to tylko obroty i wykopy zeby mu gebę powyginało (nie jestem Mastka Teresa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszkaaaaaaaaaaaaa
jakim atakiem eminema?? chodzi ci o to co sie przebral za niego w teledysku??? eminem go potem przeprosil i powiedzial ze nikogo nie przeprasza ale jemu sie nalezy bo miedia jezdza po nim jak po szmacie, znaczy cos wtym stylu poiwiedziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te jego slowa w tym artukule.. on jest ponad wszystko.... ja tak smao tego nie ogarniam sprostowanie : nie twierdze ze MJ byl inflatyczny.. poprostu przedstawiono go tak w tym filmie, jako wieczne dziecko i mi sie to spodobalo.. o co chodzi z tym Eminemem? P.Y.T jak Ty wiele wiesz.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszkaaaaaaaaaaaaa
aha a wogole eminam nalezal do ulubionych artystow Michaela tak stwierdzil byly maz elibath tylor, jego dobry przyjaciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,41457,sortuj,r,st,24H,pozycja,175,Eminem_-_Just_Lose_It ej ale przeciez Em sie wyraznie z M tu nabija!! zalosne... on kazdego obsmarowuje w sumie, ale zeby Michaela... dOpek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę napisac
ze obejrzałam ten link z pierwszej strony. Ciarki mnie przeszły i łzy zakręciły się w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
Aden- e tam, nie wiedziałąm na przykład, ze obgryzal paznokcie, jak abraja napisala ze te plastry sobie na paznockie naklejal ja mysle, ze nie wtedy to tlumaczono tym, ze robił to po to, by mu sie mikrofon nie wyslizgiwał, ale tez w to nie wierze a moze bylo to bez powodu, a moze tak, jak z rekawiczka, teraz mowia, ze zasłanial chorobe... a z eminemem- tak chodzi o ten teledysk, gdzie emeinem przperaszam- rzyga na Michalela i Michalel został o to zapytany w wyiadzie- musze znalexc z takim super gosciem robil wywiad i Michale zaczał od takich slow- zawsze szanowałem pana eminema wyobrazacie sobie? pana emienma i ze jest siwetnym artysta no ja bym tak nie potrafiła i ze jemu nie zdarzyło sie- a pracuje w biznesie juz 40 lat- zeby kolege po fachu jakiiegokolwiek zeby o nim tak powiedziec cokolowek złego jak on mi sie wtedy podobal- jest niezwykły i wtedy zacytowal wondera- bo tam padło przeklenstwo- wonder je powiedział, a mIchael skaił sie ze tylko cytuje itd itp a czy emeinem przeprosil- tego nie wiem, nie dotarlam do tego ja to nei weirze, jak gdzies nie zobacze- hhee słyszalam tez, ze jednak chcial go zaprosic na 02- cos z nim chcial razem zrobic Wielki CZŁOWIEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olewam eminema ,nawiedzony głupek przedstawił że Michael biega z płonącą głową żałosne :-( widziałyście jak eminema ośmieszyli na rozdaniach MTV ? borat chyba wylądował z góry gołą dopą jemu na twarz he he dobrze mu tak ,bluzgał i wyszedł z sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to Michael byl nie z tej planety ... jak ogladam ten teledysk to mi sie neidobrze robi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliksandia walsnei to mnie tez najbardziej tknęlo, ta plonaca glowa :/ zeby sie wysmiewac z wyapdku i z jego bolu to tzreba byc naprade ostatnim skurwysynem :o (przepraszam za slownictwo ale nerwy mi puszczaja, bo niewidzialam tego teledysku wczesniej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
AA I JESZCZE W TYM W wywiadze Michael mówi, ze wstydzi sie tego (czyli tego teledysku eminema) i ze za nic nie chce aby go dzieci obejrzaly wyobraxcie sobie jaka kanalia ten emi- cos jak nasz kuki a podobno michael powiedzial niektórym stacjom wtedy- wybierajcie albo moje teledyski albo to- i wybrali Michaela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
kocham leave me alone o plonacej głowei to juz anwet zapomnialam- szuja em a przez te reklame tez wiele zlego sie zaczeło... ten tyłek na twarzy ema- wyrezyserowany- wczesniej on musial sie na to zgodzic mtv nie mogłaby sobie pozwolic na taka obraze artysty najpierw chcieli wkrecic w to paris hilton, ale nawet ona sie niezgodziła a taki em- to nawet na tyłek na twarzy sie zgodził, zeby było o nim głosno bo co on moze teraz najezdza juz ktorys raz na mariah carey i jej meza wyzywa ja od dziwek, ktore puszczaja sie z czarnuchami a ona mu odpowiedziała piosenka obsessed w wideo em ginie pod kołami busa-hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, nie przeczytałam jeszcze wszystkiego co napisałyście,ale postaram się nadrobić. Wczoraj nie miałam czasu czytać forum, bo kumpelki wyciagnęły mnie na impreze. Nie bardzo chciało mi się iść, bo ciagle myslałam o Michaelu, znowu go rysowałam, tym razem lepiej mi wyszedł, późneij go Wam pokaże. Tak wogóle to wydaje mi się, ze dzeki Michaelowi znowu zacznę rysować, bo ostatnio robilam to jeszcze w gimnazjum, czyli mineło jakies 5 lat odkąd ostatni raz miałam ołówek w ręku. A teraz znowu zaczęło mi to sprawiac przyjemność. No a wracając do mojego klubowego wypadu, to jednak było bardzo fajnie. Nawet tańczyłam z małym Azjatą, niższym ode mnie o pół głowy, ale akurat leciało Black or white Michaela i tak mi sie wesoło zrobiło, ze zaczęłam z nim wywijać. Kumpele miały ze mnie niezły ubaw, ale i tak mi się podobało, zresztą byl bardzo sympatyczny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black or White?? w jakim to klubie?? :) ja zaluje bo u nas jakies 2 tyg temu w Klubie Pomarancza byla noc z MJ.. ale nie bylam bo nie mialam jeszcze obsesji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eminemem to ja mogę się teraz podcierać. Kiedyś go słuchałam, ale nie lubię jego debilnych teledysków. Całkowite bezmózgowie, nabija się z kogo się da. Z Michaelem zrobił chyba kilka takich beznadziejnych piosenek. Właśnie z płonacą głową i że nos mu odpada i chyba jeszcze coś. Eminem to skończony kretyn. Kotwica mu w doope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aden - w G2, było jeszcze Billie Jean. Niestety tylko 2 dwie, ale za to zawsze puszczają coś od Michaela, zresztą był tez Elvis, Samba i takie inne stare kawałki. To była impreza z muzą z lat 70. 80. 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszkaaaaaaaaaaaaa
P.Y.T. ty chyba wiedze tez czerpiesz z pudla i kozaczkow, bez obrazy ale to nie prawda z Mariah to wymysl kozaczka, a co do Eminema to robi z siebie pajaca i jedzie caly czas na obrazaniu gwiazd a szkoda bo wg mnie ma talnent i niektore piosenki super Michael tez to widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klamka ale mi zrobilas smaka na taka impreze:) musze sie zorientowac gdzie w Bielsku sa takie imprezy bo z wielka checia bym sie pobujała w klimatach MJ:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te domniemania o bazplodnosci Michaela to... sama nie wiem. Mówił, ze ojciec go bił, ale zeby aż tak??? No i Blanket jest do niego bardzo podobny, ma przecież ciemniejszą karnację niż Prince i Pris, piekne czarne oczka i długie czarne włosy. Wyglada jak Michael.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
był chwilowy brak dostepu do forum, szkoda, bo napisałam posta do nataszkaaaaaaa i wcięlo wiec jeszcze raz nataszkaaaaaaaa-- co nieprawda? jestem fanka Mariah Carey od samego poczatku, czyli od 19 lat, a dla mnie to oznacza, ze jestem zapoznana z calym materialem dot jej, z jakim mogłam byc zapoznana jesli chodzi o czerpanie wiedzy to obecnie ograniczyłam sie do mariahdaily twittermariah twitternickcannon wiadome jest dla fanów, ze em wilee lat temu ogłaszal, ze mail z nia romans, ona zaprzeczala on puszczał przed piosenka na koncercie jej nagranie z telefonu ona odpowiedziała mu wtedy piosenka klown teraz on znów obrazal ja w piosence bagpipes from bagdhad zareagowal jej moza nick cannon piszac ogromnego posta na swoim blogu wyzywajac go na wojne za obraze jego zony Mariah napisała piosenke obsessed w całosci o emienemi, to nawet ślepy by dostrzegl a głupi zrozumiał gluchy, uslyszał kazdy wers mowi o emie, albo o tym, co wczesniej mowil na temat mariah to samo klip oczywiscie Mariah i jej maz ofocjalnie zaprzeczyli, ze to o emie, mowia, ze to o jakims tam natrecie lecz poprostu zastosowali wybieg, by nie byc posadzonym o prowadzenie gry lecz wszyscy wiedza, ze chodzi i o ema nawiasem mówiac jedno i drugie pracuje dla tej samej wytwórni plytowej i szefowie tweirdza, ze to sa zarty a dzieki nim plytki sie lepiej sprzedaja reasumujac ja czytam mariahdaily, mariahcom, twittermariah, twitternickcannon, nokcannonblog a ty kozaczka milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszkaaaaaaaaaaaaa
dobra wyluzuj chodzilo mi o to ze kozaczek napisal ze niby w teledysku ona nabija sie z eminema a ja tam nic takiego nie widze ale dobra i tak jej nie lubie , pozatym te klutnie pewnie i tak sa wyrezyserowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
nataszkaaaaaaa- a co to, ze ty jej nie lubisz ma do tematu, o ktorym byla mowa? czyli o emie, albo o tym, skad ja czerpe wiedze, jak to znawałas? wrócilam ze trzy strony na topiku i przeczytałam, co pisałas wczesniej, bo jakos szczesliwie omijałam twoje posty i piszesz na przyklad, ze la toia na pewno pisze same klamstwa- a skad ta pewnosc, jak nawet nie miałas jej ksiazki w reku? a o tym evanie rossie to nieźle zajechalas ja pierdziele wiecej nie czytałam, bo sie jeszcze bym dowiedziala, ze Michael byl dzieckiem Diany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszkaaaaaaaaaaaaa
o matko odbij dziewczyno, poprostu wg mnie to jego syn kazdy moze miec wlasne zdanie i moze kiedys prawda wyjdzie na jaw, tez tego nie wiesz wiec spusc z tonu bo piszesz jakbys byla jego znajoma, a co do latoi to wiem ze oskarzala go o pedofilie, klocila sie z cala rodzina z michaelem tez i jak dla mnie jest poprostu najmniej wiarygodna osoba z calej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×