Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Ja myślę,że zamiast tych wszystkich fotoalbumów i zdjęc i ksiażek i płyt powinni nadrukować ten wykład z Oksfordu i wszystkim go polecać... Tam jest zawarte jego człowieczeństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo.. Mj tam tak filozofuje ze sama bylam w szoku.. szacunek dla niego:) Tesco. chyba gorsej niz znajomy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam ten film dzień przed śmiercią Michaela na drugi dzień Michael zmarł taki zbieg okoliczności ,leciał na cyfrze na hallmarku albo innym Właśnie niezabardzo mi się podoba odtwórca postaci Michaela choć film warto obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Mój chłopak bardzo lubi Michaela ,ale ogranicza sie tylko do muzyki . Wiec juz go nie zadreczam ,i ukrywam sie przed nim moja fascynacja :).Nie interesuja go zadne fakty z jego zycia ,wywiady itp. Ale czaaasami lubimy robic sobie tzw "wieczory z michaelem" hehe wiem jak to dziwnie brzmi :). Oglądamy koncerty i teledyski, pijemy piwko i go wspominamy :).Uwieeelbiam to. Ale jemu na drugi dzien przechodzi a ja od rana mam ochote znowu słuchać ,ogladac i czytać o MJ :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic, poprostu zastanawiam sie kim jest Desperat eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feterynka - zazdroszcze , tez bym tak chciala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Billyjean A jak Twój facet to znosi :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperat_pomocy_help
wazne skad? temu tu jestem bo tylko wy wiecie co robic zeby ona ponownie zwrocila na mnie uwage wkoncu to kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Aden .... tylko że jemu wystarczy taki wieczór raz na jakis czas a ja mogłabym codziennie :). Nawet czasem udaje ze mam kiepski humor , nudze sie , kiepsko sie czuje itp i wtedy on juz wie ze taki MJ-owy wieczór poprawi mi humor hehe. Wiem okropna jestem :P Ale nic nie poradze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Desperat Jeśli Twoja dziewczyna jest tak zakrecona na punkcie M jak my to masz przerabane :P A tak na poważnie to przyłącz się do niej i razem świrujecie na jego punkcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperat_pomocy_help
:(:(:(:(:(:(:( albo sie pogodzic albo ja stracic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Majlkelowy' wieczor hmm marzenie:) Desperados jesli jestes ta osoba co mysle, to przypominam Ci ze obiecales mi nie czytac moich postow na kafe !!! :o a jak ją nie jestes to pozostaje mi tylko Tobie wspolczuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperat_pomocy_help
mozliwe to bylo by wyjscie ale nie chce robic tego na sile, nie wiem czy jest zakrecona jak wy ale ciagle o nim slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
Tesco Właśnie nie dawno czytałam ten artykuł. Strasznie smutne ale potwierdza fakt że M był świetnym tatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feterynka
desperat może jej przejdzie (chociaz troche )za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prince i PAris maja takie same podbrudki:) a ten maly Blankiet jest taki slodziutki.. nie wierze ze nie jest biologicznym synem MJ:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ide spać... Problemy niedopieszczonych facetów o tej porze-to juz za wiele jak na mój wiek... Dobrej Nocy Wszystkim, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperat_pomocy_help
czekam na to :(:(:(:(:(:( tylko co w tym czasie ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mykam zegnam wszytskich fanow oraz zdesperowanych posiadaczy nieznosnych kobiet 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Y.T.
OGLADAŁAM TEN FILM O mICHAELU, SAMA koncówke zostawilam sobie na koniec, sory za caps dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×